Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Solidarnost sa Japanom

Recommended Posts

Ja jutros poslao jedan sms (planirao sam dva) a oni mi poslali SEDAM potvrda i naravno skinuli sedam puta pedeset dinara. Zvao mts nisam mogao nikog da dobijem, popunio formular na netu ako mi uopste odgovore bas me zanima sta ce da kazu.

Vratili mi 350 din u vidu kredita, bez objasnjenja ili izvinjenja (Mts). Sad cu da uplatim ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle cuda

dobro je da i kod nas nesto funkcionise,kod MTS-a,ova ispravka njihove greske

bar sto se tice ove humanitarne akcije :rolleyes:

A u medjuvremenu odrzan je jos jedan skup podrske narodu Japana :clap: ,

usko vezan za njihovu tradiciju :coffee:

http://www.glassrbije.org/info/index.php?option=com_content&view=article&id=29406:skup-podrke-q1000-dralova-za-japanq&catid=43:oko-nas&Itemid=58

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam samo jedno pitanje.... :question:

Da li je klub ovako sakupljao pare i za Kraljevcane odnosno, izgnane Srbe sa kosova, iz hrvatske i bosne....

Sakupljamo pare za ljude koji su u sred licne nesrece i katastrofe podrzali bombardovanje Libije od strane nakaza koje su i nas bombardovale 1999...

Mislite o tome.... :thumbdown:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub ne skuplja pare za Japan, niti daje svoje pare.

Na forumu Kluba je stavljen baner koji se vidi samo sa početne strane foruma i kada se klikne na njega otvara se ova tema u kojoj su informacije kako može da se pomogne. Naravno, za one ljude koji žele. To je sve.

Kada je bio zemljotres u Kraljevu, opet je postavljen baner, ali ne u sidebar koji je bio vidljiv samo sa početne strane, nego na vrhu foruma i bio je vidljiv sa svake stranice foruma.

Klikom na njega se otvarala ova tema:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=44504&view=findpost&p=712488

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo pitam...da ne bude da je nekima precha Fukashima od Kraljeva :thumbdown:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo pitam...da ne bude da je nekima precha Fukashima od Kraljeva :thumbdown:

Mane prijatelju :welcome:

siguran sam da su ljudi koji su poslali sms ili uplatu za Japan,isto uradili i za Kraljevo :yes

s tim da je u Japan cak i poslata veca suma novca :yes

jer su ljudi koji su bili u mogucnosti i sami odlazili u Kraljevo i licno pomagali unesrecenima i pri sanaciji objekata.

a moras priznati da je Japan malo daleko,i da nista osim novcane pomoci ne bi imalo svrhe.

Sto se tice svetske politike,to je mnogo zaje..a rabota :thumbdown: i ne bih to mesao sa necijim porusenim domovima ili ozracenom decom :crybaby:

postoje ljudi i politicari,mislim da je cela ova prica prica o nasim i Japanskim ljudima i njihovom prijateljstvu

Vlade i politicari dolaze i odlaze-hvala Bogu,a ljudi i dobra i humana dela ostaju i pamte se.

Sto kaze ona stara izreka :smoke:

...tvoje je samo ono sto das drugima...

Danas,posle,ovolike pomoci koja je poslata Japanskom narodu :unworthy: ,

iz jedne ovako male zemlje,u kojoj standard i onako nije uopste sjajan :no ,

svako bi trebalo da bude ponosan sto zivi ovde i sto je njen deo :clap: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trešnja je u Japanu simbol mira i ljubavi.

Lepu sliku smo poslali u Japanu, sad znaju da smo uz njuh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još ja razmišljao da odem sa ćerkicom,da se prošetamo,....stoka,i to bezrepa...... :realmad:

Edited by Bugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je stvarno bilo tragi-komicno :blink: da se na takvoj vrsti skupa :huh: ljudi maltene poubijaju :blink: zbog sadnica :no

Sve mogu da razumem :o i da smo temperamentan narod, i da su te sadnice za nekog imale poseban znacaj, moguce da je bilo i propusta u organizaciji samog deljenja, pa je doslo do stampeda :vava: ali da sami ljudi nisu mogli da se suzdrze od ovakvog neceg-to ne razumem :no

izgleda je to ono sto strucnjaci zovu "psihologija mase" :thumbdown:

a evo i jednog ironicnog vidjenja cele situacije od strane strip crtaca :smoke:

ako se sa tim uopste moze saliti :unsure:

2342_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...