Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa da bi hvatao tako široko GoPro ima fisheye, pa su zato sve slike iskrivljene, ali meni se dopada taj efekat kada se ubode dobar ugao.. 

 

Biće Stilo, ali neće skoro :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče registrovan, po peti put od strane mene. S obzirom da me tehnički ne košta ništa jer imamo tehnički pregled u sklopu firme, ovo ostalo me je koštalo 11.600 din.
Provozao se do Ljubostinje, škljocnuo i vratio se, uglavnom juče se videh sa svim članovima foruma iz Ts-a i proćaskasmo po malo.
 
zza379.jpg
 
zza380.jpg  zza381.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jedan seNfi  :fun:

 

GOPR9295.jpg

 

Ovaj pored tebe ko da rola :laughing:

 

 

 

Hahaha :D

 

On upravlja kamerom sa svog telefona, jedino tako može da okine dok je na štapu ili da pusti timelapse, pa da izvuče najbolje slike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, danas sam totalno neplanirano prodao Puntića. Skroz mi je teško palo, ali prodat je baš dobrom drugu, tako da ću da ga viđam često kad odem u Ts... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se i kupuju i prodaju kola, skroz neplanirano :) Neka je srecno i bolji auto da kupis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenio Sikter prevoz u garazi ispod avatara, stoji, Stilo 1.6 16v, prestavljaj masinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je sa srećom mada te potera odma neki qrac al nadam se da je neka glupost u pitanju

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/48755-fiat-stilo-16-16v-preme%C5%A1tanje-ecu-a-nov-ili-reparacija/page-19#

Da li si kupio auto od nekog poznatog ili... kaže li on šta u vezi toga što ti se desilo?

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je otišao za 1.950€.

Situacija sledeća. Došao čovek da menja ulje kod nas i pomene da bi ga menjao za neki veći auto, tipa Scenic ili tako nesto. Ja ga pitam za zadnju cenu, koja mi je baš odgovarala i nazovem drugara koji već 3-4 meseca juri da kupi pristojnog Punta, i ponudim mu svog Puntića, a on sa obzirom da se vozio u više navrata sa mnom sa merakom, nije hteo ni da razmišlja i odmah krenuo iz Trstenika, doneo pare i uzeo auto. Ja sam istog trenutka ovog nazvao i dogovorio se za Stila, ispalo je sve za pola sata i sad na početku baksuz..

Odvezem lika kući, živi 5-6km od mene, vratim se i žišnem ga u povratku da ga probam, parkiram se ispred zgrade i spazim da nema saobraćajne. Nazovem ga, kaže jaoj, ostala mi je u džepu. Vratim se ja do njega nazad i uzmem saobraćajnu, kad 2-3km od njegove kuće, auto izgubi snagu i neće preko 2.000 obrtaja i preko 15km/h. Ja vrisnuo. Pozovem čoveka i kažem mu, on ne može da veruje, kune se u sina da se nije nikad to desilo, ja rekoh okej nego pitam samo, nastavim dalje i stignem do 500m od servisa i uključujem se na glavni magistralni put. Auto mi se ugasi, jer se još nisam navikao na kvačilo. Ja ga upalim i on proradi normalno, ali svetli check engine i pišti usput. Dovezem ga ispred servisa i ostavim tamo da prenoći, pa da ujutru vidimo šta je. 

 

Inače, Stilo je u Dynamic opremi, klima, kožni multifunkcionalni volan, kožna ručica menjača, siva plišana sedišta, centralni naslon za ruku, baš pristojna oprema. Boja ona tamna ljubičasta, što vuče na crno, sa minimalnim ogrebotinicama, stvarno korektno izgleda na oko, i spolja i unutra, samo da se lepo opere i sredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj samo da se razocaravas mozda je neka glupost i ja sam mog hteo da teram u Nišavu u povratku iz NS-a al sam se smirio i ispadose neke gluposti tipa senzora i ciscenje klapne bice to ok nadam se da nije ono najgore :( samo polako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ujutru će na dijagnostiku, pa da vidimo šta pravi problem, besan sam što idu praznici i ne ostaje mi se bez auta, planirao sam kući.. 

 

Temu pravim tek kada rešim problem i operem auto, do tada evo jedna slika neobavezna..

 

afdb39b58d95_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter neka je sa srećom Stilo.

 

A ova boja je meni prelepa. Kameleon je u pitanju? Ima jedan 3V takav na parkingu gde često ostavljam auto i kada god parkiram pored njega razmišljam koliko mu bolje ta boja stoji.

Srediće se ovo oko kola, verujem da nije ništa strašno u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre, sutra i ubuduće da te lepo služi.  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...