Jump to content
FAS Goran
oktopod

Komunalna policija, kakva ironija

Recommended Posts

Evo ispucavanja post za danas ali već za manje od sata ulazimo u novi dan i novi post za švabe na forumu
No, imam i italijana pa mogu da se qrcim...
Pozdravljam kažnjavanje komunalnih prekršaja, stoka smo, sve stoji ali već imamo ljude koji za to primaju plate, nema potreba za novim nazivima i glupostima..
Mada mislim da su ovo uveli samo zbog toga da se nešto zove Milicija a ne policija. Nekada su se svi plašili narodne milicije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites



Vise bi voleo da su npr kazne (kao u svici i drugim zemljama) shodne %tualnom iznosu plate.. Pa bato kada ti zvekne 25% plate kolika god da je (ili na godisnji prihod) da li ces neku glupost praviti ili ne.





Kod nas je to potpuno besmisleno, pošto je 90% onih koji voze automobile od 30.000+ € ili prijavljeno na minimalac, ili su nezaposleni.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9.7.2019. at 9:54 PM, totti said:

 

 

 

 

 

Prigovaraju ali tiho, jedva da su malo povisili ton jer znaju šta će se desiti da ne daj Bože ruku digne na ovog što slika i prijavljuje.

 

Takođe kao što neko reče nisam protiv toga da snimaju prekršaje u saobraćaju jer ih svakog dana ima bezbroj. Najčešći primer je zaustavna kod Sava Centra. Ako nema policije iznad stajališta da stoji u traci onda se vozi zaustavnom od skretanja za Arenu pa do uključenja za Gazelu a pritom su sad i kamere na mostu skinuli pa se kad nije gužva i preko 100 km/h vozi.

 

Za one što puše u autu pa pikavac bace kroz prozor dok čekaju u koloni poseban krug pakla. Kazna 200.000 pa da se počešaju tamo gde ih ne svrbi i neki drustveno koristan rad gde ce te iste pikavce po trotoaru i parkovima skupljati i čistiti.

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znaš. Veću ekološku štetu čine nego ovi bez filtera ... filtera čestica, ventila povratnih gasova, izgorelih ventila ...
Kad smo kod društveno korisnog rada.
Valjalo bi uključiti u program i ove trandže, p...file, kraljice noći...
Neka se malo oduže društvu...
Jes' da su pikavci veći zagađivači al' br'te ružno videti one slike po parkovima pa još deca gledu...

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, marko.jovanovic said:

Ne znam koji je Koletu, i ja imam Švabu i Italijana....

 

ti na sav glas preferiras vise sada svabe, sedi dole 1!!!

 

usput, fiat je zenin...

5000 kazna za gospodina marka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 08/07/2019 at 5:49 PM, dach@ said:

Totalno nelogično da oni zaustavljaju vozila i pregledaju ista.Ovo slikanje i ostale gluposti ok 

Aa, to će da radi Žardinjerija-specijalna brigada komunalne policije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, nisam siguran ni za Rusiju. To je zemlja velikih kontrasta. Stežu i njih polako, mnoooogo pre nas su uveli kamere za brzinu i prekršaje na primer. Svima su poznati preko snimaka sa youtube i negativne zapadne propagande, ali imaju i dobrih strana. Ukupno sam proveo 8 godina u Rusiji, i nisam tamo vide išarane i uništene vozove, metro stanice, metro vagone, autobuse i tramvaje. Nije mi dobro kada se vozim Beovozom, jbt kao u Bronksu sedamdesetih da sam. Tamo sam se vozio u kupeima i u kušet kolima (plackart), i svaki vagon im je neuporedivo čistiji od našeg, počevši od onog u električki (kao Beovoz), pa do kupea. E da, i zamislite, vozovi im idu na vreme. O metro stanicama ne treba da pričam.
Nisam mislio na to, znam da su tačni, da sve funkcioniše u uslovima takvim da bi skoro čitava Evropa stala sem Skandinavije da se desi par dana takve zime. Mislio sam na život van gradova i ogromna pusta prostranstva gde se živi u skladu sa tim bez komunalne policije

Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutros otisao na posao u Zarkovo i parkirao se tik uz pesacki,a tu je i uzbrdica pa ljudi vecinom idu putem,mala je ulica i nije prometna,kad se krene uz Repišku,pa prva uličica levo.I u toku dana me komunalna policija slikala,valjda nepropisno parkiranje,a skoro ceo dan su se muvali po kraju

Pa sad ne znam sta me cekamoni n+verovatno salju na kucnu adresu

Share this post


Link to post
Share on other sites

komunalna01.jpg komunalna02.jpg komunalna03.jpg

 

...jer 500L izgleda nema dovoljnu nosivost na krovu, a Duster je bezveze kad narod plaća...pa udri na novi Discovery.

 

Istovremeno, Vojska Srbije (mooooožda malo važnija ovoj državi od Komunalne, ali ne može da piše kazne jbg-a) se danas isto ponovila sa nešto džipova - UAZ Patriot.

Eto...goveda će dupe u novi Discovery, a časni ljudi, vojnici će u ruski pokušaj SUV-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto koji je ovo lopovluk,Vesic i kompanija vladaju beogradom i peru pare za sve,e za ovo treba narod da se ustane da razlupaju sve celnike grada,a posle da odu svi da pink zapale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brisel. b44ecd8b40f91cb8778127cf761d81e7.jpg

Izjava ovog kviska mi zvuči kao lečenje kompleksa.
Što kaže Neša, zašto 500L nisu uzeli.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...