Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pre par dana na parkingu Biga vidjen najcistiji punto ikada :D zagledam, vidim, al je lep i cist, kad ono zvezdice na retrovizoru, i rekoh aaaaaaaa :)

Da su bile letnje flene skontao bih odmah, ovako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Uh,smzoh se danas,ceo dan teren...... :( 

  Evo jedna letnja iz okoline Neos Marmarasa za zagrevanje :laughing:  

131.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pomislio stavio covek letnji set a ono medjutim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se malo aktiviramo i napisemo po koju.Krajem februara sam imao defekt sa jednom oprugom i od tada sam tragao za nizim sportskim.Pre par dana sam nabavio neke plave nemacke AP,trebale bi lepo da legnu posto mi je lik poslao i slike kako je izgledao punto sa njima.U medju vremenu mi je riknula i jedna bobina od 1 i 4 cilindra (nisam ni znao da ima dve):lol:,i vracen je letnji set obuce!Opruge ce biti montirane posle praznika posto mi je majstor zauzet pa ce biti i koja fotka.Da li vredi cemu onaj suspleh/zastita motora,posto koliko vidim da je od plastike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da znaci suspleh. On sluzi da ne leti vods na sve strane oko motora. Stiti rolere spanere kais i tome slicno. Ako imas povoljno negde neki uzimaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotografija-0183.jpgFotografija-0185.jpgFotografija-0184.jpg

 

Danas smo bili vredni!Konačno namontirane opruge i opet smo niski :thumbsup:!Očekivao sam da će biti dosta tvrđi ali nije jel su ove opruge nešto "mekše" tako da nisam baš puno izgubio na udobnosti-ja zadovoljan!Uradila se i optika pošto je malo vukao u levo i volan se malko iskrivio,tako da je sad ko puška :lol:!Kada prestane ova dosadna kiša,biće još koja fotka jer imam još par novih detalja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su izrazito progresivne, zato su mekse i udobnije na manjim neravninama ;) Kad se sabiju jace (recimo u krivini) onda ce se ti krugovi sabiti jedan do drugog (sto su blizi jedni drugima) i imaces manje funkcionalnih krugova pa ce biti tvrdja ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima!

Buco nadam se da ću doći,jer radim po smenama pa me hvataju i vikendi :(!Inače su mi i ćerka i gospođa obećale da će ići na skup e sad što pre saznamo kad je,da se uklapam i grbavim za slobadan dan ;)!

Sad videh 05.06,tada mi ćera ide na izlet sa školom :no!

Moraću solo :lol:

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pravom mestu. :thumbsup:

Inace, ono sto smo pricali na skupu za pucanje u vratima vidim da si tu temu vec posetio pa samo isprati uputstva i resices problem. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje zavrsi to sad dok nije pocelo da przi. :D

Bucini brisaci su se pokazali odlicno u ponedeljak uvece kad je krenula kisa. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

120.JPG

Evo jedna morska :)!Stigli danas sa Tasosa,biće još koja kada se sredimo ovih dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jos da se blago zatamne stakla.:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/8/2016 at 11:10 PM, nstyner said:

 

 

120.JPG

Evo jedna morska :)!Stigli danas sa Tasosa,biće još koja kada se sredimo ovih dana!

 

 

 

11794114_1063637500314817_1816954100408767964_o.jpg

 

:)

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da radim mali servis pa se razmišljam u vezi ulja?Vidim da hvalite taj Shel,do sada sam sipao seleniju gold ali zimi kod prvog paljenja čuje se ono taktanje dok se malo ne zagreje pa sad da li bi promenom ulja to bilo sprečeno?Negde sam čitao da to hoće kod selenije da se čuje,pa ajd iskusni da me posavetuju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...