Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cudo ne koristis neko ulje za motore sa tng-om? Kao Selenia Vs gas?

To ni ja ne koristim. Mislis da je bolje? Nemam pojma oko tog ulja,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam jos cuo da ga neko koristi bas bas i da je zadovoljan. Sipam Seleniu Gold i ok mi je... za VS gas mi nekako cena odbojna. Mislim da je oko 400din za litar

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Axicu, posto znam da i ti imas istu radio/zvucnici/vufer instalaciju kao i ja, je l imas neki aftermarket uredjaj ili jos guras fabricki Blau? PItam za iskustva...

 

Fabricki BP kasetas i zadovoljan sam kako se cuje s njim. :) Za mene je dovoljno jak, jedina zamerka je sto su na displeju pocela da zezaju brojke i slova pa je vidljivost ekrana nekad dobra, nekad losija.

 

Pa, kao i kod mene. I ja sam zadovoljan zvukom, ali posto mi CD changer ne radi, ona spravica koja glumi changer (emulator ili kao vec) ili neki dobar after market su mi vec odavno na listi zelja. Mada me uvek zezne nesto prece... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ubacis pozadi elipse tek ima novi plejer da dodje do izrazaja.Ja kada sam uzeo Sony flesh plejer od majstora do kuce radili samo prednji fabricki dok nisam taj dan razbusio policu i stavio elipse.Od tad sam stavio da 70% zvuka ide pozadi.Sad bi trebalo na prolece i te u vratima da zamenim jer kad se malo vise pojaca pocnu da krckaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je sipao baš taj VS Gas u HGT-a, kaže troši ga baš prilično, tako da nisam hteo ni da pomišljam.. Glavni uzrok mog prelaska na Shell je skoro dupla razlika u ceni.. Cela ova zamena ulja me je koštala 2.000 din, 3 litre ulja i filter.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je sipao baš taj VS Gas u HGT-a, kaže troši ga baš prilično, tako da nisam hteo ni da pomišljam.. Glavni uzrok mog prelaska na Shell je skoro dupla razlika u ceni.. Cela ova zamena ulja me je koštala 2.000 din, 3 litre ulja i filter.. 

Samo filter ulja? A filter vazduha koji je itekako bitan, filter kabine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filter vazduha sam zamenio kad i filter plina, pre možda 2-3 hiljade.. Kabine, mislim da to kod mene nema, nemam klimu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zargonu se taj filter zove filter klime pa ga zato i vezuju za nju.

Redji, a mozda ispravniji naziv je kabinski filter ili filter ventilacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam vratio lip na prednji branik, dobro je ispalo što sam odlučio da ga skinem kada je pao sneg, inače bih ga otkinuo sigurno u više navrata.. Posetih jedno interesantno mesto, pa reših da okinem par sličica  :smoke:

 

IMG_1073.jpg  IMG_1086.jpg 

 

IMG_1076.jpg  IMG_1083.jpg  IMG_1089.jpg

 

IMG_1094.jpg  IMG_1098a.jpg  IMG_1085.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem sto su slike i Punto vrhunske, sta je ova napustena zgrada? fabrika? :question:

 

u pitanju je nekadašnja Topolivnica, sada to zovu Trg Topolivaca ili Knežev Arsenal u Kragujevcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjalo bi da bude crna :rolleyes: Možda bumper sprej odradi posao, folijom nisam uspeo da se snađem.. :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...