Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja ti predlazem da odradis prvo Live feed napajanje postojece pumpe jer je fabricka pumpa ok za 300 ks.

Desava se da pumpa ne dobiva dovoljan napon.Zato se uzme direktna struja sa akumulatora i preko releja odvede do pumpe.

Veruj mi za tvoj auto je vise nego ok.

Cak ni walbro pumpa ti nece dobro raditi ako ti je los napon napajanja.

Nadam se da sam bar malo pomogao.

 

P.S. Ako ti treba sema povezivanja ni to nije problem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bojke Hvala na odgovoru, rešio sam drugačije sa boosterom napona u dva moda, jedan je 13.5 a drugi 14.8 kada hoćuu da ga poteram, sada funkcioniše vrh vrh

. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema na cemu,poznat je problem sa padom napona. Lako se resava,vazno da si napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da bio je tu kod Nebojše sa foruma, pokušao je da sredi ali ipak nisu samo lezajevi, morace da se radi motor.. Crevo ulja povratno od turbine se deformisali i ustinulo pa je ostao bez podmazivanja.. Moja krivica, nisam na vreme našao silikonsko, sada mi dzabe što sam ga našao haha. Radiće se auto tek kada malo skupim sredstva, kuntaće u garaži ove zime..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke sitnice se radile, izolacija vrata potpuna, sredjivanje konzole sa punjacem usb umesto upaljaca, još da se ofarba samo..

zza6000.jpg

zza6001.jpgzza6002.jpgzza6003.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Ja sam sam radio ovo (nije kupovno) prava izolacija kosta oko 35-40 evra za 2 kvadrata cini mi se, zove se valjda Alubutyl.

Uradio prvi premaz cetkom tanko Body 930, pa lepljene folije, ima na AliExpress-u jeftino deblje trake samolepljive, pa drugi premaz preko toga Body-jem i na kraju Alu traka opet.

Otezalo je mozda 300grama sto je zanemarljivo, kada se zatvaraju vrata cuje se tup udarac, kada se kucne kao da su blindirana haha. Neverovatno koliko je dobro, i zvuk je sada mnogo

kvalitetniji zvucnika. :D

Moze i da posluzi ona kuhinjska ali mislim da je previse tanka za ovaj posao, mada mozda i zavrsi

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/18/2016 at 10:57 PM, ViktorBG said:

Da da bio je tu kod Nebojše sa foruma, pokušao je da sredi ali ipak nisu samo lezajevi, morace da se radi motor.. Crevo ulja povratno od turbine se deformisali i ustinulo pa je ostao bez podmazivanja.. Moja krivica, nisam na vreme našao silikonsko, sada mi dzabe što sam ga našao haha. Radiće se auto tek kada malo skupim sredstva, kuntaće u garaži ove zime..

 

Taj motor ima balans bregaste sa duplo ožljebljenim kaišem. Prekontroliši kakav je srednji ležaj na oba balansa. Ako je loš onda zovi Cubi iz Novog Sada da ti to odrade. Ili obrati se Bojketu možda on ima bolje rešenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alal ti vera, Majstore :) Lepo sređen auto, baš šteta što ti se desio kvar :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...