Jump to content
FAS Goran
chikavili

Crossover solucije

Recommended Posts

Auto na kredit od fizičkog lica se kupuje, isto kao i nekretnina, na osnovu kupoprodajnog ugovora :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U teoriji da...

Idi kod nekog fizickog lica koje prodaje auto i pitaj ga jel' moze na kredit, da vidis kako ce da reaguje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da to što kupuješ i nećeš naći kod fizičkog lica... osim ako kupuješ Ladu Njivu :harhar:

Bilo kako bilo, izbor je samo tvoj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, ako ja mogu auto iz prethodnog oglasa da kupim na kredit, onda je svakako i to varijanta u opticaju :)

Inace, pratim ja vec par meseci ovaj sedici u oglasima. Prvo je bio preko 10K i prodavalo ga je fizicko lice, pa je onda spusten na 9.750, a sada je 8.950. Mora biti da ima neki razlog zbog tolikog spustanja cene u kratkom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podignem ovu temu iz mrtvih posle godinu ipo dana :)

Elem, na neko vreme sam odlozio kupovinu crossovera, pa je pre par meseci ponovo postalo aktuelno. Cak sam bio podigao standard i krenuo da gledam neke ozbiljnije takmace i vrlo se zagrejao za Mitsubishi ASX... ali avaj, sticajem najnovijih okolnosti, budzet je drasticno smanjen pa sam se vratio na razmisljanje o Suzuki SX4 koji je zbog dolaska novog modela krajem godine, sada na stvarno povoljnoj akciji.

Tako da sam 99% doneo konacnu odluku da kupim Suzuki SX4 4WD u GLX+ opremi za 11.990€

SX4 1.6 VVT ( 120 ks ) GLX+ 4WD

OPREMA:

• klima uređaj

• izbor pogona 2WD,4WD Auto,4WD Lock

• aluminijumski naplatci 16”

• radio CD MP3 sa 9 zvučnika

• putni kompjuter

• elektro servo uređaj

• multifunkcionalni volan

• ABS sa EBD

• 6 vazdušnih jastuka

• svetla za maglu

• grejanje prednjih sedišta

• daljinsko otključavanje

• volan i sedište vozača podesivi po visini

• kodirani ključ sa imobilajzerom

• elektro podizači prednjih prozora

• elektro podesivi retrovizori sa grejačima

• bočni molderi

• krovne šine

Dvoumio sam se da uzmem GS opremu zbog ESP-a, ali sam zakljucio da mi je ipak previse da dam 1600€ vise samo zbog ESP-a posto mi ostale stvari iz te opreme nisu neophodne (automatska klima, zadnji elektro podizaci, kozni volan, smart key i zatamnjena stakla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zvanicno rezervisan "Sunlight Copper Pearl Metallic" SX4 GLX+ 4WD i otpocela procedura skupljanja papira za kredit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srećom.

Ima ga moj burazer i extra zadovoljan. Pre toga imao Astru 1.9 CDTI Irmscher.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SX4 je bas dobra kupovina. Ja bih samo tu ipak dodao ESP, korisno je kod takvih automobila a s obzirom da ga kupujes na kredit lakse ces podneti dodatnu investiciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sam razmisljao o ESP-u, znam koliko je koristan, ali jednostavno nisam mogao da izdvojim jos 1600€ koliko iznosi razlika u ceni za paket sa ESP-om, a realno nista drugo iz tog paketa mi ne treba.

Da sam mogao toliko da izdvojim, onda bih sacekao sajam (specijalna akcija) pa dodao na to jos 400€ (13.990€) i uzeo NAVI paket koji pored toga ima jos i Clarion multimedia/touchscreen/navigation/bt/usb i jos neke sitnice. Jednostavno kalkulacija nije dozvoljavala :(

Na kraju krajeva, da sam mogao da ubudzim jos koju 'iljadarku, pao bi neki (malo korisceni) ASX ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredit odobren, uplaceno ucesce, auto trenutno na carinjenju, ovih dana treba da ga preuzmem pa ocekujte i predstavljanje na forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti koliko si nervozan dok čekaš da se sve završi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, uvek se rado setim kada sam otisao u salon da uzmem Punta.......Dodjes lepo sa saobracajnom, tablicama, zakacis, sednes u auto a ono........mirs novog..........enterijer NOV pod rukom cudan osecaj, ali spokoj u glavi jer znas da nema sta da mu fali.......nema veliki servis odmah, nema kakvi su mi amortizeri. Prvih 6 meseci nisam znao ni kako se hauba otvara. Milina jedna. Da ne gresim dusu i dan danas ne znam kako motor izgleda. Nikad problem. Zato sada kada moram da ga promenim zazirem od kupovine polovnjaka. Najezim se unapred.

Jos lepsi osecaj je kada odes da uradis to isto samo sto kupujes auto premijum klase (probao sam i to ali nazalost auto sam preuzimao za firmu, znate kako lepo mirise nov BMW i kozni enterijer) e zato za zivota cu sigurno kupiti jos jedan nov po mogustvu premijum segmenta. Samo zbog toga osecaja kupovine novog vozila...........

Cestitam na kupovini. Da se lepo navozas i da cim ti dosati promenis i kupis jos bolji.

Edited by Dzoni_m

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala fala :)

Mogu misliti koliko si nervozan dok čekaš da se sve završi.

Uhhhh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko još sekundi ostalo ?

Nego kupi neku skupu kremu za lice kad bude stigao. Čisto da ti se lice ne zbrčka kada budeš rastegao osmeh 2x oko ušiju. :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo.imao sam swifta u toj boji i lepo mu stoji.jedino u sta sam bio razocaran je potrosnja koja uopste nije mala za 1.300 kubika i cini mi se 90ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam shvatio, zbog novih euro propisa poradili su na toj potrosnji i trebalo bi da je sada u nekim racionalnim normama. Mislim da bas zbog toga nema vise SX4 sa 1.5 motorom u ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...