Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Video sam letos na Discovery-u da je bila reklama o emisiji o izgradnji ovog mosta, ali nisam imao vremena da gledam, sve u svemu lepo izgledaju ove noćne slike, ja obično kada se zateknem u Bg-u, to bude preko dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao ja emisiju. Onaj dasa se ukenjafte od visine i sablaznuo se kada je video kako to mi radimo. Majstori bez ikakvih zastita, sa cigarom u ustima i onim becarskim poluosmehom seoske barabe. Nista mu nije bilo jasno. A nas lik koji je pricao sa njim od engleskog je znao samo "JES" i te jesove nije stedeo ni malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se jos uopste ozbiljnije pozabavio fotkanjem novog mosta, al' evo par komata od mene:

u toku izgradnje, pre povezivanja

IMG_1961.jpg

ova je od skoro

IMG_6839.jpg

i jedna sa mobilnog:

8bdc92e807aa11e1a87612313804ec91_7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno nema sta,most izgleda bas mocno i lepo sa ovim dekorativnim osvetljenjem :thumbsup:,a nisam ni znao da se moze popeti na vrh samog pilona,oni snimci sa vrha pilona su fantasticni,i sve pohvale majstorima i graditeljima koji su pravili i napravili most :unworthy::unworthy::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ee da se pohvalim,jutros sam oko 1 i nesto prvi put sa autom presao novi most   :thumbsup: i zaista osecaj je bio fantastican,nesto nestvarno,a bas je bila guzva, stotine i stotine automobila je isto  strpljivo i polako prelazilo most  po prvi put,a bilo je fotkanja  na samom mostu i ispod pilona  :unworthy:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre oko tri sata pređoh preko mosta....sa Dedinja na NBG za manje od 5 minuta!!!! :yes

Nisam mogao da verujem, al ajde.... :thumbsup:

Moste je super, samo obratite pažnju na suženje gde je uključenje sa Sajma ka NBG!!!

Sve u svemu, sve najbolje!!!! :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je zato sto je danas 1 januar i svi su se zavukli po kucama.

Polako, videcete da ce biti guzvi i uskog grla ko i na gazeli! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god da je radio snimak svaka mu cast.

ovi sa studija B su kreteni. Najgori snimak i ugao kamere koji sam video!

sram ih bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo bilo fascinantno što su ljudi u desnoj traci parkirali ukoso kao da je to parking. Znači, parkiraju, zaključaju kola i odoše... šetaju po mostu :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisam jos cuo :w00t: . Znaci, nista od uputstava kako ce biti organizovan saobracaj u novogodisnjoj noci? Kao i od cuvenog apela "Budimo ljudi, iako smo Srbi" ... :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

So?!

Pa parkirali se ljudi u krajnoj desnoj i razgledali, a u druge dve trake normalno funkcionisao saobracaj. I onako most nije gotov, nije postavljena propisna signalizacija i stanje nije redovno i regularno, vec vise kao neka promocija. Sve ce se to unormaliti u narednom periodu.

Kako bi ja drugacije imao priliku da fotkam nesto na samom mostu ;)

ko god da je radio snimak svaka mu cast.

Nas brat zemunac, Dragan zvani Gizmo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Receno je da ce polovina mosta biti ostavljena za saobracaj vozila,a polovina za pesake. Za sve koji su hteli da dodju kolima i razgledaju most bio je obezbedjen besplatan parking,ali ne na mostu :).

Ja sam bar tako razumeo.Da me pogresno ne razumes, nemam nista protiv toga sto se neko parkirao na mostu. Niti sam bio tamo, a ionako je bila svecarska atmosfera.

Samo je smesno sto u Srbiji retko sta moze da se ispostuje,pocevsi i od ovakvih sitnica...A o krupnijim i ozbiljnijim stvarima tek da ne govorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u principu nije nešto preterano smetalo, nego samo nisam mogao da verujem da se to dešava. Što se druge dve trake tiče, nije baš da su bile normalne... ljudi su šetali i po tim trakama pa je trebalo voziti između ljudi, što opet kažem nije ništa toliko strašno i loše bilo... smiriće se to već za 10ak dana...

Iako svestan svega toga, opet sam ostao frapiran noćas oko 3h kada sam video da je desna traka opet puna parkiranih vozila. :blink: doduše, nisu bili parkirani popreko već jedan iza drugog i generalno nije bilo neke preterane gužve čak naprotiv, zaključio sam da preko mosta može i preko 120km/h :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...