Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja cu sacekati dok ne vidim sta ce se desavati na terenu, oni koji to treba da sprovode jos uvek pojma nemaju, info iz prve ruke sa vise mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam baš i koliko je po ustavu član pravilnika koji kaže da privatna vozila moraju na atest zbog folija a vozila državnih organa su izuzeti od te obaveze.Ili svi ili niko,to je moje mišljenje ili se onda to može nazvati diskriminacija.. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sam skinuo folije uz pomoć paročistača, lagano bez žurbe za nekih pola sata. Ostalo je vrlo malo lepka koji sam skinuo vlažnom krpom za 2 minuta. Hvala i doviđenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sam skinuo folije uz pomoć paročistača, lagano bez žurbe za nekih pola sata. Ostalo je vrlo malo lepka koji sam skinuo vlažnom krpom za 2 minuta. Hvala i doviđenja.

 

Znači radi ona metoda sa klipa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vidimo koliko ce Fiat da trazi za tu potvrdu.

 

Od toga zavisi da li cu uraditi atest za folije ili cu ih skinuti sa auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezvanicno:

 

Juce sam na facebook video da je jedan decko zvao FAS i da su mu rekli da oni izdavanje potvrde naplacuju 85€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sve zajedno oko 200 evrica. Skidam folije i dovidjenja. Klincima i ovako za par godina nece toliko smetati sunce. Samo jos da saznam da li modu do registracije da se provucem ili moze da me maltretira svaki pandur koji me zaustavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto da ponude neku simbolicnu cifru i da svi budu zadovoljni (i mi kao korisnici i oni prihodom), ovako ce samo odbiti masu ljudi.

Neko sto nema, neko iz revolta, neko sto nece hteti da mu za te pare bude saren auto...

Dati 2 ili 3 puta vise za papire nego da ceo auto uradis u najskupljim i najkvalitetnijim folijama je stvarno cist bezobrazluk.

Ali neznanje i alavost su "vazda" bili karakteristika nekih koji su se zateknu na pravom mestu u pogresnom trenutku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hteli su na kvarnjaka da uzmu pare ....razmisljao sam i ja da stavljam folije,citajuci ova desavanja sad sam se predomislio i te pare cu da preusmerim na sminku auta,presvlake nove,felne,jos neki par guma....sramota za drzavu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja kazem. Kada sam postavio folije pre pola godine na sajtu AMSS atest je kostao 2800 din ali ga nisu radili do daljnjeg. I bio sam spreman i to da dam i da budem miran. Ovako nas prave budalama. Meni je ovo isto kao da neko kupi stan od 80.000 eura i plati porez od 3000 eura a onda dodje nova vlast i kaze da porez i placanje svim zivim agencijama kosta 120.000 eura. Plus izvodjacu radova za neke potvrde da das jos 85.000 eura.    :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da svako ko poznaje nekog člana SNS-a, DS-a, SPS-a,pandura, komunalnog pandura, ukraće nekog takvog lezilebovića i tupsona, treba da ga pljune i kaže mu sve šta misli o ovome i sličnim nametima. Kada te neka baba iz porodice ili komsiluka zamoli da je voziš negde, da je pitaš zašto nema auto, da li joj smetaju parkirani automobili... Pa nek ide busom ili taksijem.

Mislim da je ovo jedino rešenje. Evo brat od kuma je u SNS-u, zaposlio se preko njih negde, za mene je mrtav čovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mesec, dva ce da se "sete", pa da donesu uredbu kako je dovoljan samo atest, kostace 2500 do 3500rsd i svi ce biti srecni i niko se nece buniti kao i do sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub je u komunikaciji sa FCA po ovom pitanju od kada se pojavila prva informacija o ovome.

Kad bude bilo zvaničnih informacja, biće napisane na forumu. Za sada ih nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mesec, dva ce da se "sete", pa da donesu uredbu kako je dovoljan samo atest, kostace 2500 do 3500rsd i svi ce biti srecni i niko se nece buniti kao i do sad.

 

Da, a mi kojima ističe registracija da parkiramo automobile do daljnjeg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi navikao da u ovoj zemlji najvise najebe onaj koji sve radi po propisu?

 

ajde sto najebe, i da se prezivi, ali sto ispadne budala, to je najgore :)

Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča o 85 evra za saglasnost (za folije) od Fiata, nije tačna. ''FCA Srbija'' je zvanično demantuje.

 

Moguće da je došlo do nesporazuma u Call Centru, jer oni (kao i ostali proizvođači ili njihovi uvoznici), izdaju razna odobrenja (saglasnosti), pa je sigurno rečena cena za neku drugu saglasnost.

Kad bude bilo zvaničnih informacija oko saglasnosti proizvođača za folije, biće napisano na FLCS Forumu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek koji je meni zalepio folije mi je danas rekao da FIAT do danas, nije izdao ni jednu saglasnost i do daljeg i nece dok se nesto ne promeni u zakonu ili tako necemu...pominje zastitu potrosaca.

Ali mi vec kaze da su nadjene neke rupe u novom pravilniku...E sad, bolje da spuste cenu, ucine dostupniji atest svima pa da se sve radi po zakonu.

Zadnja solucija je skidanje, jer ove pare koje se pominju su bezobrazluk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...