Jump to content
FAS Goran
bwana

Zaštita naših ljubimaca od krađe - alarm, zeder, kasko?

Recommended Posts

Voleo bih da nemam nista, ali mora se nesto staviti, gledajuci slike sa neta i klin i zeder se ne vide sto mi je najbitnije estetski. Zeder ide samo na kljuc, a ovde ima i klin i kljuc po cemu je kulturnije? Bitno mi je koja je bolja zastita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod zedera mi se ne svidja sto stoji tamo gde stoji. Ne znam sta se desava prilikom nekog sudara, mogao bi ozbiljno da povredis noge/kolena. :unsure:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to nesto iz iskustva, poznajes nekog kome se to desilo ili odokativna procena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odokativna. Ja sam imao udes dok sam vozio juga, svu sam plastiku izlomio kolenima, pa zbog toga kazem... Imam neki strah od toga posto na nekim kolima dosta viri sa strane.
Mozda je bolje ugraditi alarm za te pare, a onaj ko se bas nameraci on ce ga odneti kakvu god zastitu imao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeder je prava stvar,nece ti smetati uopste niti se vidi... Ja ga imam,doduse tako sam kupio auto,ali u svaki sledeci ga ugradjujem sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu sliku sam nasao sa njihovog sajta losa je slika zato sam i pitao da lineko ima da posalje neku fotku

 

cxcb20345.jpg

 

 

Deluje je mi da uopste ne viri a i nije u visini kolena. Nema veze ja sam resio da ga ugradim sutra cu zakazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze stavljaj to pod hitno...imam isti auto samo 2010..i planiram vec duze vreme da stavim zeder..sva sreca pa od skoro imam garazu i ne mislim nocu...javi koja je cena...i slikaj ako mozes
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros zakazao za sredu ujutru da doteram auto. Kaze ugradnja traje  sat ipo vremena cena 26400 din. sajamski popust 10% do 30. marta tako da me izlazi 23760 din. Videcemo u sredu kako ce ispasti :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio auto sa vec ugradjenim zederom, ok je zastita, niti smara, niti smeta a mirnija mi glava. Jednom je obijan ali nisu stigli da otvore vrata, da li su videli nalepnicu pa odustali ili je neko naisao... ko ce ga znati, od tada ga zakljucavam uvek. Smetao mi je pri promeni senzora volana ali ne zalim se...

 

Evo ti malo detaljnije slike ugradnje

 

IMAG2409.jpg IMAG2410.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod zedera mi se ne svidja sto stoji tamo gde stoji. Ne znam sta se desava prilikom nekog sudara, mogao bi ozbiljno da povredis noge/kolena. :unsure:

 

Jel to nesto iz iskustva, poznajes nekog kome se to desilo ili odokativna procena?

 

IMAG0777.jpg IMAG0772.jpg

 

Imao sam ja udes sa Zederom i sve je tu ok, ne može da smeta. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros zakazao za sredu ujutru da doteram auto. Kaze ugradnja traje  sat ipo vremena cena 26400 din. sajamski popust 10% do 30. marta tako da me izlazi 23760 din. Videcemo u sredu kako ce ispasti :laughing:

Al su mu "zunuli" domacinsku cenu. Pa za Stilo me je 2007. izaslo ispod 200 EUR, koliko se secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au brale al si ga overio muski.

Pomerio sam ugradnju za sutra ujutru. Ostavicu par fotki da se vidi kako je ugradjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen zeder malo pre  :D Ispalo je bolje nego sto sam mislio skoro da se i ne vidi
img20140325120620.jpg
img20140325120635.jpg
img20140325120747.jpg
img20140325120907.jpg
Dve nalepnice zalepili na zadnje staklo ali skoro da se i ne vide jer mi auto zatamnjen pozadi 80% i da limi jos dve za rezervu.
img20140325120921.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam, kulturno uradjeno, samo me bune one navrtke, kod mene je sve vareno...

 

Jel sada mirnija glava? :)

Ja bih trebao da ih posetim, da odem po nove nalepnice, jedna mi se skinula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve nalepnice zalepili na zadnje staklo ali skoro da se i ne vide jer mi auto zatamnjen pozadi 80%

I kod mene su nalepnice, mada su mi da lii 2 stikera. Mozes i njih da stavis spolja, ali mi je tako malo dz posto nisam ljubitelj oznaka po kolima.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sh@rance jel ti ne smeta brava od zedera dok vozis? deluje mi kao da je preblizu pedale za kocnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji iznad papucice od kocnice, presao sam oko 100km juce i ni jednom nisam zakacio nogom bravu od zedera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu sliku sam nasao sa njihovog sajta losa je slika zato sam i pitao da lineko ima da posalje neku fotku

 

cxcb20345.jpg

 

 

Deluje je mi da uopste ne viri a i nije u visini kolena. Nema veze ja sam resio da ga ugradim sutra cu zakazati.

 

 

Mene Zeder uvek asocira na ovako nesto

zeder.jpg

 

Nisam znao da se na Puntu i ne vidi :laughing:. Malo je veca cifra ali svakako vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od modela automobila uglavnom na vecini kola zeder se ugradjuje kao kod punta, mada ima i modela kola kome zeder stoji na mestu kao ovom renou ne bas tako da strci ovo je neko skarabudzio. Imas na njihovom sajtu galeriju svih vozila sa ugradjenim zederom.

 

http://www.zederlock.rs/reference/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nemoguce da je vlasnik renoa namerno hteo tako, da lopovima bude bas ocigledno da je stvarno ugradjen zeder.

Ali je bas skarabudzeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam gledao slike po netu to je reno megan i svima zeder stoji tako :crazy: verovatno da ne moze na drugom mestu da se ugradi. Bas odvratno izgleda tako je isto i na BMW-u samo mnogo manje se vidi brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...