Jump to content
FAS Goran
laki

Fiat Bravo / Brava / Marea - razlika prednjeg kraja

Recommended Posts

Da li sa Brava/o moze prednji kraj (hauba, krila, vezni, branik) na Mareu? I obratno? tj. Da li je to sve isto? Za farove znam da su isti, ali za ovo nisam siguran. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

hauba je ista za sve,znam da su krila ista za bravo i bravu,a i za mereu sam 90% siguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo HGT i Marea su napred isti (ista je širina)....ista su krila i branik. Dok običan Bravo i Brava već ne mogu "pozajmiti" krila, haubu i branik Marei....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!Da li moze neko da mi da 100 posto tacan odgovor,zanima me sledece,da li branik od Maree ili od HGT-a pase na obican Bravo 1.6 naslusao sam se raznih prica neki kazu moze neki ne moze pa da li je neko imao iskustva sa tim!Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!Da li moze neko da mi da 100 posto tacan odgovor,zanima me sledece,da li branik od Maree ili od HGT-a pase na obican Bravo 1.6 naslusao sam se raznih prica neki kazu moze neki ne moze pa da li je neko imao iskustva sa tim!Hvala unapred.

Pogledaj moj Bravo... Na njemu su krila, branik i farovi od maree. Hauba i maska je ostala njegova. http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=48140&st=0&p=752891&fromsearch=1entry752891

PS. Bolje kadrove nikada vise nisam u`vatio. :whistle:

Edited by spoonman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zivog dokaza kako izgleda mareina hauba na Fiat Bravo...

Moj profil

Odkud tebi da je to mareina hauba? Ne kazem da nije posto i ja mislim da hauba moze ali branik i krila ako stavljas mislim da moras to dvoje u kompletu, posto je vec gore receno koliko je siri branik, znaci ako stavis samo branik strcace, ako stavis samo krila onda ce ona strcati u odnosu na branik, a tebi je moguce samo maska stavljena od maree, tako da to nije dokaz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krila od bravo brave i mare nisu ista,onaj deo gde se krilo i sajtna spajaju je razlicit a izmigavac u krilu nije isti,ako to nekom smeta.hauba i maska su iste. ako menjate sve,ceo prednji kraj onda je ok.

mix ne moze, iz iskustva znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zivog dokaza kako izgleda mareina hauba na Fiat Bravo...

Moj profil

Odkud tebi da je to mareina hauba? Ne kazem da nije posto i ja mislim da hauba moze ali branik i krila ako stavljas mislim da moras to dvoje u kompletu, posto je vec gore receno koliko je siri branik, znaci ako stavis samo branik strcace, ako stavis samo krila onda ce ona strcati u odnosu na branik, a tebi je moguce samo maska stavljena od maree, tako da to nije dokaz ;)

Ja govorim samo za haubu,100 posto znam da je sa Fiat maree.Tako da je dokaz :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav...

Koji model Brava nosi ovakav branik? Mnogo mi se svidja,a ne mogu da ga nadjem nigde,,,,

36005_235589.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš to, HGT od 154ks, samo su oni baš retki i kod nas, mislim da na oglasu ima samo dva komada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ce da legne taj branik uskoro kad skupim jedno 50 jevreja 3:) Ima da prevrnem sve otpade :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteo sam slucajno na prednji branik od maree HGT pa sam mislio da ga napasem kod mene na bravo bez menjanja krila...Sutra rasturam sve pa cemo videti da li sam uspeo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i, jesi li uspeo?  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da zamenim branik na kolima,moze i da se krpi ali mi se vise svidja ideja da stavim branik od maree jer je daleko lepsi.E ja bi da pitam strucnije dal pasuje,trebalo bi?

 

Jel moze neko da mi kaze kako da ubacim sliku stvarno nisam pametan :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze kako da ubacim sliku stvarno nisam pametan :)

 

Objašnjeno je, na početnoj strani foruma, desno, podebljanim crvenim slovima, treba samo da se vidi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, slobodno pročitaj temu na kojoj smo (sada posle spajanja), pročitaj prethodno napisane postove (odgovore). Videćeš da ne može da se prebaci branik jer trebaju i druga krila, šira...isto sa Maree...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...