Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

druze ne pricaj napamet nista..zamolio bih da svoje komentare prvo proveris ,raspitas se ili pitas mene pa onda pises..hvala ti puno

 

Quote

 

IMG_20180403_180552.jpgIMG_20180403_180601.jpgIMG_20180403_180609.jpgIMG_20180403_180616.jpgIMG_20180403_180629.jpgIMG_20180403_180638.jpgIMG_20180403_180649.jpg

IMG_20180403_180656.jpgIMG_20180403_180715.jpgIMG_20180403_180720.jpgIMG_20180403_180739.jpgIMG_20180403_180749.jpgIMG_20180403_180806.jpgIMG_20180403_180825.jpgIMG_20180403_180835.jpg

IMG_20180403_180846.jpgIMG_20180403_180859.jpgIMG_20180403_180910.jpgIMG_20180403_180944.jpg

 

 

 

 

Edited by neshaoct
dodao slike iz oglasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@papovicd

 

Ok, posalji br sasije da vidim jel TI.

 

Edit: Bez uvrede, pitam ono sto znam, TI paket podrazumeva TI sedista, TI felne, ... Vrata iz jednog ugla kao da su razlicite nijanse, zato sam pisao.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta cudno. Ima nesto od elemenata TI opreme, ali ono najvaznije, sedista i felne nema.

Takodje, zadnja vrata sa ovom hrom lajsnom ne postoje na ovom godistu.

Najbolje bi bilo da se vidi po broju sasije da li je fabriku napustio kao Ti, mada i da jeste nije neka satisfakcija jer je svakako osakacen.

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paket opreme za ti sport postoji sp1 sp2 i sp3...igrom slucaja sam dugo radio u delti...ne znam kako po broju sasije , pogotovo u eperu moze da se ocita ti sport...auto je fabricki takav...imam jos jednu crnu...sp2 ...identicnu...nije mi bitno uopste..da li je ti ili vec...auto se prodaje ovakav...pozdrav za forumase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paket opreme Sport za 147 postoji, ali se i on razlikuje od ovog jer ima silver retrovizore. Takodje, koliko se secam, taj sport je isao uz motore jtdm 120hp, u 150 ali uz q2 dif i uz DC verziju.

Paketi opreme sp1, sp2 i sp3 postoje, ali kod 156-ice, ne kod 147.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji god paket opreme bio, i šta god imala/nemala, i koja god cena bila...ljudi su čudo!

Poštujem poznavaoce, i sam sam vlasnik 147ice FL već 5 godina i istu sam oglasio nedavno, i dobro znam šta treba da ima a šta ne treba za svako godište, ali čemu komentarisanje i opankavanje nečijeg auta ako nisi kupac...svaka roba ima svog kupca, a ako se nekome nešto ne sviđa ne bi po svaku cenu morao da komentariše. Pa zar je logično da kompletna TI 147ica 2007. godište, sa 5-oro vrata i sa stock 150ks bude 3000e!? Ili možda Q2!? I da nije farbana nigde!?

 

Iz tog razloga nisam ni postavljao oglas ovde, jer ne volim to šegačenje...kad dođe kupac kod mene da pogleda auto, sve ću mu objasniti zašto je cena ovakva ili onakva, šta god da nađe od mana spustiću mu cenu i kraj priče. A valjalo bi još kad bi kilometraža bila makar do 160k km, pravih podrazumeva se, još bolje ako je između 140-150k km...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, papovicd said:
...igrom slucaja sam dugo radio u delti...ne znam kako po broju sasije , pogotovo u eperu moze da se ocita ti sport..


