Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa kad se bude Ceca vozila samnom u Puntu, otvoricu prozore da svi vide da se vozimo :D ... ovako sta me briga ko gleda i sta gleda, kome se svidja i ne svidja ... bitno je da je meni dobro

u tvom kraju je opasno da te vidi neko, malo mesto svi se znaju, lako moze neki muz da pripuca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam neki Micubisi u kod pumpe u MML, skroz tamna stakla cak i soferka, bio je dan, a ja nisam mogao da primetim da se nesto mrda unutra, kako li on vidi nocu samo da mi je da znam, dal` gleda kroz prozor ili sta radi ne znam

Taj je pandurski, beli sa skroz zatamnjenim staklima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micubisi ASX ili neki drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad se bude Ceca vozila samnom u Puntu, otvoricu prozore da svi vide da se vozimo :D ... ovako sta me briga ko gleda i sta gleda, kome se svidja i ne svidja ... bitno je da je meni dobro

u tvom kraju je opasno da te vidi neko, malo mesto svi se znaju, lako moze neki muz da pripuca :D

Haha, pa upravo tako, a s obzirom da volim pandurove kći, možda su mi zatamljena stakla spasila život :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, jao, prava pesma, pravo u srce me ubode! Priča života moga :thumbsup:

Volim nju, ali volim i svoja rebra, haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud policiji potreba da u presretace ubaci auto kao sto je taj ASX ... razumem Audi A6, Bentli i ostale rasne limuzine, ali ovo je po meni pravi porodicni auto. pravljen za izlete u planine, a ne za jurcanje auto putem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja planiram ovih dana da zatamnim stakla,koliko sam cuo ovde kod nas u Novom Sadu nikog jos ne diraju,valjda nece ni mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud policiji potreba da u presretace ubaci auto kao sto je taj ASX ... razumem Audi A6, Bentli i ostale rasne limuzine, ali ovo je po meni pravi porodicni auto. pravljen za izlete u planine, a ne za jurcanje auto putem ...

Pa kako A6 rasna limuzina? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad pogledas konkurenciju, tj neizivljene magarce u gti golfovima i slicnim "brzim" automobilima, audi a6 koji se vozi u presretacima je rasan

uzeo sam za primer audi A6 jer njega sam cesto vidjao u Smederevu kad se voze Simic i njegov sofer :D

inace video sam i Bentlija svetlo plavog, Pajera zelenog, Lancera X sam video na tv-u, premijerno kod Alvirka, a rece mi drugar da imaju i Lancera 9 crnog nekog besnog ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo je zaboravio da napise da i Megan RS ima zatamnjena stakla :D ... nije off kolega :D

Inace svidja mi se to sto je u zutoj boji ... :D sad kad krene sezona, pa kad dodju stranci sa svojm zverkama, mislice ovo neki trkac daj da ga oderem ... i onda ide ona istorijska recenica, dobar dan, sta mislite zasto smo vas zaustavili :D

Mene megan moze da dira, jedino ako hoce da mu prodam felne zute :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju Lancera 9 ali imaju novog Megana RS, zutog, tako da se treba paziti i njega.

Jel si siguran da je Megane, jutros sam video novu Astru u zutoj boji, cini mi se da se gospodin nacelnik vozi u njoj jer primetio sam da su na automobilima kojima se oni voze brojevi 588

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sto posto siguran, ali videcu ga sutra ujutru opet cesto ih vidim kad idem na posao, pa cu da obratim paznju na njuske unutra ... Zuta Astra 3 vrata tablice BG 588 ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazes nova Astra, pa Astra 3. Je li to Astra J, najnovija? I je li 3v ili 5v?

Cisto da imamo u vidu, zlu ne trebalo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo redom Astra 4, valjda nosi oznaku J, najnoviji model nece ovi da se voze u polovnoj :D 3 vrata zuta boja tablice BG588.. kao i sva vozila presretaca koja sam vidjao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeli smo se ;) , a prilicno je pozeljno i zapamtiti ove 3 cifre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...