Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
woolfika

Eibach sportske opruge i fabrički amortizeri

Recommended Posts

Nemam pojma ali moje su crvene u uputstvu pise da su bas za dizele prednje i to je napomenuto (ja sam i narucio prvo crne ali su rekli ne moze) , inace iako su crvene spustaju auto samo 30-35mm kako sam i trazio od fabrike i merenjem pre i posle ugradnje - tako je , spusten je tacno 30mm , e sad da ga jeb....m.

Ja sam i trazio samo 30-35mm max da ide dole auto jer je karavan u pitanju , nisu nikako 45 ili 60mm ......... :)

Inace zadnje su sasvim drugacije od 3 ili 5 vrata i nema nigde -- zato su i narucene iz Nemacke za karavana po broju sasije i modelu motora ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su se fabricke sabile, a i kazem, u globalu, nije izricito. Za neke automobile imaju i samo jedan tip (boju), ne i obe, zavisi od konstrukcijske mogucnosti oslanjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricke opruge su bile kilen stare 5-6 meseci na njemu i dalje su tu za ne daj boze rezervu , i ja sam sve razumeo kao i ti sa njihovog sajta ali kad su krenuli mailovi drugacije informacije sam dobijao i na kraju su stigle ove (po njihovom predlogu) i namontirane su i sve je OK kako sam i hteo , pa eto cisto da ljudi znaju da nije sve uvek kako je i napisano , jer ako narucis nesto pogresno bacio si 130e (bio popust) + dovoz do ovde sto ispada oko 165e ................ ;)

 

Ne znam mozda imaju crne i crvene razlicite po spustanju , zavisi sta trazis i sta hoces , ali znam 2 stvari crne su rekli da ne mogu na dizela zbog nosivosti od napred tacnije zbog tezine dizel motora i trazio sam spustanje od 30mm nikako vise i to sam dobio -- najbolje je ti njima kazes sta hoces , oni ti traze sve podatke o vozilu (moras da das) - provere da li je to istina i obaveste te jel moze ili ne. Ja sam ih dobio tacno za 2 meseca i 2 dana od potvrde da imaju -- prepiska je trajala cirka 2 dana i odmah ti napomenu da se ceka od 1,5 mesec pa do 2,5 meseca - ne moze brze ........... :)

 

evo slika sa njima .......... nazad sve 4 stare 17-ce sa gumama , znaci pun gepek i zadnja klupa ............

 

 

IMG_20160514_142645.jpgIMG_20160514_142721.jpg

IMG_20160514_150444.jpgIMG_20160514_150349.jpg

 

a ovo je bez njih sa kilen oprugama ...............

 

IMG_20150605_154959.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...