Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

forumaši, ne forumaši, klubaši, sektaši, svi su dobrodošli :unworthy::thumbsup: banovani jednom, dva puta , X-puta :whistle: ćirilica -latinica svi su dobrodošli, čak i bez Fiata, LanČe, auta, motora :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo članovi kluba ili svi forumaši? Nisam član al bi došao na skup.

svi su dobrodosli :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... ni ja nisam clan kluba ali bih voleo da dodjem .. videcu da povedem i drugara da se druzimo malo ... pa cu upoznati nekog vec ... nisam neki aktivan forumash ali cesto citam shta me zanima.. pa cu taman da se raspitam i za to clansvo u klubu ... idem da popunim formular pa se nedam se vidimo, pozdrav svima! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotlić? :thumbsup:

Ovo bi bilo fantastično...

Definitivno dolazim da se malo družimo... :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kotlic?S obzirom da su Bajker i Mane vec poceli sa gladovanjem,nece nam pomoci ni valov.....rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce da mi se poklopi da dodjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se zapljunem i ja ako ne radim..... uvek sam za prirodu i druzenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEDELJA 17.04.2011. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continentala

18696682.th.jpg

Čim se skupimo, a najkasnije do 11 krećemo do Kosutnjaka gde će biti organizovan roštilj.zbog radova na gazeli bice tesko odrzati kolonu ali snacicemo se,ko zivi na drugoj strani neka dodje pravo tamo u narednih par dana bice postavljena tacna lokacija

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu...da nick-ovi sa Foruma dobiju lica.

Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće.

Pričaćete o vašim automobilima...a,pričaćete kasnije i o ostalim stvarima...videćete...svi smo mi nekada došli prvi put...

U džepu treba da imate po oko 350 dinara. Taj novac ćemo skupiti na livadi i otići da kupimo meso i sve ostalo što nam treba.

Ako imate neku malu stolicu...možete je poneti.

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...što će biti od 500 (npr. za Novi Sad), pa više dinara po jednom autu... :thumbup:

Ako planirate da dođete, bilo bi dobro da popunite ovu prijavu kako bi okvirno znali broj ljudi:

Formular za prijavu. Klik na:

www.fiat-lancia.rs/forum/skup

Eto mene i racunajte na mene!Stizem sa svojim Puntom iz Bijeljine,Republike Srpske,da napravim medjunarodni skup!Pozdrav svima i ocekujem super druzenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Skorenovcu na gulasijadi pola gulasa se kuvalo na plin :thumbsup: i nista im nije falilo, sve se pojelo

Kako stvari stoje izgleda se ceka da ostanem bez posla da bih imao slobodan dan, ali jos ima vremena :thumbsup:

Evo za majstore ideje, posto vozim na plin nek smisle kako da iz auta izvuku instalaciju, imam i gorionik onaj veliki za kazan.... i eto punto gulasa :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Skorenovcu na gulasijadi pola gulasa se kuvalo na plin :thumbsup: i nista im nije falilo, sve se pojelo

Kako stvari stoje izgleda se ceka da ostanem bez posla da bih imao slobodan dan, ali jos ima vremena :thumbsup:

Evo za majstore ideje, posto vozim na plin nek smisle kako da iz auta izvuku instalaciju, imam i gorionik onaj veliki za kazan.... i eto punto gulasa :w00t:

Ti si moj idol.Pokazi ovim poljoprivrednicima sa JTD sta sve moze TNG....thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, nije kotlić bez veze pomenut... :)

Nas plinadžija ima taman dovoljno... hahaha :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa mogu ja crevo s filtera skinem i pravo u gorionik, taman mi vreme da zamenim filter :D ... samo ne znam ono tecno/gasno stanje dal moze il ne, posto to ide sa isparivaca :D

taman ucitam sport mapu da bude malo jaca vatrica :D

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačna lokacija na Košutnjaku:

IMAG0241.jpg

Kod Hajdučke česme.

:thumbsup:

Bili smo tu već ranije, bilo je ovako:

kos1.jpg kos2.jpg

Nekoliko stolova, klupica i ooogroman prostor da se svi automobili popakuju na jednom mestu:

IMAG0244.jpg IMAG0247.jpg IMAG0250.jpg IMAG0251.jpg

Nema problema oko prilaza automobilima, u nekoliko redova duž livade koja ima bar 100 metara dužine, lako ćemo se i parkirati. :thumbup:

---------------------------------------

p.s. E, sad...juče dok su pravljene ove slike, naišli su i neki likovi...ma, šta da vam pričam, pogledajte sami šta su radili:

IMAG0243.jpg

Jeste, tačno...neprijatna je situacija...još kad bi ste znali da su posle i ostali u kolima dok je padao mrak na Košutnjaku, bilo bi vam još jasnije šta je ovo njihovo valjanje po travi značilo (''ubiće me žena, ostali mi tragovi od trave na novoj trenerci'' - u jednom trenutku reče jedan od njih), ali...gledaćemo da ova dva pojedinca (koji nemaju veze sa FLCS, osim njihovih naloga chelic & boki) to ili rade u 4 zida, ili u parku Manjež tokom one njihove parade... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
blink.gifblink.gifblink.gif ovo je zavuceno......onako......predsednicki.....rofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu da dodjem....ako stignem :)

Ali sam se prijavio, za svaki slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno je prijavljeno više od 40 automobila, a pošto ne dolaze svi kolima, biće još više ljudi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da vreme bude dobro pogledah prognozu i nisam odusevljen ali ima vremena za popravni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mesta kod mene u kolima. Krecem sa Vracara pa kome odgovara odatle ili od intera neka rezervise mesto na PP... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...