Jump to content
FAS Goran
oktopod

Komunalna policija, kakva ironija

Recommended Posts

Korisna info, hvala.

 

Takođe odavno više ne postoji nikakav grejs period za produženje parkiranja, ako je plava, žuta ili zelena zona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidzaostalo nam  jedina solucija kao i do sad, da u zelenoj posle 3 sata +1, žutoj 2 sata +1 i crvenoj 1 sat + 30 minuta promenimo zonu ili da se vratimo u onoj u kojoj smo bili tek posle 30 minuta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros u sandučetu pismo od parking servisa.Obaveštavaju me da nisam platio kartu za parking i kazna je 1870 dinara ili 50% manje u narednih 8 dana.Kažu da sam 22.09.2020. bio parkiran u balkanskoj ulici br. 25.u 14-31 h. Jedino tačno od ovog je da sam ja prošao balkanskom ulicom tog dana i verovatno te satnice.Kod Moskve ušao i dole kod semafora levo nastavio u kraljice Natalije. Zovem da pitam o čemu se radi,mora da se podnese reklamacija i da oni provere slike jer sada se sve slika.Operater mi sve to odradi. Napomene da neplaćam ništa dok mi se ne javi, najkasnije do sutra.Neprodje pola sata zove čovek.Izvinjava se,bila greška i sve je povučeno.Reko pošaljite mi mejl da imam bar nešto kao dokaz da nebude posle da me sud zove.Stiće i mejl za par dana valjda. Nije mi detaljisao kako je došlo do greške i kakve su to fotogarafije slikane.Nešto neverujem da je greška u brojevima sa tablice. E sad šta oni slikaju po gradu, kako i čime ne znam.Nesećam se da sam video ni ono čudo oko Sokolovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dach@ kako da kažem, ali poznato je da i ljudi iz parking servisa koji proveravaju parkirana vozila imaju neku dnevnu-meseečnu kvotu ispisanih kazni koje bi trebalo da ispune (isto kao i saobraćajci broj ljudi koliko moraju da provere pa nekad samo maltretiraju). Jednostavno i taj čovek radi za bonuse. Njemu se računa da je pisao kaznu, šta je dalje bilo to nikoga ne interesuje. 

Bilo bi najbolje kad bi mogao da izvučeš slike kojih verovatno nema. Probaj da budeš uporan da ti ih proslede

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic Te slike možda šalju ako postoji prekršaj.Nek pošalju barem to da nisam kriv da neode slučajno dalje pa da imam bilo koji dokaz.Čudno je šta se to slika i odakle. Ja sam samo prošao tom ulicom, stao kao drugi na semaforu i produžio dalje. Kako je onda moguće da se pojavim uopšte kod parking servisa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš im pisati na mejl i da tražiš slike. Drugačije ne ide. Nikako poziv. Kroz mejl ostaje trag i možeš se pozvati na njega. Naravno, kroz mejl možeš i provući da ćeš javiti novinama kako se kontroliše parking u BG. Mišljenja sam da te je kontrolor video u prolazu i otkucao tablice. Mada mora sve da slika sa zalepljenom dnevnom kartom. E sad, koja je verovatnoća da je eventualno pisao za neki drugi auto sa sličnim tablicama i pogrešio za jedno slovo?! :) Baš da se u ulici od 200m nađu 95% slične tablice u toku jednog dana 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sačekaću 5 dana da stigne njihov mejl da je greška i da je sve stopirano. Ako nestigne ništa sigurno ću im poslati mejl.Ovaj momak je umesto mene napisao žalbu i poslao,tad mi je i mejl tražio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre vidim stigao mejl.

 

Поштовани,

 

Поводом рекламације поднете на електронски налог за плаћање дневне паркинг карте број 7841, који је издат дана 22.09.2020. годинe у Зони 2, обавештавамо Вас да je предметнa рекламацијa прихваћена.

 

Наведени електронски налог је изузет из наплате и сторниран.

 

Поздрав.

 

Edited by dach@

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drugar je ovo radio na Slaviji pre 15 godina. Samo je on podizao haubu,kao u kvaru je 
I ja, dok su bile pljeskavice na Slaviji

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se komunalac u skodi zustavio u Bulevaru kod raskrsnice sa Branka Krsmanovica (inace u tom delu operise ono oko), ukljucio 4 migavca u desnoj traci, zagusio saobracaj i izasao do vozila kurira na trotoaru sa isto 4 migavca i obilazi ga, gleda, ceka... Posao komunalaca je da rascisti guzvu koju prave zaustavljena vozila u desnoj traci. Ovaj se nameracio na vozilo kurira koje je zaustavljeno na bas sirokom trotoaru i dok ceka da iskamci neki dinar ili napise kaznu, blokira saobracaj svojim vozilom! Pravi bezobzirni lesinar! Ako vec radi svoj posao, sto se nije pomerio sa ulice bas kao i kurir... 

Screenshot 2021-04-07 100306.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni mogu....u sred raskrsnice, u žutoj traci u strogom centru....može im se....samo bahato!!!

Terazije, jutros oko 7,50

 

komunalna 01.GIF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...