Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Već mi deluje više belo, nego što je delovalo da je bilo danas kada sam ih upalio prvi put, iskreno malo sam se bio smorio, rekoh šta je ovo sad, kada sam ove prethodne ugradio, bio sam oduševljen, bili su baš kristalno beli, ali su vremenom krenuli ka nekoj zelenoj nijansi.. Nadam se da će da bude tako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te stare sijalice koje si imao mozda nisu bile vec koriscene kada si ih kupio?

Inace, secam se kad sam tek ulazio u pricu oko xenona, tamo negde 2008. pa sam kod Vlade Triona gledao nijanse novih... 4300K je delovala kao halogena, sto ti kazes vukla na zuto... A onda mi pokaze isti komplet koji je radio vec neko vreme na autu i koji ima pravu belu boju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ih kupio od nekog lika iz Inđije koji je bio redak koji je radio sa tim, sada ih je po oglasima baš dosta.. U startu su mi delovale malo više bele od ovih sad, sećam se da su mi u Ts-u svi živi znali auto po tim svetlima koliko su dobro svetlela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balasti nemaju veze sa sijalicama?  Tima sad da stavis umesto 4300k 7000k to ce radiliti ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako, ja sam u početku kupio komplet 5000k i zamenio sijalice za 4300k jer nisam bio zadovoljan vidljivošću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo večeras sam došao do Trstenika, sutra veče ću nazad, pa će taman malo da se razrade, tu je nekih 2h vožnje sve skupa.. Nisam baš zadovoljan kako mi je kolega to naštelovao, moraće malo da se podignu farovi sutra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji od ona dva bela tockica sluzi za podesavanje visine ?  Nikako da se nakanim da kod mene jos malo podignem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4300 su odlicni po kisi, ja sam isto bio skeptican u pocetku ali u poredjenju sa 6k mnogo bolje ;)

Unutrasnji je za visinu a onaj kod krila za levo-desno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4300 je odlican za kisu ali je realno i dalje malo iza halogene posebno kad je bas crn asfalt. Sa projektorima se stvar nesto poboljsava ali moras da se naviknes na cutoff liniju jer je u pocetku neobicno, po malo i nezgodno. Vec 5000k pravi probleme na kisi, dok npr kolega i drug Beli kaze da sa 6000k nemas zasto da palis svetla po kisi  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je stigao drugi plejer, u pitanju je Pioneer DEH-2100ub. Nađoh vremena da izvadim stari i stavim ovaj umesto njega, razlika je ogromna, što u čistini, što u jačini zvuka.. Nisam imao vremena da se poigram sa ekvilajzerom, ali generalno sam po sebi i bez toga daje skroz pristojan zvuk.. Pošto nisam stigao da slikam, čisto jedna sa neta o čemu se radi

 

deh_2100_ub.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je stigao drugi plejer, u pitanju je Pioneer DEH-2100ub. Nađoh vremena da izvadim stari i stavim ovaj umesto njega, razlika je ogromna, što u čistini, što u jačini zvuka.. Nisam imao vremena da se poigram sa ekvilajzerom, ali generalno sam po sebi i bez toga daje skroz pristojan zvuk.. Pošto nisam stigao da slikam, čisto jedna sa neta o čemu se radi

 

deh_2100_ub.jpg

Aa, pa neko ce da casti kad dodjem u KG!! Hehe! Da te lepo sluzi! Izgleda da i ja moram  malo kesha da izdvojim i za jedan ovakav. Uglavnom slusam radio, ali su mi domace rado stanice doq..... Zabijem mu USB i ciao!!  :guitar: Ne znam kako bi se upario sa ovih 6 zvucnika sto imam unutra?  Je l je taj tvoj PLUG&PLAY? 

Axicu, posto znam da i ti imas istu radio/zvucnici/vufer instalaciju kao i ja, je l imas neki aftermarket uredjaj ili jos guras fabricki Blau? PItam za iskustva...

:thumbsup:  Javljaj utiske kako se ponasa vremenom.

Pa ima samo da prede, eto kako ce. Shell je ozbiljno ulje.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Axicu, posto znam da i ti imas istu radio/zvucnici/vufer instalaciju kao i ja, je l imas neki aftermarket uredjaj ili jos guras fabricki Blau? PItam za iskustva...

 

Fabricki BP kasetas i zadovoljan sam kako se cuje s njim. :) Za mene je dovoljno jak, jedina zamerka je sto su na displeju pocela da zezaju brojke i slova pa je vidljivost ekrana nekad dobra, nekad losija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahha ne pomaze mu ni to. :) Imam neki Radio/CD sa USB-om i citacem kartica ali mi je bzv. da trazim onu masku pa da ubacujem taj CD. Nekako mi fabricki najbolje i najlepse deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi sa dve elipse nazad bilo pun pogodak, nadam se da cu da ih uglavim nazad do leta.. Iskreno nisam jos uvek isprobao plejer kako dolikuje, posto sam u zalosti za dedom, pa sam izvadio plocicu sa plejera, samo motor se cuje i to u visim obrtajima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...