Jump to content
FAS Goran
Bojan Simonovic

FLCS Okupljanje - Niš skup lokalnog karaktera

Recommended Posts

Ekipa odabrana, druzenje super. Upoznao nove ljude i drago mi je zbog toga. Moram da pohvalim kapu koja je u izvanrednom stanju, motor fenomenalan, jos nisam cuo benzinca da onako zdravo radi! Crni punto se istice u svakom pogledu, styling koji ide u odlicnom smeru, jtd +chip + custom izduv, fenomenalan zvuk, kao bravo 5-ak! Ide odlicno, probali se i ostavio me je ladno! Posle ga i ja provozao da se uverim i odlican je. Prva, druga, treca potpisuje!

Naravno, Drugarica Cveta nas je sve ostavila bez reci, Saskova libra vec kako se i ocekivalo od njega, Bojme-tov punto i dalje fabrika, Buca -stalno nesto novo.. Sve u svemu, super druzenje i novine kod nas u najavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da svi radimo po nesto :D sve potvrdjujem sto je Mica napisao, u kappu seo da se odmorim, francuski krevet joj nije ravan :D crni punto od kolege @andrija607 nas je bas iznenadio, decko je okrenuo jedan krug i ono je stvarno zlo, jede asfalt, a zvukkkk, uhhhh :D Saletova gospodjica uvek cista i tip top :D prava gospodjica! Bokijev punto fabrikana i malo ga ubedjivali za stakla i felnice, mozda nas i poslusa :D zeleni mint nije bio tu ali je gazda bio, ali nije poneo fotoaparat, a sale je odigrao kljucni deo :D sve u svemu bilo je lepo i dobro druzenje, a bice ih jos dosta... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, odlična ideja, negde na pola puta bismo mogli, da bude Kruševac ili Vr. banja možda ? :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadjemo na pola puta?

Edit: i ja i Axic u isto vreme otprilike... :D

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sada sve ovo da potkrepimo fotografijama, nisu kvaliteta kao sikterove ali imaju dusu :)

 

IMG_7983.jpg IMG_7980.jpg IMG_7981.jpg IMG_7982.jpg  IMG_7979.jpg  IMG_7984.jpg  IMG_7986.jpg  IMG_7987.jpg  IMG_8010.jpg  IMG_7989.jpg  IMG_7985.jpg  IMG_7998.jpg  IMG_8001.jpg  

 

tu su i akteri:

zunto, koji je bezao od objektiva

IMG_7996.jpg

 

i ostali:

IMG_7994.jpg  IMG_8003.jpg  IMG_7995.jpg  IMG_7997.jpg  IMG_8004.jpg

 

imali smo i dva uljeza:

IMG_8006.jpg  IMG_8016.jpg

 

tu je bucin IZDUV i miskove FELNE:

IMG_7992.jpg  IMG_7993.jpg

 

bucini stikeri: 

IMG_7991.jpg

 

i ostatak:

IMG_7988.jpg  IMG_8012.jpg  IMG_8014.jpg  IMG_8013.jpg  IMG_8009.jpg  IMG_8011.jpg  IMG_8002.jpg  

 

a ovde cete da povezete vozace sa vozilima, samo cini mi se da se MS izgubio negde :) a na njegovo mesto je mint punto :)

IMG_8008.jpg

 

ako sam nesto propustio, dodacu. pozdrav  :cheers:

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo,decaci! Sale,stvarno lepe fotke,bas mi se svidjaju. Sad ovako kad sagledam ova nasa druzenja,stvarno bi bilo dobro da se nadjemo negde na sredini,da napravimo jedan mini-Maxi skup!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeceg vikenda dolazi I dugo ocekivani mint zeleni Punto direktno iz Magareva, naravno donosim I foto opremu koju sam obecao. Ovog puta predlazem jedno fino rostiljanje. Buca ima mnogo luuud stiker, Kapppaaaa skidam kapuu, stylo sasvim kvalitetni, MS PK svako postovanje za dolazak iz Prokuplja ! Sve u svemu super !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekstra slike i super ekipa. bice nas vise ubuduce sigurno a sto se tice skupa sa kragujevcanima ja sam pre za akciju da vi dodjete kod nas ipak je nas teren i obratno a ne u krusevac ili tamo negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantne nalepnice na crnom puntu :)

Ciji je ovo uljez sa BG tablama? :laughing:

Ostali su mi manje-vise poznati sa prethodnog skupa, osim belog skorpiona - njega znam sa foruma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No.1 - zasto ti nisi dosao?

No.2 - nije uljez nego je Drugarica Cveta :), na forumu je odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrnjačka Banja je prelepa i prepuna u ovo doba godine. Počela im je turistička sezona tako da mislim da ne bismo pogrešili ako bismo se okupili tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma salio sam se za uljeza :)

To je znaci Cveta? Gledao sam bas temu pre neki dan, ali je nisam prepoznao.
Prelepo izgleda, pocinju sve vise Alfe da mi se svidjaju (sad da uzimam kola, cak bi i 147 usla u razmatranje)

 

Nisam bio jer sam imao problem sa kolima :thumbdown: ceo vikend ga nisam vozio zbog toga i jutros podjem kod majstora - sve k'o rukom odneseno. A bas sam se sa Bucom cuo pre par dana i rece mi, vise iz sale kol'ko sam ja skapirao, da me ne zacudi ako sve bude normalno kad podjem kod majstora :D I eto ga. Poludeo sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...