Jump to content
FAS Goran
oktopod

Komunalna policija, kakva ironija

Recommended Posts

U Smederevu parking kod tvrđave još uvek slobodna zona.Ostalo su sve obeležili.Bagra neradnička.
I to znaju da naplaćuju a ne znaju da ociste od snega...

Poslato sa JAT-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ste bre na kraj srca komšije... Eno vam sad sklepana garaža kod Amana koja ne mora zimi da se cisti...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to garaža ono je neka nastrešnica ili građevinska skela. Više me na to podseća.Ja nikad niti nameravam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje u vezi Oka sokolovog

Pre neki dan sam stao na 5 minuta na sledećem mestu:

 

https://www.google.rs/maps/@44.8005281,20.468167,3a,75y,357.48h,75.58t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLf8JcWEbYd-ap_z71O4ehw!2e0!7i13312!8i6656

 

baš na mestu gde je na mapi parkiran beli Kec, samo što sam ja bio parkiran paralelno sa ulicom i ostalim automobilima u liniji, ne ovako koso. Posle minut je pored mene prošao Okac. Da li on mene vidi u prekršaju ili ne pošto sam stao na mesto koje nije parking mesto nego ulaz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitao sam negde još kad je krenula priča sa okom sokolovim da potencijalne kazne mogu da se provere na sajtu, da li važi za komunalce ili za perking servis nisam siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/13/2020 at 2:05 PM, Milutinac said:

Oko sokolovo. Prc.

 

FB_IMG_1597320169755.thumb.jpg.16b03113bd69dd80ce815dc92e2a416b.jpg

 

FB_IMG_1597320167479.thumb.jpg.57c5f4680582eefc7431f9e96c282049.jpg

 

FB_IMG_1597320164778.thumb.jpg.cd7afd45abadda59fd3577332d2e3ee5.jpg

nije prc...znam budalu koja radi u komunalnoj, kaze mi da kada prekrijes tablice, ovi iz sokolovog oka, odmah jave pesacima u tom reonu i oni dodju i slikaju rucno auto od napred i nalepnicu...tako da ce biti prc opet po dzepu vozaca... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta se dešava ako sokolovo oko usnimi dok kucam poruku za parking?

proslo je 2-3 minuta od kad su prošli do kada sam ukucao poruku

 

da li se to u sistemu iste sekunde evidentira da nije plaćeno i šalje kazna ili treba neko vreme da prođe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dj90 ako si na obeleženom parking mestu mislim da oko sokolovo ne slika (snima) jer se to ne smatra kao prekršaj. To proveravaju oni pešaci iz parking servisa kad dođu do tvog auta, ukucaj broj tablica i tek tad vide da li je poslata poruka za parking. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mogu da provere kad si recimo parkiran između dva vozila i fizički ne mogu da ti vide tablice? To još uvek rade pešaci, oko sokolovo samo za bespravno parkirana vozila, parkiran vozilo na zelenoj površini... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 01.09. su krenuli i proveru placanja parkinga. Ima na njihovim sajtu vest. Bilo na još par mesta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mogu iste sekunde da prijave kao prekrsaj. Neko mozda treba da ode do znaka i da ukuca broj za sms poruku. Moraju neku toleranciju da imaju. Sta sad ja trebam sa Bubanj potoka vec da kucam poruku za parking pa onda da trazim odgovsrajuce mesto prema poruci :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što kaže @djomla, nema više pešaka gde god mogu autom da provere da li je plaćen parking. Npr. ovde:

 

parking nbgd - Copy.jpg

 

Na svim obeleženim parking mestima više nema pešaka kontrolora jer su parking mesta pogodna za proveru autom. Na onim mestima gde se paralelno parkira moraju pešaci i dalje verovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct Na Nbg ima uslova za to zbog načina parkiranja, u drugim delovima grada možda samo Bulevar Kralja Aleksandra, Južni Bulevar i eventualno još neka veća ulica ili bulevar. Parking u ostalim ulicama je uglavnom branik uz branik. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je toliki i za pesackog kontrolora. Kada proveri registraciju u onom svom uredjaju, imas 5 min da platis... bilo nekad 15 :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...