Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Problem sam delimično/privremeno rešio u vidu sunčanih naočara za sve putnike kada je u pitanju jaka svetlost. Za porast temperature još tražim adekvatno rešenje.
Jedino me strah da ne uvedu atest za nijansu i propustnost stakala na đozlucima.
O "temperd" ne smem ni da razmišljam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi za leto radile posao skroz providne folije,pretpostavljam da njih nebi niko ni registrovao da su na staklima ili gresim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se dugo pitam kako bi policija reagovala da stavim one obojene rupičaste folije koje taksisti voze sa nekom ispisanom reklamom. Stavim crvene folije na zadnja bočna i gepek staklo, kao da je auto van. One se lepe sa spoljne strane i lako se skidaju
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/4/2018 at 8:23 PM, voodoons said:

Ko to uzima 2800 za tehnicki?

Zezno sam se u kucanju nije 2800 već 2300..Izvinjavam se ..Jedna poznata firma kod nas Smederevu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dach@ said:

Da li bi za leto radile posao skroz providne folije,pretpostavljam da njih nebi niko ni registrovao da su na staklima ili gresim...

Ja sam stavio providne na drugom Puntu dizelu prosle godine. Razlika je primetna  pogotovo sto je kožni enterijer pa sad sa tim providnim folijama koža nije upaljena kao pre i u kabini je mnogo prijatnije.

 

Na drugom pak imam neke folije već 4 godine i jos ih nisam skinuo, mada su dosta izbledele pa se jedva i primeti da su zatamnjena stakla. Sinoć su me organi reda zaustavili i nikakva provera oko folija. Dobro veče, dunite u pravcu aparata, OK niste pili. Vozačku, uzeo otišo do nalepnice da vidi jel registrovan auto, vratio vozačku i prijatno.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Meriva sa fabricki zatamnjenim staklima pozadi, i to na oko spolja kada se gleda su skoro potpuno crna!

Stalno ocekujem da me zaustave i proveravaju, ali do sada me jos niko nije dirao, mozda i panduri znaju da je Meriva cesto sa fabricki zatamnjenim staklima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, kreator said:

Zezno sam se u kucanju nije 2800 već 2300..Izvinjavam se ..Jedna poznata firma kod nas Smederevu..

Ako uspes da nadjes, odradis tehnicki kod nekoga ko ima ugovor da uz uzeto partnersko osiguranje od autoodgovornosti, dobijas gratis tehnicki pregled.

Recimo, ja sam godinama radio tehnicki kod hotela Juge - gratis, ako se uzme Dunav osiguranje. Poplacas samo drzavne takse na uplatnicama i to je sav trosak registracije.

Uz ustedu za premijski razred (opciono da ti neko drugi produzi registraciju), ostane za skoro pun rezervoar goriva.

10 hours ago, Axic said:

pa se jedva i primeti da su zatamnjena stakla. Sinoć su me organi reda zaustavili i nikakva provera oko folija.

Mozda su se skoncentrisali na proveru alkoholisanosti i registracije. Svakako bih resavao (ili papiroloski ili skidanjem), verovatno je samo pitanje vremena kada ces naleteti na penal. A neko ko je iole tehnicki pismen vrlo lako ce primetiti da li je u pitanju folija ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde u "Dunav" osiguranju je 2300 din tehnički s tim što ako radiš osiguranje i reg kod njih daju vaučer na 1500 din pa tehnički bude 800 din..Sve ostalo je normalna cena..

Meni je za bravišu izašlo 21k din već treću godinu registrujem kod njih mozda neki mali popust na premijumski stepen al to je mizerno..Ova ideja što ti kazes je zanimljiva..

Hvala na informaciji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova informacija,

Na inicijativu SAT je prvo smanjena cena ispitivanja u AMSS sa 4800 na 2400, a kasnije je ukinuta i taksa kod ABS za obradu dokumentacije od 3300 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da nekako "ubedimo" ovlascene Fiat prodavce da ne naplacuju saglasnost. Mercedes i japanci ne naplacuju. Reno trazi cak 12000din. BMW uopste ne daje saglasnost ali im i bez toga omogucavaju atest. Krajnja nepravda. Ovo prenosim od lika koji je meni radio folije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ti vredi da zahtev bude i 1 dinar kad opet moraš skinuti folije da bi se nalepnica zalepila ispod njih. Znači moraš ih skidati kako god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlepiće taman to parčence gde treba da ide nalepnica pa će da dodatno namaže super lepkom i vrati nazad kako je bilo :lol:

Edited by loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, ChobbyNS said:

Šta ti vredi da zahtev bude i 1 dinar kad opet moraš skinuti folije da bi se nalepnica zalepila ispod njih. Znači moraš ih skidati kako god.

znaci ovu proceduru pocnete ako sad hocete prvi put da stavite folije..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto je svima, i koji imaju i koji nemaju folije prolaze istu proceduru. Nije moguće atestirati stare folije ako nemaju nalepnice između stakla i folije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...