Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Čestitam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je cilj generalan rezultat, a ne klasa :D Salu na stranu, nije nesto specijalno da se pripremam specificno za slalom (jedino sto bih specificno voleo je da uzmem Nankang Ar1), nego je neki plan da se ove godine uradi komplet karoserija (resavanje rdje, ojacavanje, olaksavanje, farbanje, zastita) i pocetkom sledece godine da se uradi neki laksi tuning motora. Tako da sve to treba da ide po planu da bi auto bio spreman da se vozi bez problema za sledecu sezonu niti je to bas tako samo se prijavis, jer moras da imas lincencu, lekarski, naci klub itd, takodje je stvar finansija, 1500evra bi izasla "savrsena" sezona bez ikakvih pehova...

 

Nisam bio, planirao sam da idem u ZR da gledam i nakon toga da idem na Miseluk, ali posto to pada na uskrs, nece biti nista od toga. Bice verovatno samo Kula u maju najverovatnije :)

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, SVAKO ko puca na rezultat a nije nikad izašao takmičarski da odvoza trku je vrlo brzo prdn'o u čabar...

 

Poslušaj me i izađi ove godine bar na jednu, dve autoslalom 'trke' i vidi kako, šta, koliko, zašto, gde, da bi znao dal' ti se đasvi i šta ti sve treba. Turpijanje motora za autoslalom je skoro pa nepotrebno pošto se sve svodi na osećaj vozača. Ležanje je bitno, gume su bitne ali opet ne toliko koliko se priča i predstavlja...

 

Možda nije loše da ti FLCS bude malo sponzor (ako i koliko može) a i ja ću ti pomoći koliko mogu. Samo vozi već jednom, godine prolaze, iz iskustva ti pričam da čekanje savršenog trenutka, kompletno spremnog auta, pokriven budžet, prateća ekipa, itd - nikad neće doći. Svi, pa i mnogo bogatiji voze na mišiće, da ne kažem na silu. 

 

PS, aj' na NAVAK 12.05.  :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije u redu da me sponzorise klub kada je u mojoj klasi najbrzi Fiat Seicento :D Nije stvar da spremam nesto specijalno auto za sledecu sezonu, stvar je da 11 godina hocu da uradim limariju, prvo je bilo preventivno a sad je polako mora pre nego sto bude kasno i to mora ove godine, nema odlaganja.

 

Imam osecaj da bih hteo vise ks :D Trenutno je samo stvar u tome je da li cu ja sabiti doradu auta na nivo koji bih ja zeleo (nije vezano za slalom nego ono neki moj konacan cilj sa autom) do pocetka sledece godine i skupiti finansije da vozim celu sledecu sezonu ili cu raspodeliti radove ove i sledece godine i sledece godine odvozati par trka u fazonu da se uvozam za 2021 sezonu da odvozim celu.

 

Iskreno me NAVAK ne privlaci uopste za voznju tako da ce sacekati sledecu godinu, ali je u planu za treci vikend u junu da se vozi ili Kula ili Miseluk da se zabavim pred rasturanje auta zbog limarije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista cenim ponudu i navelo mi dosta na razmisljanje ali ipak moram biti realan i prihvatiti da vreme i "vreme" nije na mojoj strani za ovu godinu, ali cu da zapnem za sledecu sezonu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namontirani osiguraci haube, postavljene plocice sa navojem cija pozicija moze da se steluje kako bi se namestili osiguraci na odgovarajuce mesto, ovo ce omoguciti laku demontazu i ponovnu montazu osiguraca kad zatreba:


46799914065_12411a2bdb_o.jpg 40749764393_3acc5b53be_o.jpg 33844519708_1373526cea_o.jpg

 

Vracena nazad i GSI tabla, naravno prokletstvo se nastavilo pa ni na fabrickoj tabli nije izdrzao merac predjene kilometraze vise od par 10tina km xD


47721522621_bf361f32a5_o.jpg 47721522161_bb9ac35712_o.jpg

 

Stavljene racing ( :D ) matice, usteda 260g :) Hvala nasoj carini koja je odlucila da naplati 50% od ukupne cene, bas su skromni...

 

33933753238_5423173887_o.jpg

 

Pre i posle:


33933751838_945769c15d_o.jpg 40844360603_06322e4592_o.jpg


Sledece na redu vracanje branika i letnjih guma posto se ova Kama raspada nakon 300km po ovom "toplom" vremenu :D

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, YUgisa said:

Stavljene racing ( :D ) matice, usteda 260g :) Hvala nasoj carini koja je odlucila da naplati 50% od ukupne cene, bas su skromni...

 

33933753238_5423173887_o.jpg

 

 

 

Posto ne sumnjam u originalnost^...gde si uzeo orig. d1spec? I koja je cifra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad zao mi da te razocaram, ali ovo je samo bila bzvz kupovina sa ALIja :D Bas da vidimo jel valja necemu ;)

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiiiii crni Yugisaaaaa -_-

Ja imam preko FB neke za koje kazu da su original, ja verujem da si ti sa tom carinom ove tvoje platio i vise od tih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...