Jump to content
FAS Goran
ivansd

Fiat Djunto mk2 1.9Jtd

Recommended Posts

samo sam malo video u retrovizoru i pitam se sta mu bi ... ali posle pogledam on miruje pozadi

jesi ti to zbog sebe ... ili mene da uplasis :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog sebe :D natankao ga i sipao neki aditiv za dizne da se malo procisti od ovog naseg goriva pa ga malo razvukao :D al izvini ako si se uplasio nije mi bila namera :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas stigle letnje cipelice za puntica :D

DSC01495.jpgDSC01496.jpg

 

inace su 4x100 raspon ali sto moze na puntica ali je problem centralna rupa koja je manja nego na puntu... tako da ce morati da idu na obradjivanje posto ima "mesa" moze da se prosiri centralna ili ce ici na mazdu :D

jer na nju odgovaraju a sa mazde ce na punta...videcemo ima vremena do proleca bitno da su kupljene za male pare   :D

 

nije kome je namenjeno nego kome je sudjeno :D

DSC01497.jpgDSC01498.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam od 60% ako ces tamniju moram da narucim ali nije ni to problem isti dan mi stize... hoces ceo auto ili samo zadnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntisa ispao super,lepo mu leglo 80% ali 60 je 60 :)

kakvi smo svi zatamljeni jbem ti sunce ,ludnica :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi se da liu neko ciscenje pa evo da  se i ja prikljucim :)

 

2014_10_16_18_53_50.jpg2014_10_16_18_53_59.jpg

 

Ovo je iscurelo iz crveva i interculera

2014_10_16_19_09_35.jpg

 

Jel ovo mnogo ulja? 

 

2014_10_16_19_09_43.jpg2014_10_16_19_31_05.jpg2014_10_16_19_31_09.jpg

 

U planu je da se i farovi otvore i ociste ali nisam uspeo da ih otvorim grejao sam ih fenom ali nikako lepak da popusti  :realmad:

Jel preporucljivo neko ciscenje turbine i na koji nacin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

puntisa malo cascen :D

2014_12_28_09_54_39.jpg

 

Isao sam na odmor do Beca sa punticem pa malo da sumiram utiske :)  Taman sto sam krenuo i posle  nekih 20tak upali check engine lampicu i ugasi se :rant:  posle min upali normalno krenem nazad kuci on pocne da se gasi svakih 100m...

posto je bila nedelja jedva nadjem nekog sa dijagnostikom  pa se onda setim i kolege jankovica  (kome se zahvaljujem na pomoci ) uglavnom crkao senzor visokog pritiska goriva, nadjem polovan na otpadu zamenim ga i krenem ponovo :) i naravno uhvati me sneg :wallbash:  otisao i vratio se bez problema presao nekih 1500-1600km prosek 5 l/100km, na auto putu ga nisam mucio lagano penzionerski 110-120km/h 

 

jedna u polasku 

2014_12_28_10_21_00.jpg

 

jedna iz inozemstva

2014_12_29_21_22_29.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju jeste :D da imao sam jos jedan peh tamo stojao mi je auto 2-3 dana i upalim ga jedan dan sve normalno vozio ga skoro 100 km i sutra dan predvece da ga upalim on nema struje da zavergla a nista nije ostalo upaljeno upalim ga na slepanje malo vozio i sutra dan normalno upalio!! a to vece nije bio nesto veliki mraz al je sibao neki vetar, dal je moguce da je ispraznio akumulator!


Jankovic je supermen :)

nije supermen on je  summer man smrzao se bio :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...