Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Još kada sam kupio auto ugrađeno je daljinsko zaključavanje i pošto je električar rekao da ne može da ide na žmigavce, stavio je da kada se auto zaključa/otključa, da trepnu pozicije (da li može ili ne može ili jednostavno on nije umeo, ne znam) i danas mi se dešava sledeće.. Zaključavam auto, trepnu pozicije, ali prednja desna pozicija i dalje nastavlja da tinja i ako je auto ugašen i zaključan  :crazy:  Ja probam opet na dugme, i dalje tinja (trepće ali onako kilavo).. Ja upalim auto, ugasim ga, upalim svetla, pozicija svetli normalno, ugasim, i dalje tinja... Podignem haubu i skinem sijalicu, a ona progorela

 

IMG_8134.jpg IMG_8137.jpg 

 

Šta bi moglo da bude uzrok tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče upalim auto, kad ono ni zadnja desna pozicija riknula... Jutros na poslu zamenim obe i umesto ovih dioda napred ubacim obične pozicije... Skinem prednju levu, a ona još gore obgorela.. Ustvari je ustanovljeno da je u pitanju loša dioda, tačnije ta plastika koja ne može da trpi tu temperaturu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su pocele da se pojavljuju diode za kola, bile su samo sa tim kucistima, na proslom autu sam ih namenjao koliko hoces, jednostavno su bas loseg kvaliteta ili su se topile ili crkavale.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb14105.jpg

Fale distanceri i niske opruge...

Razmišljam se da skinem karbon sa stubova i da izlepim sticker bomb i preko retrovizora isto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opran za posetu Fas-u i već uveče se umazao, već par dana je bio garažiran i danas ga izvezoh malo na sunce...

Iskreno smorila me je malo monotonija, pa da malo promenim nešto, bar felne nije teško prefarbati opet kad ova boja dosadi i odlepiti foliju da bih zalepio neku drugu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze stikeri neki sto sitnijim slicicma,moz i samo crno beli a mogu i neki drechavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad moram da kažem da mi se ne sviđa :thumbdown:

šta će te čelične felne na jednom od najlepših puntića, daj stisni se odnekud i kupi neke bilo kakve alu felne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znam kako je kad stisne..samo šteta, stvarno je lep punto.. I šta vam je puntašima sa tim šarenim felnama :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm li ga, meni se kako ga pogledam čas dopada, čas ne... Mislim da ako bih išao na varijantu stickerbomb, spuštanje, distanceri da bi ličilo možda na nešto sa ovim plavim felnama, ovako mi se više ne dopada nego što mi se dopada.. Uglavnom, možda iduće nedelje vratim niske opruge, pa da vidim kako će da bude, ako mi se ne dopada, ratkapne su tu  :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

viđen ‘‘Moj Punto‘‘ u dobro poznatoj garaži :ph34r:
a što se tiče felni totalno su ok za fazon koji planiraš.Šta misliš da ofarbaš rubove felni srebrno ili da ih ispoliraš?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su polirani pre farbanja, sijali su se kao ogledalo, ali je problem što bi to tako sijalo 3 dana i onda bi krenulo da rđa... Najlepše bi bilo da se rubovi ubace u srebrnu i srce u crnu.. Vidim ja radiće crni sprej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni odradi prvo samo rubove sivo na ovu boju pa ako ne valja crna....
A da si posle poliranja izlakirao?
Kažu da autolak završava posao ali ne u spreju

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...