Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Ma vratice. Bokijini SUPER-SPECIJAL-DE LUXE tockovi mogu da se drze i na po jednom srafu (i ovako su mu ostali poispadali), a kljuc donosi zato da ti prvo kriomice skine par srafova sa tvog auta pa ce posle kao zvanicno da ti vrati "ONE" srafove. Jos te pita koji kljuc da ponese da ne mora da tegli oba. Bezobrazluk! :harhar::harhar::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre al ste otrovni....rolleyes.gifSamo zena kad pusti masti na volju,eto ti abrova puna kola...dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prijavljujem se ja da dodjem ranije i zauzmem mesto.

Krecem sa Miljakovca i ako treba dolazim u devet sa termosom i novinama i zauzimam celu livadu... :coffee::coffee::coffee:

:unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: i stavi obaveštenje ;):rtfm: pozdrav svim čalanovima...eto i mene...a videću da povedem neku Čarapanku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj je*aci postavite mapu i tacno mesto gde je ta livada! Jel to tacno kod Hajducke cesme? Retko sam prolazio tuda i ne mogu da se setim gde ima tu prostor... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog radova na gazeli i prevelike guzve SVAKO KO ZNA DA DODJE DO MESTA GDE CEMO PRAVITI ROSTILJ,NEKA DODJE PRAVO TAMO!!!

ko ima navigaciju a ne zna gde je tacno mesto evo jos jednom:IMAG0241.jpg

i ako ima neko iz tog kraja ili sa te strane grada ko bi dosao ranije da sa jos par ljudi zauzme mesto neka se prijavi na temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti je treca repriza posta,ponavljas se preterano...harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za ovo kilo lepka :whistle:

DSC_0011.jpg

Taj dan je bio moj srecan dan :rolleyes:

potpuno bezbedno i sigurno :yes sam stigao u ZR :thumbup:

zahvaljujuci Bokijinom vozackom iskustvu :smoke:

a njegov Bravo moze da ide i na tri tocka :yes ko nekada Citroen :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mik ne znas ti gde je u stvari tebe sreca posluzila.....evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prognoza vremena za nedelju od 7 do 14 stepeni i kisa, nije bas neko vreme za rostiljanje i piknik.Mozda ne bi bilo lose da se odlozi za sledeci vikend sigurno ce biti bolje vreme pa bi doslo vise ljudi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, najlakše je odložiti skup. Malo veći problem je što bi onda sledeći skup bio tek u maju, jer je sledećeg vikenda Vaskrs, a posle tog je 1. maj. Do juče nam je vreme išlo u prilog, a sada ne ide... sačekaćemo petak i tada doneti konačnu odluku ;)

Evo recimo ovde nam vreme ide na ruku:

http://www.weather2umbrella.com/sr/weather-forecast-belgrade/eta/11/1924284/0/meteogram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma divna je, jos da molimo boga da padne sneg pa da pravimo sneska :D :D :D

Treba da razmisljas da u Kosutnjaku nije ista temperatura kao u gradu, pa jos vlaga oja bude izbiVala iz zemlje ima da stvori jos gori osecaj.

Sad u Nedelju na okupljanju je bilo suncano i 16C pa smo se razbezali u zatvoreno jer su se ljudi posmrzavali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti je treca repriza posta,ponavljas se preterano...harhar.gif

Video sam sva 3 puta kada je postavljeno! Nisam trazio geografsku sirinu i duzinu jer nemam mogucnosti da na bilo kakav slican takav nacin nadjem mesto. Nemam GPS jbg! Mene interesuje da li je bas kod hajducke, tj. da li je mesto uocljivo sa puta?

Pitao sam da li moze neko da postavi sliku sa mapom i ucrtanim mestom? Mislim da bi tako bilo lakse svakom ko bas nije siguran gde je to mesto!

untitled.jpg

Pretpostavljam da je to tu gde sam stavio strelicu?

A da, inace ovo vreme zaista ne obecava! :crybaby:

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ovde gde je velika strelica, tako kazu koordinate.

untitled.jpg

Edited by AnDrA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da vreme nije naklonjeno, ali ja imam drugi problem.

Do koliko ste na okupu tamo?

Meni sestra stize u nedelju, moram na aerodrom po nju, i to po sred skupa, u 13h.

Najgore moguce vreme je izabrala za dolazak, posto ni da dodjem ujutro pa da odem, ni da dolazim posle, posto ce te se verovatno razbezati, jer pre 15h ne bih stigao nikako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da vreme nije naklonjeno, ali ja imam drugi problem.

Do koliko ste na okupu tamo?

Meni sestra stize u nedelju, moram na aerodrom po nju, i to po sred skupa, u 13h.

Najgore moguce vreme je izabrala za dolazak, posto ni da dodjem ujutro pa da odem, ni da dolazim posle, posto ce te se verovatno razbezati, jer pre 15h ne bih stigao nikako!

i breeee,pa bice tada ljudi,dodjiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok kisa ne rasturi sabor......thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

leleee pa ovaj nesha samo jede li jede pa to je strasno :harhar:

i u zrenjaninu smo ga uslikali punih usta :harhar:

DSC_0036.jpg

hahahahahah,ova je najbolja i kada nas pitaju kako je bilo mi samo pokazemo Nesinu sliku,hahahahahaahahh,hahahahahahah

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :harhar: :harhar: :harhar:

Dok kisa ne rasturi sabor......thumbup.gif

cenis da ce kisa??? u majku mu! :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 14 h.Onda se auti parkiraju u liniju i otvore vrata.I ides od kola do kola u komsiluk na kafu...thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...