Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljubiteljima fiata od Slobe iz ns-a. Evo malo slika moje desetke. Vozim je tri godine, a pre nje sam imao Tipa dgt

IMG_2370.jpg IMG_2371.jpg

IMG_2372.jpg IMG_2373.jpg IMG_2374.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa desetka,felne extra stoje :thumbsup: jel to samo nastavak ili ceo zadnji lonac :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felnice legle extra! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne stvarno bas lepo legle :thumbsup:

Imamo istu nalepnicu tj. imali. Sada bi trebalo da dodje fiat-lancia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za komentare,poštujem i kritike i pohvale.Čelične felne sam vozio zimus i jedva sam docekao da sunce malo ogreje i da namotiram alu.Felne su 15" sa gumama 195/50 semperit sport direkcion,sa distancerima od 5mm.Čim je istekla garancija napred sam ga spustio za jedan krug,jer su 10-ke i noviji puntaći jako visoki napred.Na auspuhu je nastavak ok uklopljen a kad rikne lonac,bice neki brrr rucni rad!Nastavak auspuha sam odradio kod Bate u Petrovaradinu,jer su ljudi pravi umetnici i napravice ti sve sto zamisliš. :thumbup: Kako da dodjem do fiat lancija nalepnice?

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spustanje mi je odradio prijatelj koi se inače bavio budzenjem jugica za trke sistemom grejanja opruga!To mora da radi neko iskusan jel može da ti "pobegne" suvise dole.Mišljenja oko spustanja ovom tehnikom su jako podeljena ali za 2 do 3 cm za koliko je spusten nemam nikakvih problema!Tvrdji je desetak posto ali je izgled i stabilnost bruka! :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad si sve dobro odradio onako umereno sto bi se reklo, moglo bi tu jos par detalja da se odradi ali otom potom nigde se ne zuris...samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Mišljenja oko spustanja ovom tehnikom su jako podeljena ...

podeljena jesu al nisu ravnomerno ... mislim da je negde oko 90% ljudi protiv toga. Okej za jugice, keceve i ostale leseve sa ubijenim trapovima al na relativno novom autu raditi te varijante brusilica-brener tuninga ... sa srecom, lep autic u svakom slucaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentarima,volim da cujem i kritike i pohvale.Kad stavljas distancere od 5mm,fabricki šrafovi hvataju malo 2-3 kruga ali zato u svakoj prodavnici auto delova imaš šrafove alu felni za jugica i oni su duži taman koliko treba i ležu oridjinale,oko 50 din.kom.Kad sam kupio desetku,stigla je i prinova tako da nemam bas vremena da se posvetim sredjivanju al polako.U planu mi je da nabacim kacket,pa ako je neko skoro stavljao kako se krecu cifre?I da li neko ima iskusva sa Osram h-7 sijalicama,blu color i night breaker?Jel vrede kao alternativa xenonima? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

night breaker je odlican ali jako kratko traje, jos od kada moraju stalno svetla da budu upaljena ... ali izasao je night breaker 2 koji je poboljsan i duze traje, a malo je skuplji. Poredio sam sa drugarom obicne i night breaker i razlika je ogromna, odokativno skoro duplo bolje svetli night breaker i bele su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to me zanima,koje bolje,jace i belje sijaju.Ako je neko probao color blue,molio bi nek mi javi kakav je njihov efekat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni ove felnice lepse leze nego one orginalne sportingove. Jos kada bi bile abarthove za stilo samo 15" odmah bi znao sta da jurim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš na halo oglasima neke abartove 15",tamno sive boje na belom bravu slikane pa vidi kakve su

Share this post


Link to post
Share on other sites

581.jpg  582.jpg  583.jpg

 

584.jpg  585.jpg  586.jpg

 

587.jpg  588.jpg  589.jpg

 

Pozdrav forumaši!

Evo mene posle dužeg vremena da malo osvežim temu i predstavim par novina na mojoj desetki!

U među vremenu sam ugradio plin,nabacio nazad distancere od 2cm,malo pojačao fabričku muziku

i par nalepnica koje su se po meni extra uklopile!Evo i par slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je što si mu stavio distancere, jer te felne imaju veliki ET, pa budu dosta uvučene unutra na Puntu, ovako je baš taman kako treba :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto nema sta..
a koje su ti gume na njemu tj koji proizvodjac posto je jako lepa sara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za pozitivne komentare

Gume su Semperit sport direkcion 195\50 i leze na putu odlicno

Jos mi je ostalo da resim svetla tj. dvoumim se da li da stavljam xenone ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...