Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Quote

 

Član 1.

U Pravilniku o ispitivanju vozila („Službeni glasnik RS”, br. 8/12, 13/13, 31/13, 114/13, 40/14, 140/14, 18/15 i 82/15) u Prilogu 1 Ispitivanje vozila, utvrđivanje godine proizvodnje i sadržaj dokumentacije, koji je odštampan uz taj Pravilnik i čini njegov sastavni deo, u Glavi 1. Karakteristični slučajevi ispitivanja, Odeljak 1.3. Ispitivanje prepravljenog vozila, Pododeljak 1.3.14. Ispitivanje naknadno presvučenih stakala vozila unutrašnjom plastičnom presvlakom, u nazivu tog pododeljka reč: „presvlakom” zamenjuje se rečju: „prevlakom”, a u stavu 4. reči: „1. novembra 2016.” zamenjuju se rečima: „1. juna 2017.”.

Član 2.

Ovaj pravilnik stupa na snagu danom objavljivanja u „Službenom glasniku Republike Srbije”.

 

Znaci od 1 juna ce da vazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio reatest plina prosle godine, i pre toga na tehnickom nisam mogao da prodjem. Cimali me panduri, dva tri puta, umalo mi nisu pisali kaznu, za sta vec...

Skinu folije, i od tad bez problema...

Odg na pitanje 1, zavisi znas li koga na tehnickom itd.

Odg na pitanje 2...Reatest sa folijama koje nisu atestirane, ne moze sigurno... Amss u Cacku... moje licno iskustvo.

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za reatest tng ti NE TREBA atest za folije.Pre neki dan sam isao za sebe u AMSS na Zrenjanincu.Ko ne veruje neka proveri.Kazu mi,nas ne zanima folija za reatest,za atest nas zanima.A kako ces proci tehnicki i da li cete cimati policija,to ne znamo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 4 decembra je akcija za zatamljena stakla,skidaju tablice ,ovo mi poslao rodjak iz Sapca njih tamo cimaju jel zna neko jel bilo problema u BG.

Edited by dach@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još malo pa će da biju ko ima letnje gume ili zatamjnena stakla..Nema veze mogu oni sve jer su shvatili da se niko ne buni i da narod aminuje sve namete i nebuloze koji stučnjacima padne na pamet..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1.12.2017. at 12:51 PM, dj90 said:

mene nisu dirali a prolazio sam pored svih vrsta pandura, oko 80% zatamnjena

DSC00004.jpg

zato će vas žandarmerija svaki put zezati

više su me oni zaustavljali nego saobraćajna, evo i sinoć

ali nakon detaljnog pregleda (od pepeljare preko štitnika za sunce do rezervnog točka) i provere dokumenata i registracije (par minuta sve traje) puštaju vas

i jeste zbog stakala jer su mi svaki put rekli da spuštam prozore da vide koga ima

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf koji zaheb....komšija meni daje auto da mu uradim tehnički, ovi ni ne primete, ali policija...a čovek putuje 130km do posla i nazad, nema vremena da se zeza sa njima....kupio auto sa folijama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno je preko 30% :D Jer fabricko staklo je 15 do 30% :D Jedino sto nece skontati je skroz prozirno od 5% sto ima samo UV zastitu, to sto se ljudi kod nas pale da se jedva vidi je tamo preko 45%...

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Pluto said:

Pa ako je vise od 30% verovatno ce da ga vrate na tehnicki, sta znam..

I ja mislim,jer 30% ....hebi ga
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta kaže FCA ili Fiat - da li je neko tražio ili dobio bilo kakav papir u vezi sa odobrenjem ili nekom specifikacijom oko ugradnje folija na stakla za starije modele (Brava/Bravo/Marea, Punto 1 i 2, Stilo.....)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, bojan dim. said:

Ovo nije bas potpuno tacno (mislim na cene atesta).

Saglasnost proizvodjaca, konkretno za Fiatova vozila je 30€.

AMSS pregled - 2400 din

Republicka admin.taksa - 300 din

Uverenje Agencije za bezbednost saobracaja - 3000 din 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci problem imaju samo ovi sa zatamLJenim staklima, ovi sa zatamNJenim nikakvih problema :D Da ne kazem da ne postoji merenje zatamLJenosti, nego nepropusnosti i da to nije ni jedini faktor u merenju "ispravnosti stakla"... Nadam se da ta koja je to pisala barem ima dobru guzu i sise kad vec mozga nema, posto bih zaista da poverujem da je ovo neka sekretarica pisala koja je posao dobila preko "pendreka" nego neko ko zaista upravlja radom sluzbenih lica... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto njih zanima je navlacenje novca u drzavnu kasu i kraj....zato je tako bez mozga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...