Jump to content
FAS Goran
Dusan034

Fiat Stilo - ne radi CD na fabričkom uređaju

Recommended Posts

Pa jel ti stariji cd playeri, svi imaju probleme, posto sam kontao mozda uzeti neki drugi, opet preko neta polovan da rizikujem, ili je bolje da ne uzimam i da skupim pare za xcarlink?!?!?!

I evo juce bilo hladno i cd player radi kao lud :D a cim sunce sine opet ce da me zeza, tako da ne znam ni ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve zavisi jer nisu svi isti tj jest jesu spolja ali ne i iznutra

po meni je ljepsi fabricki od bilo kojeg drugog cd-plejera nbt

sto nije mp3 :rolleyes:

a kod nas u bosni ti je cd-plejer za stila 50€ pa do 100€

kako naletis :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem sa radiom u stilu 2004 god..sve radi,hvata stanice,sve super al kad ubacim cd pise mi samo cd rom i nista se ne desava sve sam cackao i nista :o kad sam kupio auto dobio sam sa njim papire da je bio cd sarzer,ali ga nema tako da kontam da je izvadjen :question: da li je onda moguce da nesto nije dobro povezano pa zato nece da mi pusta cd :o

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim imam jedno malo pitanje ali je velik problem....cd-pejermi je odjednom zablokirao i ne radi..na displeju je sve kao da je upaljen,slova i sve ali ni nasta ne reaguje..i pojavile se dve crne kockice u dnu displeja na levi i desni kraj...molim vas ako imate neki savet recite..hvala unapred.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Imam problem sa fabričkim radiom.Naime CD plejer mi ne radi.Kada ubacim disk ništa se ne dešava,tj prikaže mi na displeju kao neku grešku ali to je sve.Vadio sam radio iz kućišta i primetio sam da kada ubacim disk , da se on ne zavrti uopšte.Samo ga prihvati i to je to.

E da i da napomenem da imam onaj radio sa displejom.

Evo i slikice.

 

cxcb19903.jpg

 

Ako neko zna u čemu je caka bio bih mu zahvalan na pomoći.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikac, pročitaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisane odgovore (postove) u temi na kojoj smo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam nekih par prvih stranica...Procitacu sve veceras...

Hvala na spajanju sa odg. temom...

Pozdrav... :)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto mi CD Player originalni u fiatu nece da ocitava CD-ove, da li se taj senzor sto je otisao moze popraviti ili je to riknulo i spremno za baciti ? Error neki broj izbacuje sad sam zab pisao sam ja ovdje jednom. Zanima me sad ako kupim drugi hoce morati kakvi kodovi i tako te zajebancije sta da radim ? Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisi koju gresku ti uredjaj izbaci. U svakom slucaju mozes da otvoris fabricki Visteon, da ocistis laser i podmazes vodjice.

Polovni originalni CD player-i su od 30, 40 EUR pa navise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci smijem iskovcati cd i otvoriti i ocistiti nece biti problema sa kodom ili slicno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo da trazi Code, jer ces vratiti isti uredjaj ciji je Code zapamcen u Body Compu.

Ako se slucajno nesto tako desi, posalji SN uredjaja (pocinje sa M...) i izgenerisacemo Code ako ga nemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode, popravio sam onaj citac sto me zezao sto nisu mogli da se ucitavaju cdovi, e sad zanima me da li oni citaju samo audio ili mogu narezati i mp3 cd sa muzikom ?

Edited by Ivan
Prebaceno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je obican Visteon uredjaj, moze da cita samo audio diskove.

Ako je MP3 Visteon u pitanju (ima ucrtan MP3 simbol na prednjem panelu), a oni su dosta redji - mozes da koristis i MP3 diskove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ne moze. A bas mi je cudo jer je vecina uredjaja Audio, cudi me da fiat nije napravio i mp3 na svakom al eto, umjesto jednog narez'o sam na 15-ak cd-ova :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa "morala" je i fabrika da zaradi na razlici u opremi.

Meni je smesnije sto su gurali kasetase na Stilu do duboko u 21. vek :) .

Ako hoces MP3 (USB, MicroSD) + AUX na Visteonu, kao opciju imas MicroLink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...