Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Aha

E da, na ovoj Alfi sam našao pločicu na kojoj piše serijski broj. Ne znam šta je tačno u pitanju. Alfa Cup b7cff6acaf6b42d8e476e9962c8e0f31.jpg

I na patosnicama joj piše isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi mi neko mogao na brzinu reci sta je najkriticnije ato se tice 147ce, zapala mi je za oko jedna, 2007godiste, 1.9 mjet 110kw prvi put registrovana 10 mj 2008, kupljena u sloveniji, 1 vlasnik i presla 66 000, odrzavana u ovlascenom servisu stalno, vlasnik pristaje na sve kontrole, kasnije ce mi poslat br sasije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo trapovi :D

Proveri turbinu, zamajac, dizne, pumpu i da slucajno ne brljave leptiri, mada ako je ta km, mogao bi da je uzmes na nevidjeno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam br sasije pa ga saljem drugu koji radi u ovlascenom servisu za alfu i fiat kod nas u cg, ako se to potvrdi ode puntisa na oglas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces da pogresis. To je mnogo dobar auto,, ne znam da li si imao prilike da provozas 147 dizel..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam se samo 1 u njoj al slabiji model od 120 ks cini mi se, al davno je to bilo, jedino sto me malo brine punto 4 zvjezdice na n cap testu alfa 3 o.O

I znam da nije mjesto za svabe al i u igri je a3 2.0 tdi 140 ks ja mislim, 2004to godiste 150 000 presao, registrovan 5500, alfi istekla sad reg i obavezan prenos 4500

Edited by dejanhn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je prešla toliko onda nista nije kriticno. :D taj motor je odlican, kad se predju velike km, moze da se desi turbina, zamajac... Tih stvari se ljudi najviše plaše. Ali to je maltene novo vozilo, tako da opušteno. :) Prednje viljuske su duple i malo osetljive, ali ima ljudi koji ih remontuju pa traju duže od novih maltene. Ali skoooooro da se rade u okviru velikog servisa. Ako cena nije previsoka, kupi ga kad ga prekontrolises.

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

4500 je alfa plus jos oko 500 za prevod i registraciju a audi je registrovan godinu i on je 5500eur, a za turbinu i zamajac znam al to ne ocekujem sad na toj kilometrazi ako je tacna

Share this post


Link to post
Share on other sites

4500 uopste nije puno. To je znatno mladji auto sa boljim voznim karakteristikama, sa nikakvom km. :)

Pa da, zato i kažem da je opušteno, nikakva km je u pitanju, to je pametna kupovina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba dosta kockica da mi se poklopi :D i da to bude sve ok a i da prodam puntisu u brzom roku, a ne daje mi se za male pare jer dosta u njega ulozeno, a i na tih 5000 treba dodat jos neke felne 17ce i kozni enterijer :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosch, ne znam tacno oznaku al i sto se glave tice nije prva serija nego druga koja je malo bolja sto se pucanja tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne bih ni razmišljao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora ds proba oba da bi znao sta mu lezi, zar ne? Ako mu je bolji Audi eto mu ga ali garantujem da je alfa bolja za voznju, jos ako je neki dobar paket opreme...pfff :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZAR93700003334864 je broj sasije pa ako neko moze na eper da vidi koja je oprema u pitanju jer meni nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ovu sa prvog linka sam gledao čim je postavljena na oglas, negde posle Uskrsa odmah. Bila je 4600€. Na slikama mnogo dobro deluje a tamo sam se smorio posle 15 minuta.

Mislim da je cela prefarbana. Po enterijeru se videlo da je mnogo više prešla od tih 170k. Gume zadnje gotovo bez šare, 2001. godište, prednje malo bolje. Brave razjebane, jedva otvoriš itd.

 

Plac je inače smehotresan, za tu cenu dobiješ registraciju, nov akumulator i slične kombinacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Screenshot_2015_05_05_22_26_00_1.jpg ova alfa sto je gledam je izgleda najosnovnija oprema, obicna sjedista, manuelna klima, i nema trip komp, sjedista mogu nac, klima mi ne smeta al me zanima dal bi promjenom table dobio sve opcije board kompa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre 150ks a nema nista? Prvi put vidim. Ja sam je ocekivao sa krem enterijerom, bose i ostalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...