Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FAS na sajmu automobila

Recommended Posts

Razocarao sam se na standu FAS-a.Prilicno mi je bedno odradjen.Slazem se sa Dovlom.Nemaju ni jedan Bravo.Uzas Ocekivao sam mnogo vise.Inace samo me mercedes odusevio,i Honda.

A,da video i fotke su extra.To sam zaboravio da napisem.Svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Nisu imali na lageru nijedan od pomenutih modela, a rok za isporuku im je bio decenijski. 4-9 meseci :wallbash:

Nešto vam nisu lepo rekli, tj. taj koji vam je rekao je nešto pogrešio, ili se niste razumeli ili sl...

Npr. rok za ubedljivo najtraženiji model trenutno (Italija i ostatak Evrope) Alfa Romeo Giulietta je do 70 dana (to je maksimum, u praksi bude manje od toga), ili plafon do 90 dana (specifični nivo opreme ili sl.), ali opet u praksi nikada ne bude tih maksimalnih 90 dana.

Pričam za Giuliettu jer je za nju sada najteže doći do raspoloživih količina, pa su opet čak i za nju rokovi ovi koje sam napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel' moj problem što njihov menadžer ne zna koliki su im rokovi isporuke?

A neka je i to što si ti rekao istina... sramota bre da nemaju ništa na lageru u vreme sajma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da komentarišem fotke :thumbsup:

Samo jedno pitanje: da li je Linea toliko neatraktivna ili slučajno nema nijedne fotke tog modela (moj drugi pik za sledeći auto - prvi je Bravo)?

I šteta što video nije u HD-u :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da komentarišem fotke :thumbsup:

Ima, ali samo ako su komentari pozitivni.

Linea? Da si ti meni živ i zdrav, da nisam hronično uništen od umora i nedostatka vremena sve ovo bi bilo 5x bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razocarao sam se na standu FAS-a.Prilicno mi je bedno odradjen.Slazem se sa Dovlom.Nemaju ni jedan Bravo.Uzas Ocekivao sam mnogo vise.Inace samo me mercedes odusevio,i Honda.

A,da video i fotke su extra.To sam zaboravio da napisem.Svaka cast.

Prijatelju,ne znam :huh: da li pricas o novom Bravu :question: ,

posto su ga imali i imaju ga i dalje na standu

a imas ga i na nasim fotkama i na video snimku :yes

i to sasvim pristojan model,u Dynamic opremi :p ,1.6 MJet B)

Porediti Mercedesovu halu sa FAS-ovim standom,je malo nerealno :no

a inace i kad bi mi poklonili nekog od onih nenormalno skupih Mercedesa :wallbash:

verovatno bih ga odmah prodao :yes i opet uzeo Italijana i stan pride :p ,

posto u Mecki ne moze da se zivi ,a ima ih po ceni,taman za jedan lep stancic i normalan auto :lol:

Sto se tice mog utiska,mozda se neki nece sloziti,

stand FAS-a je bio jako lepo odradjen,sa solidnom ponudom aktuelnih modela

jedina mana i nedostatak je bio jedan jedini model Lancie,bez premijere novog Y-a i to se bas

primecivalo,ona Delta je stajala ko na pustom ostrvu :unsure: ,pored onih dzipova :no

Osoblje standa,promoterke i prodavci koji su bili sa njima su odavali utisak da se trude da rade svoj posao kako treba,a greske su uvek moguce,nazalost :( .

Takodje izmedju novog Civica,koja god varijanta(kom jos uvek ne znam sta je prednja a sta zadnja strana automobila :rofl: )i koliko god on iznutra licio na Space ship Enterprise :alien:

i nove Delte :wub: ,pogotovu u ovoj opremi(Poltrona Frau,2.0 MJet,Sun roof :smiling: ...) i to sve po ovoj ceni :thumbsup: za mene ne bi bilo dileme :whistle:

Uostalom,ipak je Lancia,uveliko pravila kola,

dok je jos Honda radila motocikle i mnogo kasnije pocinjla sa kopijama evropskih proizvodjaca automobila :yes ...

Ali ja i onako nisam objektivan :rolleyes: ,ne shvatajte ovo poslednje ozbiljno :whistle: ...Honda je sigurno jedan od vodecih i najkvalitetnijih svetskih proizvodjaca :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da komentarišem fotke :thumbsup:

Ima, ali samo ako su komentari pozitivni.

Linea? Da si ti meni živ i zdrav, da nisam hronično uništen od umora i nedostatka vremena sve ovo bi bilo 5x bolje.

Naravno da su komentari samo pozitivni ;) Ne bih trošio reči pored pohvala koje ste već dobili kao ekipa, a ja mogu samo da učim od tebe :thumbsup:

I jedna Linea ;)

linea01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neka je i to što si ti rekao istina... sramota bre da nemaju ništa na lageru u vreme sajma.

Kako sada ništa nemaju...pa njima je ionako nosilac prodaje Punto Classic, a njega imaju koliko god im treba, pa su samim tim pokrili sa lagerom većinski deo svoje prodaje.

Uglavnom, prodaće oko 80-100 automobila na dan, od čega je 60% Punto Classic:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=47449

Nije normalno da rokovi isporuke budu 4, 5 ili 9 meseci, nije normalno da neko na štandu daje takve informacije ukoliko one već nisu tačne...a, rok isporuke od mesec ili dva je uobičajen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje izmedju novog Civica,koja god varijanta(kom jos uvek ne znam sta je prednja a sta zadnja strana automobila :rofl: )....

Uostalom,ipak je Lancia,uveliko pravila kola,

dok je jos Honda radila motocikle i mnogo kasnije pocinjla sa kopijama evropskih proizvodjaca automobila :yes ...

Upravo tako!

Ali svakako da bih i hondu vrlo rado birao! Npr. pravo je osvezenje na ulici videti accorda umesto do sada najpostovanijeg auta u toj klasi kod nas, vagenovog pasata! :crybaby::wallbash: Toliko postaju dosadni, da nista vise interesantno od njih ne moze da se ocekuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Pa eto baš u toj vesti koju si okačio se ni u jednoj reči ne spominju ni Bravo ni Delta.

@woodoo

Verovatno je onda pitanje šta je to što ima na stanju... koji motori koja oprema... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Brava na stanju, Giuliette takođe, samo se Delta čeka.

Deltu ne mogu da nastancuju koliko se trazi! :thumbup::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...