Jump to content
FAS Goran
integralac

Kako se borite? / Dodatni posao

Recommended Posts

Društvo, treba mi neki dodatni poslić, idealno bi bilo da sa radi noć od 22h ili do 3 popodne ili nešto preko neta al koliko toliko pouzdano, za jedno 20-30 iljada. Ako neko nešto čuje, bio bih vam zahvalan na informaciji.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje preživljavam nekako, ali bi mi dobro došlo kada bi me pozvali ovi iz FAS-a, predao sam CV prođe skoro mesec dana, ali slaba vajda.. Dal da odem da ubacim još jedan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće da škodi.Meni plata kasni,prvi deo januarske plate sam primio 18 marta,dakle da čovek poludi od muke,a državno preduzeće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam primio decembar 2012...firma mi duguje ne bas male pare....plus trazim sa strane da popunim rupe ali slabo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo burazer je završio mehatroniku, predao dva puta i niko ga ne zove, ja završio za mehaničara hidraulike i pneumatike, niko ne zove, drugara sa pola srednje pozvali odma sutra dan od kako je predao i zaposlili ga da vozi viljuškar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ni vama ne cvetaju ruže. Hbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kome cvetaju ruze, nikome...Svi se bre nesto mucimo, radimo od jutra do sutra i tako u krug...i ja bih nasao jos jedan posao, ali to bih mogao samo nocu, a to znaci da nema spavanja uopste...inace, svima je potreban novac i bolji posao, ali jako tesko u danasnje vreme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šalim se za ruže, da ne bude tema baš totalni crnjak. Nekako sam (pogrešno očigledno) stekao utisak da su ljubitelji automobila malo bolje stojeći od mene, zato sam i otvorio temu, ne znam više koga nisam pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno...samo kazem onako kako jeste...mali je broj i ovde na forumu koji lagano i opusteno zive, svi nesto spajamo kraj skrajem, jednostavno, to je realnost ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, onda je više kandidata, pa sad...možda nas neko sve angažuje, da pičimo texas holdem online za platu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sreca jer supruga radi, pa se zivi nekako, ali mi ne bi skodio neki dodatni poslic...razmisljao sam da idem da vozim pice, ali i to se radi do 12 uvece a i izrabljujem auto, tako da sam odustao od toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dosta srece, jer nemam zenu :D, znaci sve sto zaradim potrosim sam, ali je opet tesko, jer radim ponedeljkom, sredom i petkom, sto zbog bezobrazne "konkurencije" a delom i zbog ovog ruznog vremena ... I kad se sve to preracuna to je 3000 dinara nedeljno, malo da manje ne moze da bude, ali opet nadam se da ce posao da krene normalnim tokom.

Sreca ili nesreca, kako kad je i to sto zivim sa roditeljima, a cale je preko pa nam za osnovne potrebe ne nedostaje i sve sto zaradim nisam duzan da dam nego ide za mene i moje potrebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

U martu sam primio svega 17000 dinara.A račune ne znam ni sam kako uspem da platim :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga u kakvoj drzavu zivimo, tj.prezivljavamo...Kada je privatnicima sve dozvoljeno, da nas jasu i iskoriste maksimalno, a mi, sta cemo, moras da cutis, da radis, da trpis i da se smeskas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad, konkurusem u jednoj firmi za posao vozaca i zovu me na testiranje, radim matematicko logicke testove i prodjem, odmah posle na jedan intervju, i prodjem, posle toga dobijem termin za razgovor, odem i obavim razgovor (mislim da sam bas dobro odradio, spremio sam se kako treba) i na kraju razgovora mi kazu da ce me obavestiti telefonom da lisam prosao, ako jesam upadam u sledeci krug, i sada cu morati da stavim prvo ovaj smajli :laughing:, pa onda i ova dva :realmad: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...