Jump to content
FAS Goran
boki

12. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

NEDELJA 17.04.2011. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continentala

18696682.th.jpg

Čim se skupimo, a najkasnije do 11 krećemo do Kosutnjaka gde će biti organizovan roštilj.zbog radova na gazeli bice tesko odrzati kolonu ali snacicemo se,ko zivi na drugoj strani neka dodje pravo tamo u narednih par dana bice postavljena tacna lokacija

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu...da nick-ovi sa Foruma dobiju lica.

Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće.

Pričaćete o vašim automobilima...a,pričaćete kasnije i o ostalim stvarima...videćete...svi smo mi nekada došli prvi put...

U džepu treba da imate po oko 350 dinara. Taj novac ćemo skupiti na livadi i otići da kupimo meso i sve ostalo što nam treba.

Ako imate neku malu stolicu...možete je poneti.

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...što će biti od 500 (npr. za Novi Sad), pa više dinara po jednom autu... :thumbup:

Ako planirate da dođete, bilo bi dobro da popunite ovu prijavu kako bi okvirno znali broj ljudi:

Formular za prijavu. Klik na:

www.fiat-lancia.rs/forum/skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci Kostutnjak! Lepo :thumbup: ! Samo da se nadje neko pristojno mesto,posto verujem da ce odziv ljudi biti jos veci nego prethodnih zvanicnih okupljanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu bre kad se neda nesto to ti je...18 i 19 ispiti moram za Blace bem ti fax i ko ga izmisli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca...što će biti od 500 (npr. za Novi Sad), pa više dinara po jednom autu... :thumbup:

Biće sutra ili prekosutra postavljene slike lokacije, dobićete i masovni mail...više puta...možda Dovla bude bio dobar pa opet napravi formular za prijave, da bi se znalo okvirno koliko ljudi dolazi...u svakom slučaju, imamo dve nedelje, što je sasvim dovoljno vremena da se sve pripremi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae onda kada napraviš formular, poslaću posle toga ljudima Bulk mail, kako bi mogli odmah i da se upišu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, evo ja sam prošle godine, kad je bio roštilj, prvi put bio na okupljanju ovog, svima nam dragog, kluba i bilo mi je odlično. Nisam znao nikog, ali sam se brzo uklopio sa većinom forumaša. Ko ima slobodnog vremena slobodno neka dođe :thumbsup:

Bilo je dosta ljuda, mnogo pića a i hrane boga mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i cbc-ovci tradicionalno rostiljaju istog dana, cak se i u slicno vreme (11.30) okupljaju kod intera pred odlazak na livadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš da ih sačekamo kod Intera, ili... :D

Samo neka se oni okupljaju...taman posla da opet ljudi pričaju kako je ono ustvari bio Fiat skup, a ne njihov... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemoooooo!!!

Zamolio bi sve clanove koji imaju neke stolicice na rasklapanje da ih ponesu jer su neophodne za rostilj majstora i savetnike mu.

Postoji veeeeeeeeeelika mogucnost da se pored rostilja na meniju nadje neki cobanac, paprikas ili gulas direktno iz kazana, pa bi molio sve zainteresovane da kazu po koju i na tu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa krajnje je vreme da se upoznam sa ljudima sa kojima nisam imao prilike do sad :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono... možeš da pomogneš obnovu Kraljeva ili Japana, gladnu decu iz Afrike ili neke kurave da uplatiš (biće na popust preko Kluba :D ), a za roštilj samo to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ima neki rostilj da ponese nije na odmet,stolice ko ima na rasklapanje bilo kakve i toga treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E braco bas sam bio rad da dodjem, al ne vedi, mlooogo zaguljeno vreme, a i vi ga nadjoste na Cveti u sred posta, a da dodjem i gledam vas kako jedete rostilj ni to ne ide :(

neki sledeci put se vidimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i po običaju, ja tog dana imam obaveze na fakultetu :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ebes fakultet kad radi nedeljom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one kulturnije....Bolje se najedite kuci,da ne bi trpeli gladni.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest` majku mu... kad se samo setim kojom brzinom je u Zrenjaninu sa stola nestala prva tura rostilja... Mislim da je cak i dokumentovano nekim slikama, JEL TAKO NESHO? :harhar: Moracemo Mane i ja da malo bolje pripazimo na individue okupljene oko stola sa rostiljem! :police:

Inace, naravno da dolazim sa Juniorom, ko ce CBC-ovcima da zapali rostilj? :yes Osim ako mi zena ne da zabranu izlaska - mnogo sam kriv, pa moram da slusam :vava:

P.S.: ovih dana menjam avatar! :animier::animier::animier:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...