Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nije nikada ni povezano, imao sam neke lude planove, ali to možda opet kada bude viška para, ali sa Sportingom :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam bolje vreme da okinem lepše slike, a i treba drugar da mi pošalje neku fotku koju je on okinuo sa Nikona d5100 :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za tvoj auto i folije na krovu, nevezano za oglas.

Koliko si platio radjenje krova u ogledalo foliju?

Edit:

Sad nesto lista i ne nadjoh sliku sa ogledalo krovom, dal sam se istripovao da si ti to uradio na puntu?

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ima na puntu, ne znam sto sam pomislio da je on :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je onaj Nemanja034 na njegovom Puntu, ista boja kao što je moj, koliko se sećam reče da je 30tak eura platio, a ja jesam bio u startu planirao da stavim na mom, ali vremenom sam odustao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam odavno kačio slike na temi, pa čisto par komada da razbiju monotoniju

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

IMG_2830.jpg

U sredu sledi produžetak registracije i u nekoj što bližoj budućnosti ide na Vilijeve bivše opruge :smoke:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

odustao si od prodaje? :thumbsup:

Zadnja slika :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je lep, sad kad ga registruješ stvarno ga ne treba dati ispod 2500e. Mnogo dobar primerak i baš fino sređen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ide prodaja, jel se javljao neko? neka zamena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali off, ubi me radoznalost...

Reci ti meni Sikter, da te pita tvoj malo stariji kolega forumas... Jesi li ovo slikao Puntica u Trsteniku, pored pescke pasarele preko pruge? Kad se krene iz centra grada, kroz Petoletku ka magistrali? Ako sam pogodio, nemoj da me pitas kako znam, davno bese, a i moracu da te ubijem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tu, pogodio si odlično :thumbup: Nema nešto puno zanimljivih mesta za slikanje, dok recimo u Kg-u ima koliko hoćeš, ali nikako da se nakanim da se malo provozam po gradu i da ispucam par slika...

Nisam još uvek okačio auto na polovne automobile, nešto sam još uvek u nekoj fazi da mi se ne odvaja od njega, a voleo bih da ga zamenim za nešto sa malo više opreme i malo više snage, najviše razmišljam o Sportingu, malo o Bravu ili Bravi, mada bih najviše voleo da to bude Stilo, samo što nisam dovoljno dugačak da se opružim toliko, mada ako uspem da se zaposlim u FAS-u, videćemo, možda se odlučim i za Stila.. Npr i Alfa 147 1.6 bez varijatora mi je privlačna, ali sam nešto skeptičan prema Twin Spark motorima, uglavnom planiram da bude Italijan, po mogućstvu Fiat jer sam svojim Puntićem baš prezadovoljan u svakom smislu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tu, pogodio si odlično :thumbup:

Davno bese, ali izvadio sam iz malog mozga lokaciju kada sam video slike. Sad smem u glavu da se kladim za tacno mesto ;) :

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako se zaposlis,imaces protekciju oko parkiranja,jer vozis italijana :)

Vidim retrovizore si uradio gornji deo u sivu boju ili mi se cini ?Ja bih na ormar donji deo,a gornji da dodje kao kapa,pa prelepio karbonom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar kao dobar dan, eventualno da je urađeno neko led osvetljenje table i prekidača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uboo si ga, baš tu! Obeležio sam moju zgradu tu u blizini, ako ti nekad padne na pamet da navratiš opet u grad i prisetiš se starih uspomena (nadam se dobrih) :turned:

Što se tiče folije možda promenim u svetlo sivi karbon, mada videću, mada ako ostane, imam u planu svetlo crni krov, i da sredim branike, poskidam lajsne, zatvorim rupe, mada to možda tek na leto ako bude finansija.. Možda opet dođu i tamna stakla, videćemo kako se stvari budu odvijale... Razmišljao sam se dosta i o promeni boje konzole, i to je u opticaju takođe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam celu temu i moram da ti priznam da mi se svidja puntic,svaka cast na trudu :) ako ti fali snage pogledaj sportinga kao mog,ide kao nevreme,mnogo dobra zujalica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uboo si ga, baš tu! Obeležio sam moju zgradu tu u blizini, ako ti nekad padne na pamet da navratiš opet u grad i prisetiš se starih uspomena (nadam se dobrih) :turned:

Znaci jos dobro pamtim i ciljam ;) ... Lepe, lepe uspomene i pomalo setne - mladost, ludost, BG-TS :) .

Hvala na pozivu, isto vazi i za tebe bilo sta da zatreba, a ja se nadam da ces navratiti bar na veliko okupljanje, pa da se konacno i licno upoznamo. Pa da otvorim dusu i evociram uspomene na tvoj komsiluk :laughing: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...