Jump to content
FAS Goran
Xepoj

Parking servis Beograd

Recommended Posts

Hahaha, baš si lud :laughing::respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma najbolje je da napraviš foru kao što mi je pričao prijatelj.. Liku odnosili auto više puta ispred radnje i on jedno veče sa kumom automehaničarom skine motor i otpusti amortizere da se auto spusti, došlepali ga preko noći ispred radnje, ovaj ujutru otvorio radnju, oni došli, podigli auto, on sačekao da mu auto prenoći tamo, ujutru došao, platio troškove i da upali, a ono neće, on počne da diže frku, oni kao da nije akumulator, tamo-ovamo, podignu haubu, a ono motora nigde nema, on u čudu, oni ga napenale kako je on to skinuo, a on kaže, a kako sam onda ja došao na posao... Ishod je bio da su morali da mu ocarine nov motor za auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aahahahahahahahha, bolju ideju odavno nisam čuo! Znači čoveku svaka čast za trud, na kraju mu se isplatilo, majstorčina! :D:respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, a pokusaj odnosenja vozila...? :)

Kad nas je ta svakako pravna i legalna radnja 3 crvene novcanice, samo ne znam od kada se vodi to da oni -pokusavaju- da ti odnesu vozilo, od kada su dosli sa paukom, ili od kada su nakacili vozilo i samo da ga dignu...

Lopurde u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u onoj drugoj temi, detaljno razradjen plan. Ja cim ih vidim na pocetku ulice u koju mogu da udju sa jedne strane, ja sednem u kola i tutanj ... A sta ce on da napise to me ne zanima, jer mene nema na licu mesta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene hteli dignu na bulevaru, upalio sva cetiri dok odem po pljuge... Komunalac bio a njima i uze covek aparat, hoce da slika a majstori spremili kandze... Uze mi covek licnu kartu i krenu da mi objasnjava, bla bbla bla. Ja mu kazem, imam 3min fore da pomerim, nakon toga mogu da me nose, ali sam ja tu i idem sada. Ne vredi, oce da uslika pa to ti je. Ja krenem da se svadjam, ortak u kolima be veruje. Lik stoji pored i snima nas telefonom. Ja kazem komunalcu, kako te nije sramota, snimaju nas ljudi, jesi lud bre?!? On pogleda desno, ja mu otmem licnu kartu iz ruke, on me u trenutku zgrabi za duks i kaze vrati licnu kartu, a ja dignem ruke uvis i pocnem se derem snimaj brate sve, tuzicu ga, stoka me fizicki napada. Komunalac me pusti sav zbunjen, pola bulevara kod Golub pizzerije ne veruje. Ja mu odbrusim svasta i sednem u kola i odem napravim polukruzno i nadjem onog momka sto je snimao, prebaci mi na fon snimak i zamolim ga da ne kaci nigde. I dan danas se razmisljam da okacim, znaci show program. Ortak prebledeo kad sam mu oteo lk, kaze ti nisi normalan. Ja rekoh, jeste, najjace da mi odnese kola, a ja tu. Znaci pisanje zivo, komunalac sa prezimenom Piper me pamti i dan danas ja mislim. :D

Sent from my LG-P760

Edited by FantomX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmislicu, rekao sam sebi da necu da ga kacim, necu se tripujem bezveze...

Uze mi covek licnu kartu da vidi sa kim prica, tako mi rece. Kako sam je oteo, znnaci kriminalno. I sada se smejem slatko kad se setim toga.

Stoka jedna bez grama mozga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo treba znati sa njima, cak i kad je pandur tu, sta bre da mi nose kola, pa nisu zvake p**** vam materina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JKP Parking Servis: Do kraja godine osiguranje za sva vozila na parkiralištima

 

garaza%20bg.jpg

 

Andrija Čupković, v.d. direktora JKP ''Parking servis'' najavio je da ovo gradsko preduzeće planira da sve korisnike usluga koji parkiraju svoja vozila ne samo u garažama već i na parkiralištima i u zonskom sistemu osigura od sitnih šteta, kao što su grebanje automobila, lomljenje stakala, retrovizora i slično, u vreme  dok su vozila parkirana.

