Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Strasno... sve je ovo strasno i jadno koliko nas drkaju a mi se slazemo.

Secam se kada je jednom davno na dnevniku par dana islo upozorenje kako je pomracenje sunca opasno i da ne treba biti napolju dok traje. Leto je bilo, za vreme pomracenja sam se vozao po gradu i nisam mogao da verujem! Izgledalo je kao apokalipsa, nigde nikoga, a i ono malo ljudi koje sam video su trcali preko brisanog prostora da se sakriju od necega?!?

Tako i ovo sa cenom atesta... nemam nameru da dozvolim da me pljackaju drzavne ustanove i stoka iz ovlascenih servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pita sam mercedes za folije i kažu da pogledam na sajtu cenu, tamo piše:

 

potvrda proizvođača 12000

Odobrenja za modifikacije, izjave  6000

 

nznm koja je od ove dve ali realno deru, nisam ni sumnjao da će za mečku biti jedno od skupljih

samo na crno bajo moj

 

[doduše pitao sam na fejsu (oficijelna stranica mercedesa srbija) tako da ne znam koliko su merodovni ali znaju valjda]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan mi dosao drug iz Francuske i pricamo nesto o xenonima pa sam se raspitivao kako je kod njih...

Pitam ga za folije, kako je kod njih, jel stavljaju ljudi, jel postoji atest, jel kaznjavaju. Stavljaju ljudi, ne postoji atest, ne kaznjavaju, ali isto su poceli kao da zabranjuju. Xenone masovno ugradjuju, za njih ih niko ziv nista ne pita. Xenon set kosta 30ak evra :D

Kad treba da uzmu pare tad smo medju vodecim zemljama u Evropi, a to sto u svemu drugom kaskamo za njima 10-15 godina, to nikom nista. Jaooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis kako su zaostali, tek su sisli sa grane, a kod nas tako uredjena drzava, na sve se mislilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, malopre dobio info za mogucnost jednostavnijeg dobijanja sertifikata za stakla, kome treba vise detalja neka kucne pp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je uradio sebi atest, koga zanima neka ga nazove za dalje informacije, 0641764908

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo opet:

-Potvrda proizvodjaca moze se uzeti u Fiatu i kosta 30€ po srednjem kursu NBS

 

- Te papire za foliju daje svaki normalan servis koji lepi folije

 

-Atest se MOZE uraditi u AMS CMV u centralnom ili u Ruzveltovoj (za BG)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NED na pitanje kako moze lakse odgovara:

Sa jednog drugog foruma informacija, 50e sertifikat i nalepnice za stakla, sve legalno, jednostavnije, a i jeftnije...

Drugim recima: Prodavci magle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god druze, mene niti zanima taj atest, niti cu da ga radim, niti imam nesto sa tim... podelio sam info sa drugog foruma, s tim da sam pre toga pogledao slike uradjenog sertifikata i nalepnica na staklima. Mada, mozda je i bolje da se moj post proglasi prodavanjem magle, meni je svejedno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj nekoliko stranica unazad teme na kojoj smo.

Ne dobija se potvrda od Fiata, nego saglasnost da eto možeš da staviš folije. Kada budeš pročitao barem prethodnih nekoliko stranica biće ti jasnije zašto ta saglasnost nije dovoljna, ali i zašto se bez nje ne može... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazao sutra u BlackGlass zatamnjivanje stakala na mom stilu, kakva su vaša iskustva sa pomenutom firmom? Jel neko od vas imao kakvih reklamacija i kako su tamo reagovali? Vidim da daju 10 godina garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovem da pitam kad može i koliko para. Pita me lik za auto i ja kažem Fiat Stilo 3v. Na to će on 110e. Ja ga pitam jel može za 100, kaže JOK. Pa rekoh od kad je Fiat stilo 3v limuzina, pošto vidim to je cena na sajtu za limuzine. Počeo on tu da se kao fol izvinjava te nije dobro razumeo i dogovorimo sutra u 2.

Zovem ga pola sata kasnije pošto sam prečešljao malo forum i video da uz Eko Smile karticu imam 20% popusta pa rekoh da proverim ja to.. Kaže lik nema problema sa tom karticom je 80eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@draganc  Kolega @stefankmn i moderator @Ivan ti mogu dati preporuke gde su oni radili zatamnjivanje Llumar folijom za manje para od ove gore pomenute sa popustom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola Rankovic, 063/8650527.

Preselio je servis sa Bezanijske Kose, u Tosin Bunar 128. Najbolje pozovite pa pitajte za uslove, radovi mogu da se pogledaju i na FB, "Autostyle".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već odradio u BlackGlass-u. Ostavio auto kod njih i otišao sa ženom i ćerkom u Zoo vrt. Kad smo se vratili sve je bilo gotovo.

Platio sam 9600 dinara sa popustom Eko Smile.

Napomenuli su mi da ne diram folije, ne spuštam prozore i ne palim grejač zadnjeg stakla naredna dva dana. Ubaciću još koju fotku za koji dan.

Dodatno sam se raspitivao za šoferku, 40e je skroz providna folija i ako sam razumeo neće da je rade ako stakla nisu osigurana. Tj može, al ne snose odgovornost / troškove ako šoferka pukne.

20160328_183137.thumb.jpg.10c1e60f73d067

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, bojan dim. said:

Bravo! Velika hrabrost je staviti folije u danasnje vreme kada 90% ljudi razmislja kako da ih skine

 

Koliko ja znam nema tu mudrolije oko skidanja, uhvatiš kraj i vuci. Ja lično poznajem mnogo njih koji godinama furaju folije i nisam čuo ni od jednog da je skidao ili razmišlja o skidanju.

Jesam propustio nešto? Molim za objašnjenje.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...