Jump to content

Recommended Posts

Pa ne treba ocekivati cuda, ali ako nekad mislis da razvrtis motor onda vredi imati tako podignutu blokadu i moze malo paljenje da se pomeri. Ide prilicno lepo kad moze da ide do 6750-7000 obrtaja. Ja sam radio i NovaSpeed, a za cenu moras da vidis sa njima, jer cip mora da se menja fizicki u tvom kompu, moj komp ima poseban nosac za cip, tako da sam ja to mogao samo da izvadim fabricki i stavim cipovan, ali fabricki je zalemljen pa mora da se razlemi i zalemi drugi. Mozda budem i ja prodavao svoj :D

Jugic, sa ratkapnama ima neke nove distancere idu u minus pola metra :lol: :sleeping: :crybaby: 

IMAG1186-1.thumb.jpg.468366b232568f3cfe457548dfb73f6c.jpg 

Hocu ovako, slika je uradjena u programu nije stvarno takav, ali bice jednog dana

PicsArt_08-28-05_45.38-1.thumb.jpg.97c7d7c0f40ca986d4af8a7855b876e4.jpg

PicsArt_08-28-05_55.22-1.thumb.jpg.258f5e6253e72da53c7ea63d440b3038.jpg

Pa ovako sa slike izgleda kao sto je moj spusten, spustaju ljudi i nize ali onda pocinju da se javljaju problemi jer se prevazilaze neka ogranicenja u konstrukciji oslanjanja i pogonu. Vec i na toj visini postoje neki problemi koji narusavaju performanse, neke je lakse, neke teze resiti.

Treba mi pomoc, jugic ne ide kako treba, 10% snage ima i sam daje gas i pusta ali po malo, recimo na nekih 1500 obrtaja pa pusti, mozda i manje. Problem je u regulatoru ler gasa mislim sad radi sve, ide dobro al je to raskaceno, pitao sam par elektricara niko nema pojma. Ja ne verujem da je to visak delova pa da stoji raskacen. Majstori, svaki ceka nekog bmw a, uzme svoj alat osafi mu tamo deo stavi drugi i uzme pare a mog jugica niko nece da pogleda :crybaby: 

Mozda mi taj tvoj komp pomogne i plus digne obrtaje.? 

Jel ima on mozda venturi plin? To je najverovatnije MAP senzor, ali ovako ti na daleko tesko mogu nesto reci, jedino da pokrenes dijagnostiku i vidis koji KOD izbaci i ako si sklon elektronici da uzmes upustvo i unimer i premeris sve senzore i da li je neka zica u prekidu.

Pa ipak bih krenuo od MAP senzora ;) Pitao sam za plin, jer kad imaju venturi plin onda zbog detonacija u usisu cesto ode MAP. To je skoro svakom problem. Mogao bi eventualno probati sa ciscenjem istog, mozda se zapusila rupica na njemu od naslaga ulja.

bogami jebeno dobro izgleda auto sa svime

al vidim da si dosta dijelova uzeo sa punta...bas me zanima kako ce se to sve uklopiti

I uopce ne sumnjam da ce biti lose

Prvobitno sam razmisljao da stavim i od Punta prednji branik ko tvoj sto si uradio :D Ali onda sam nasao ovaj pored puta :D