Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

rostilj_006.jpg  rostilj_007.jpg

rostilj_008.jpg  rostilj_009.jpg  

 

rostilj_010.jpg  rostilj_011.jpg

 

Da se podsetimo malo moje desetke :D !U međuvremenu se nešto skinulo,nešto dodalo...Prednje dve letnje gume zamenjene u Barum Bravuris 2,nabačene alu papučice,urađen protočni lonac kod Bate i sad imam lepši dublji zvuk i malo bolji odziv na gas!Došlo je vreme i za veliki servis pa će mo da se ponovimo sa setom kaiševa,ležaja,uljem,filterima,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako mi je promakla ova tema jer tek sad vidim kako ove felne 15" lepo stoje na Puntu. Ako budem razmisljao da predjem na 15-ice ove kao tvoje ce mi biti prioritet jer su prelepe. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Puntisa felne mu bas lepo stoje  :laughing:  mozda jos zatamniti stakla i staviti pragove i kacket

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gagi kao da mi čitaš misli,o kačketu i zatamljivanju već duže vreme razmišljam i nikako da to sprovedem u delo!Super me služi makina,za ovih 7 godina koliko se družimo nije mi se zaštucala ni jednom,ali realno joj fali 20-tak ks više!Obilaženja i duži usponi me ubiše!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je nekako promakla ova tema,inace puntic je extra.Felnice su legle kao budali samar.Boja je fenomenalna za odrzavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boja je prilično zahvalna za održavanje,ali kad vidim kako pojedinci ne obraćaju pažnju na auto pored i mlate vratima kada izlaze dođe mi da... :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice toga kako se drugi ophode kada otvaraju vrata nemam reci.Primer-stojim na terasi kad staje yugo pored mene,otvori covek vrata i pravo po mom retrovizoru.Naravno ja odmah pocnem da urlam sa terase,a on ladan kao spricer "pa to je samo retrovizor".Doslo mi bilo da skocim sa cetvrtog sprta na yuga koliko mi covek digao pritisak.Na srecu nije puklo nista.

Izvini na offu u temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    007.jpg

 

Šta me jutros dočeka na parkingu     

Kome ovo pada na pamet,majke mu rođene!!!

Kad sam se pošteno :rant::2guns: krenuo sam da promenim obuću na mom ljubimcu.

Došlo vreme da iz papuča pređemo na čizme :(

 

 008.jpg

009.jpg

010.jpg

Letnja obuća ide na pranje i u zimski san!

 

 011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si uspeo da skines boju sa retrovizora nekim nitro razredjivacem ili drugim sredstvom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma što je na retrovizoru,nego su kapljice boje i ona prašina-magla otišle na vrata i krilo pa sam morao pažljivo nitrom i polirom da doterujem.Uspeo sam da vratim u prvobitno stanje,al sam baš popiz......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne mogu da razumem tu budalu koja prođe pored auta i špricne malo boje. Da si ga uhvatio i pitao ga što to radiš verovatno ne bi znao šta da ti odgovori. :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš,moglo je i gore!Polu žmurećki sam obišao ceo auto da vidim da nije "umetnik" odradio još nešto!Uh,bolje što ga nisam video.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slikama kapiram da je stara detelinara al ne mogu tacno da izvalim mesto.. ja sam tu kod poste na detelinari (Filipa Filipovica) a reko bi da si i ti blizu. Doduse, ni auto nisam vidjao u prolazu a verujem da bi ga primetio, prelep je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obuću sam menjao na drugoj lokaciji,a pogodio si živim baš u tvom komšiluku u Molijerovoj.To je između tvoje ulice i Milenka Grčića.Srešćemo se valjda jednom :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam koja je molijerova :) bas si blizu i svaki dan prolazim tuda i po vise puta, sto kolima, sto kad setam dzukce, cudi me da nijednom nisam video desetku. Mozemo da vidimo tamo u temi dal je neko za skup u nedelju, ove nedelje sam sam sigurno bez obaveza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...