Ne vidim gde je problem da se po broju sasije vidi nivo opreme pogotovo u eperu?
To nije bas za pohvalu sto si radio u delti a to ne znas, ovo je jos jedan dokaz da ovlascen servis ne znaci i kvalitet i znanje...
Svakako to nije tvoja greska, vec onih koji su tu bili na rukovodecim pozicijama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, nole@ said:
Koji god paket opreme bio, i šta god imala/nemala, i koja god cena bila...ljudi su čudo!
Poštujem poznavaoce, i sam sam vlasnik 147ice FL već 5 godina i istu sam oglasio nedavno, i dobro znam šta treba da ima a šta ne treba za svako godište, ali čemu komentarisanje i opankavanje nečijeg auta ako nisi kupac...svaka roba ima svog kupca, a ako se nekome nešto ne sviđa ne bi po svaku cenu morao da komentariše. Pa zar je logično da kompletna TI 147ica 2007. godište, sa 5-oro vrata i sa stock 150ks bude 3000e!? Ili možda Q2!? I da nije farbana nigde!?
 
Iz tog razloga nisam ni postavljao oglas ovde, jer ne volim to šegačenje...kad dođe kupac kod mene da pogleda auto, sve ću mu objasniti zašto je cena ovakva ili onakva, šta god da nađe od mana spustiću mu cenu i kraj priče. A valjalo bi još kad bi kilometraža bila makar do 160k km, pravih podrazumeva se, još bolje ako je između 140-150k km...default_laugh.png


Nije problem ni u ceni ni u godistu, ni opanjkavanju tudjeg auta, ne shvatas poentu. Cena je skroz korektna za ovakvo stanje i opremu. Problem je taj sto je ovde oglasena alfa 147 TI, a od TI opreme ima lajsne na pragovima i zadnji TI znak. Auto je lep, to stoji, imao sam do sada 5 ili 6 147ica i znam koliko-toliko u kom godistu su isle lajsne na gepek vrata ili na prednji branik, zbog toga sam napisao. Forum zato i sluzi, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donekle da, ali ne svaki put i u svakoj temi...po tome, oni što pišu 'NOV NOV NOV' a prodaju neku kantu, isto rade...pa zatim oni što pišu 'prešao 148k km' a on prešao 348k km takođe obmanjuju narod...isto tako i ovo, čovek misli (ili ne zna) da je ovo TI, i neka mu...ipak je ovo oglas i ne treba ga trpati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi su dobronamerni da mu objasne da nije TI, ako zaista nije.
Zamisli da je napisao Alfa 147 AMG :) i svi mu bu rekli skini to, to nije AMG. 

 

Ja pojma nemam jel jeste ili nije, po oglasima ih ima bas sa ovakvim sedistima, felne ko felne, ko zna gde su zavrsile.
Procitao sam na drugom forumu da oprema zavisi od auta do auta, moze da se odabere sta hoces od TI opreme, a sta ne, a i neka oprema nije dostupna sa nekim motorom.

 

Tako da...covek mozda uzeo samo bedz i crno nebo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/5/2018 at 8:41 AM, Kuvalja said:


Ne vidim gde je problem da se po broju sasije vidi nivo opreme pogotovo u eperu?
To nije bas za pohvalu sto si radio u delti a to ne znas, ovo je jos jedan dokaz da ovlascen servis ne znaci i kvalitet i znanje...
Svakako to nije tvoja greska, vec onih koji su tu bili na rukovodecim pozicijama.

 

ja bi te zamolio,kao strucnjaka i dobrog poznavaoca alfe 147 a ujedno i epera da mi pokazes i naucis mene kao i slicne meni kako ti vidis u eperu alfu ti..ja stvarno imam volju i zelju da me neko edukuje posto do sad nisam video i naucio..mene druze ova prica ne dotice,naravno, bas ni malo ..samo zelim da ti pokazem i da ti kazem da je ova alfa licno vozena u svajcarskoj i kupljena u fiatu..ako zelis imam i jos jednu , crnu koja je u vlasnistvu sa boljom opremom i ta prica ne pije vodu. i jedna i druga imaju ti felne ,koje su naravno posle 10 godina izubijane. zato su na njoj ove..poslacu tebi slike licno a ti me demantuj..veliki pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je da je ona Alfa sa oglasa TI oprema. Nalazio sam na stranim forumima i takve varijante sa TI opremom ali i varijante sa boljim sedištima. Zašto je Alfa radila te varijante stvarno ne znam. Moguće je da je zavisilo od tržišta za kji je rađen auto
 

Za Eper ti treba broj šasije i idi na Poljski Eper. Ukucaj VIN i dobićeš informaciju u kom paketu je opreme izašla iz fabrike...

