Jump to content
FAS Goran
Bojan Simonovic

FLCS Okupljanje - Niš skup lokalnog karaktera

Recommended Posts

2) Pirlo. (pocelo da me nervira ovo "Pirlo" pomalo, moracu da pogledam ako mogu da promenim, da mi lepo pise pravo ime. Ovo sam bezveze bio napisao, gledao sam neku utakmicu kad sam otvarao nalog na forumu) :p

Bojane, svaka cast za aktivnosti sa VW, ovo super izgleda. Eto sad kad si promenio tabor, mozes i nama zabarima da uneses malo te nemacke organizovanosti u ekipu. :) Mi (niski region) jesmo bili nekako lenji kad je rec o susretima, ja to i sam kazem, ali opet, svako od nas je imao neke svoje obaveze, probleme, itd. Eto npr. momci koji su pre neku godinu bili najvise aktivni od Nislija, isli cak i u Bg na skupove, ja ih bas nesto vise i ne vidjam na forumu, a i pitanje je koliko nas uopste ima. Ovako kad se pogleda, pomislis ima puno ljudi iz Nisa i okoline, ali realnost je drugacije, pogotovo kad treba da padnu neke organizacije, tu se dosta toga proredi.

I u pravu ste, kad ovo sr#nje od vremena pocne da se popravlja, kad nam i temperatura bude isla na ruku, moze polako da se priprema nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Dri

2) Pirlo

3) sashicus

4)

5)

.

.

. cekamo Batu i Bojana da potvrde i da se upisu :thumbsup:

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko ce ljudi iz Nisa da vide ovu temu, jer nije ovaj deo foruma bas posecen. Ja sam npr. sasvim slucajno video ovu temu. Kada bi mogli upadljivije nekako da napravimo neku temu, ili da admin svima koji su iz Nisa i okoline posalje poruku o ovoj organizaciji... Ne znam, lupam naglas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Bio sam odsutan nekoliko dana i vidim da se svasta izdesavalo dok me nije bilo.

Ja sam uvek za neku akciju pogotovo sto sad imam vremna na pretek.

Sad citam da je bilo i predloga za nedelju pa se odustalo, s obzirom kako se vreme najavljuju pozdravljam odlaganje do daljnjeg. Iskreno zao mi da isteram kola po ovakvom vremenu i da se sva isprljaju :)

Cek da se dopisem :D

1) Dri

2) Pirlo

3) sashicus

4) bata_trismegist

5)

DA sumiram ako se postigne neki dogovor tu sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

admin da profiltrira... ili da idemo nik po nik :D

Nije moguće koristiti neki filter...evo npr. prvi na spisku (dri) nema upisanu lokaciju u profilu... :whistle::D , pa šta vredi da se gledaju lokacije kada ljudi nemaju upisano... :thumbup:

Tema je od sada lepljiva (pinovana), što znači da će uvek biti pri vrhu bez obzira koliko se često bude pisalo u njoj. Inače, ovaj deo foruma je dosta posećen, u njemu se nalazi i tema sa najviše pregleda na celom forumu, trenutno ima preko 140.000 pregleda:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773

Samo polako, imaće i tema za okupljanja u Nišu par desetina hiljada pregleda...pa onda sve više i više... :thumbsup:

--------------------------------

Pirlo, pošalji na PP koje ime želiš da ti piše... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Dri

2) Pirlo

3) sashicus

4) bata_trismegist

5) Bojan S

6)

tema aktivna svidja mi se...

idemo dalje...

predlog datum...negde tamo sredinom/krajem marta, pocetak aprila...mislim da ce vreme biti odlicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja mislim da je najbolje krajem marta, dok se skupimo, dok svi vide temu itd... Znaci ovih dana da odredimo datum

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze, moze, ako bude fino vreme lepsa destinacija je npr spomen park cegar, mada i bubanj nije losa varijanta :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok dakle...

NEDELJA 25.03.2012 --- lokacija parking ispred Spomen parka Bubanj --- vreme 14h ---

i dalje aktivan spisak? nastavimo ga...

1) Dri

2) Pirlo

3) sashicus

4) bata_trismegist

5) Bojan S

6)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bata nije potvrdio ovaj zadnji datum, a sa Pirlom sam kotaktirao, mozda dodje, a mozda i ne, iz opravdanih razloga. Dakle, ljuti gusari? Udaramo pa kako bude jel? (kolko bude)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo imate jos jednog mladog clana za ovaj skup ako ga uopste bude... Ako neko ovo procita, a zna nesto o ovome, neka mi pusti sms na 0642331641 cisto da se organizujem... Hvala i vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da definisemo spisak:

1) Dri

2)

3) sashicus

4)

5) Bojan S

6)

7) tropfouzik

moj br. 064/6767-915 sasa, ako bude kakvih izmena, neka javi neko, inace sam gore u 14h, ako jos neko vidi ili se predomisli, izvolite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skup je održan uspešno

moja malenkost, sale (sashicus) i prijatelj koji nije član kluba (biće)...

sashicus će ušploadovati slike u toku dana... pa će se videti...a svi oni koji nisu došli... vidimo se sledeći put...

PRATITE TEMU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odziv nije bio brojcan, ali bitno da je skup odrzan :) nadamo se da ce sledece okupljanje biti kvalitetnije organizovano!

IMG_4763.jpg

IMG_4768.jpg

IMG_4769.jpg

IMG_4770.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...