 

– Automobili sada nisu osigurani, pa vozač kada uđe u garažu ili se parkira u zoni, ne zna da li će neko da ga zakači, da mu polomi retrovizor ili far. Mi smo sada započeli proceduru uvođenja osiguranja za automobile i u narednim mesecima sklopićemo ugovor sa nekom od osiguravajućih kuća, kako bi svi građani koji kupe kartu ili plate SMS-om parkiranje u zoni bili pokriveni od sitnih šteta. Kada parkiraju, građani treba da dobiju neko osiguranje za to što plaćaju, što će biti nova, dodatna usluga koju planiramo da uvedemo do kraja godine – rekao je Čupković. On je dodao da se ne radi o osiguranju od krađe automobila, već od oštećenja i bahatog ponašanja određenih ljudi prema tuđem vlasništvu.

 

– Sada radimo tendersku dokumentaciju. Izabraćemo najpovoljnijeg ponuđača i mi ćemo osigurati sva vozila. Znači, za plaćenu kartu na ulici, ili u garaži, vi ćete dobiti osiguranje vašeg vozila, do nekog iznosa. Takođe, planiramo da u garažama uvedemo i video-nadzor, što će biti olakšavajuća stvar, da građani koji dožive neku veću štetu, mogu da se obrate sudu uz materijalni dokaz, tako što će priložiti video-zapis – istakao je Čupković. JKP ''Parking servis'' je od početka godine napravilo i velike uštede, pa je samo u prvom kvartalu ostvarilo dobit 500 odsto veću u odnosu na isti period prošle godine,  a ostvareni poslovni rezultati u prvih pet meseci, kada je ostvarena dobit od 311 miliona dinara, uveliko nadmašuju i one iz cele prethodne godine.

 

– Osim toga što 85 odsto svoje dobiti ''Parking servis'' vraća u budžet grada, sav novac od dobiti i ušteda koje ostvarujemo, ulagaćemo u izgradnju novih parking mesta, garaža i regulisanje saobraćaja. Beograđani moraju da znaju kako se troši njihov novac kojim oni svakodnevno plaćaju parkiranje. Nijedan dinar neće biti potrošen na plate zaposlenih, službene ručkove ili putovanja, već ćemo se truditi da građanima omogućimo lakše i bezbednije parkiranje i više mesta na novim parkiralištima – kaže v.d. direktora JKP ''Parking servis'' Andrija Čupković.

Rezultati nove politike vidljivi su već sada. Postavljanjem novog asfalta na ulaznim i saobraćajnicama u donjem nivou parkirališta ''Viška'' kod Kalenić pijace, JKP ''Parking servis'' je završilo radove na obnovi tog objekta. Dokaz da će se i ubuduće domaćinski odnositi prema svim parkinzima kojima upravlja, ''Parking servis'' pokazao je i nedavno završenim radovima na parkiralištu ''Aerodrom'', a uskoro će obnoviti kolovozne trake u fast-parku na Adi kao i u fast-parku ''Šumadijski trg'', u neposrednoj blizini opštine Čukarica.

 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam isao do bubanj potoka i parkirao auto pored ograde, gde i svi ostali.Udjem u pijac i posle pola sata bacim pogled na auto i vidim da mi radnici parking servisa kace one gluposti na tockove i spremaju se da dignu auto.Ja dotrcim i javim se, i oni razmontirase opremu i predjose na sledeci auto.Kad sam dosao do kola, na zadnjoj soferci sam nasao papir na kojem stoji da je auto bio nepropisno parkiran, vreme,policajac koji je bio tu...Zanima me da li je ovo neka vrsta kazne za parkiranje, posto na njoj ne pise da li i koliko treba da nesto platim.Da li treba da zovem parking servis ili tako nesto?Sta sad da radim?Prvi put mi se desava ovako nesto...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bas tu pored ograde, pored puta.Nisam ni ja video, a isao sam do sad bar jedno 20ak puta i nikad nisam video da je ikome pravljen problem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno panduri galame i teraju ako se neko gura kod glavnog ulaza na kvarno, a za ovako nesto prvi put cujem ... mada mislim da je bolje platiti parking 100 dinara i miran si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, stvarno... :(

zacudilo me je sto nisam dobio kaznu na licu mesta nista.

Ma ja sam bio parkiran daleko od ulaza, na sredini negde

evo, na papiru pise da je resenje o uklanjanju vozila,kojim se vozacu nalaze uklanjanje vozila u roku od 3 min...a kako ja nisam bio tu, hteli su da ga odnesu...Ali i dalje sam zacudjen sto mi policajac nije na licu mesta spomenuo kaznu niti bilo sta drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...