Edited by vladag

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2018 at 9:00 AM, papovicd said:
ja bi te zamolio,kao strucnjaka i dobrog poznavaoca alfe 147 a ujedno i epera da mi pokazes i naucis mene kao i slicne meni kako ti vidis u eperu alfu ti..ja stvarno imam volju i zelju da me neko edukuje posto do sad nisam video i naucio..mene druze ova prica ne dotice,naravno, bas ni malo ..samo zelim da ti pokazem i da ti kazem da je ova alfa licno vozena u svajcarskoj i kupljena u fiatu..ako zelis imam i jos jednu , crnu koja je u vlasnistvu sa boljom opremom i ta prica ne pije vodu. i jedna i druga imaju ti felne ,koje su naravno posle 10 godina izubijane. zato su na njoj ove..poslacu tebi slike licno a ti me demantuj..veliki pozdrav.

Polako, malo mesas pojmove.
Nemas sta meni da saljes slike felni ili ne znam cega, ja ti nisam napisao nista da nije ti...
A nije problem da te naucim da pogledas u eperu, samo to ces naravno da platis, posto to nisi naucio u delti ovde ce da kosta...
A besplatno cu da ti kazem koja je oprema kod tebe na alfi, samo moras da das VIN.
Vec ti je neko trazio broj a ti si iskulirao, kako mislis da se pogleda auto u eperu, da niste vi bre tamo u delti gledali kola po boji u eperu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/9/2018 at 10:16 PM, papovicd said:
Zakljucati..prodata..hvala Vam..

A zašto zaključati temu?
Pa nije ova tema otvorena za prodaju jednog konkretnog auta, tvog...
Prvi post je iz 2011...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta bi sa onim da zelis da te neko edukuje, da imas volju, nesto si odustao, nisi dao VIN?
Ili je neki kolega iz bivseg ovlascenog rekao da moze da se to vidi u eperu pa sad cutimo?
Brzo si me nesto napao a jos brze povukao i zacutao?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/04/2018 at 9:52 AM, Kuvalja said:

A sta bi sa onim da zelis da te neko edukuje, da imas volju, nesto si odustao, nisi dao VIN?
Ili je neki kolega iz bivseg ovlascenog rekao da moze da se to vidi u eperu pa sad cutimo?
Brzo si me nesto napao a jos brze povukao i zacutao?

 

Evo, Mr K , meni proveri šta je i kakva je ova 147ica, ako možeš. Isto je iz CH, 2008god. 

Hvala :thumbup:

IMG-20180409-WA0000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! Dakle, ovo je Black Line verzija. Iako ima obeležja TI verzije. Sedista, ima i felne od 17cola...Mislim, briga me i da nije, nego volim da sam informisan. 

Mozda je to TI line? Kao GT line kod Renoa....lupam...

 

преузимање (8).jpegпреузимање (7).jpeg

преузимање (6).jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ce ti odgovoriti neko malo vise upucen..
Svakako za Svicu su radjene malo cudno sto se opreme tice, kao da su mogli da doplate tipa samo sedista...
Ove felne mislim da nisi TI, tj TI izgledaju skroz drugacije, jedino ako ne postoji i jos neki model, a i black line izgledaju drugacije i 18" su, ali mozda i one postoje u jos kojoj izvedbi.
Ja jedino sto mogu sa sigurnoscu da proverim je u eperu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Test polovnjaka - Alfa 147
Automobil koji ljudi vole i obožavaju, ili ne mogu ni da ga zamisle u svom dvorištu:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...