Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...što će biti od 500 (npr. za Novi Sad), pa više dinara po jednom autu... :thumbup:

Znaci, mi iz Nice-Batajnice dobijamo bar 800 za putarinu?! :thumbup:

Popunih i prijavih se.

Videcu da ponesem par stolica na rasklapanje, nece smetati u gepeku! :thumbsup:

Isto tako, idem sam kolima, iz Batajnice sam, pa ako neko hoce - moze sa mnom.

Obecavam da necu voziti na 1300 obrtaja, stizemo na vreme. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supci fuzbaleri izgleda da ce drug Opeljas da vam svrati da vam uvali neki kobas :D :D

Nego s cim da dodjem,Astrom il Puntom???.....hahahahaah

Edited by dti_let

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokija, dobro pregledaj shrafove na felnama, da ne fali koji! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre na TV-u Toma Nikolic izjavio da je prestao da uzima vodu i hranu.Sigurno se sprema da sutra dodje na rostilj....Neshina skola....harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi dosao prvi put na okupljanje ali sam bez dozvole trenutno pa ne smem da vozim, ima li neko zainteresovan da me poveze :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napiši odakle i naći će se neko... ili još bolje - dođi kod Intera i sigurno će biti kod nekoga mesta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre na TV-u Toma Nikolic izjavio da je prestao da uzima vodu i hranu.Sigurno se sprema da sutra dodje na rostilj....Neshina skola....harhar.gif

E bre Bokija padoh sa stolice... Stvarno nisi normalan... Ne mislim zbog Neše, nego zbog Tome :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markoni147, dolazis li onom crvenom azdahom? :D

Ako je neko slab za prevoz, u Puntodzetu ima mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ima da ide od studenjaka na nbg-u ili fontane/merkatora nek se javne da ga pokupim. U stilu ima jos 4 mesta bez frke :D

Isto vazi za polazak sa intera

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i kod mene mesta, ako treba ima da vozim ko linijski taxi od karaburme do kosutnjaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i kod mene mesta za još 2, idem sa Dorćola preko Autokomande na Košutnjak oko 11, pa ako neko oće mogu da ga negde usput pokupim :thumbsup:

ova ruta je zbog zaobilaženja maratona koji kreće od 10h inače bih išao pored Železničke , Savskom pa na Topčider ... a mesta nema više zbog stolica ... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

društvo...i ja pristigao u prestonicu... :welcome::) krećem sa vračara... ako nekom treba prevoz neka kaže.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lezaj tocka sa zamenom iznosi 4050din,termostat sa zamenom 7130 sin,a za bendix bi morao da se ima uzorak,da bi bili sigurni za cenu

Pretpostavljam da se ovo desava kada pokusavate da pratite istovremeno nekoliko tema na forumu... :rofl::rofl::rofl:

BTW, Gorane, jel dolazis na rostilj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goran verovatno ima svoju ugostiteljsku ponudu.Zamena lezaja tocka i rostilj 4050,pice ulazi u cenu...@Bajker,imas li snage da kucas u tastaturu ili si obamro od izgladnjivanja za sutra?rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li treba da donosimo pice?

Nesto mi malo 350din za sve ovo. :)

Treba li kamera?

Imam Sony DCR-HC24.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba...dovoljno je po oko 350 kinti. Ako sluuuuučajno malo bude nedostajalo, dodaće Klub.

Slobodno ponesi kameru. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam tu u 21. bloku znaci tako da do Intera dolazim peske ladno al reko otkud znam nikad nisam bio, kako da znam oce neko puskom da me tera otale :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi, jes` da jedva kucam, ali to je zato jer sam vrsio visinske pripreme, pa se ozdrao rolovane piletine i ostalih "svinjarija", ali cu se zrtvovati za dobrobit svih vas sa FLCS i preskociti veceru, a onda - ko ne bude brzo zvakao, ili dodje kasno - SORRY... :harhar::harhar::harhar:

Nece valjda mene neki zgoljavko od predsednika da nadmasi! :rofl:

P.S.: ako neko ima neku HOKLICU viska, neka ponese, bicu mu zahvala, nesto ovakvo: :sofa:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho predsednice

da poneses karo stolnjak, tanjirice , neko nabadalo u vidu viljuskice i dovoljno casa a mozes bas da se isprsis za neku salvetu , nemoj da si stipsa , pa da lici na piknik :)

Nije tesko biti fin ! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neshine viljuskice imaju pampur na vrhu... whistle.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho predsednice

da poneses karo stolnjak, tanjirice , neko nabadalo u vidu viljuskice i dovoljno casa a mozes bas da se isprsis za neku salvetu , nemoj da si stipsa , pa da lici na piknik :)

Nije tesko biti fin ! :harhar:

Nije teško ni prvo pitati da li se nešto od toga već nosi... :whistle::D

- 300 čaša

- 180 salveta

- 100 plastičnih viljuški

- 100 tanjira

...je danas već kupljeno. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je prijavljeno auta i ljudi do sada? :)

Ranije, sticajem okolnosti, nisam bio na okupljanjima, i bas mi je drago sto ce prvo biti ovo veliko i holesterolsko! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...