Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lepa u pm ovo je retkost da se nadje pogotovo ovako lepa i ocuvana...za te pare ne mozes ni onu najgoru plasticnu daciu da kupis.. meni zao sto si je prodao :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala ne zna se dal je bila lepsa :wub: spolja ili iznutra :rolleyes:

nadam se da je pazario neki ljubitelj :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:crybaby: :crybaby: nije nazalost... Covek koji je kupio nije los, ali njegovo ophodjenje prema automobilima je cista nemarnost. Na odrzavanju mi je u servisu i kad je vidim dusa zaboli. Sa svih strana zakacena,cuknuta a cak je i motor uspeo da zezne pa sad vozi 2,0 20v...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duga prica... Uvezao 2002. vozio, prodao 2004., likovi nisu hteli da prevedu,vozili ne registrovanu dugo, bezali od zandara i slupaju je. Nakon toga mi ponude da je otkupim. Sredim je po PS-u, vozio 2 godine, prodao pa uzeo Lybru 2,4jtd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh jbt 2002ge da imas ovakav auto,pa to je kao ovaj majbah sad na sajmu da kupis :clap::ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa u pm ovo je retkost da se nadje pogotovo ovako lepa i ocuvana...za te pare ne mozes ni onu najgoru plasticnu daciu da kupis.. meni zao sto si je prodao :realmad:

dođeš kod mene u Kš pogledaš moju od 205 kavala sa sekvent plinskim uređajem i odeš sa njom siguran sam 100%.Nakon 216000 km još brije po autoputu kad (mogu na kratko normalno 235 km/h)al na plin.Na 10000 km troši 1 lit ulja(al po gradu,na otvorenom-autoputevi, se ne vidi na šipci potrošnja) :thumbsup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam za 4 komada.

Plavi metalik Ša table dugo se prodaje po oglasima.

Crna ko moja u Bgd

Moja crna u Kš

Crna na otpadu u Čačku sa belim kožnim sicevima,ali fali dosta delova na motoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam za 4 komada.

Plavi metalik Ša table dugo se prodaje po oglasima.

Crna ko moja u Bgd

Moja crna u Kš

Crna na otpadu u Čačku sa belim kožnim sicevima,ali fali dosta delova na motoru.

+ crna iz Loznice, plava 2.4 iz bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/15/2015 at 6:21 AM, Milosnis18 said:
On 3/11/2015 at 1:14 PM, siki said:

ja znam za 4 komada.

Plavi metalik Ša table dugo se prodaje po oglasima.

Crna ko moja u Bgd

Moja crna u Kš

Crna na otpadu u Čačku sa belim kožnim sicevima,ali fali dosta delova na motoru.

+ crna iz Loznice, plava 2.4 iz bg.

Mislim da je ta crna iz Loznice sa viski kozom ustvari ova iz posta od clana Martinija,ima iste ove sive plastike u enterijeru.Neko vreme se prodavala na polovnim zajedno sa onom plavom na kojoj je motor takodje promenjen, plava je zavrsila na otpadu a onda pod presom, a crna je zavrsila negde gore kod Sombora,kod nekog entuzijaste.Fotografija iz neke Kappa grupe na fejsbuku: 

FB_IMG_1662843021612.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, koliko sam ja uspeo da saznam i povezem do sada jer sam zaludjenik :) kod nas je bilo ukupno 7 kupea:

 

-Sikijeva (najlepsa :))

-Crna kao Sikijeva iz Koceljeve, do skoro bila u oglasima, prodata,otisla u BG negde,nadam se da nece otici preko

- Crna, gore u postu navedena sa promenjenim motorom,negde kod Sombora

- Plava BG table, isto promenjen motor, zavrsila na otpadu

- Plava 3.0 iz Iriga, i dalje na oglasima, u losem stanju.

- Crna na otpadu u Cacku, za tu sam cuo od Sikija ovde na forumu.

- I poslednja od clana Bellagaga ovde na forumu, raspitivala se za zadnje amortizere; ja sam vidjao jednu crnu sa belom kozom pre 5,6 godina na Novom Beogradu, sad da li je to njena ili ta iz Koceljeve koja je kupljena bas na NBG negde u to vreme, ne znam, ali vlasnik te iz Koceljeve kaze da je vidjao crnu sa BG tablama po Beogradu.

- Za trecu plavu ne znam, ako neko jos zna za jos neku, nek napise.

A secam se i da je jedna crna stajala parkirana kod Vuka, u 27. marta, pocetkom dvehiljaditih.

Ja sam pre tri godine video ovde kod mene u ulici jednu Švedske table, nisam verovao.

Edited by DelPiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...