Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bojan_esseesse

Fiat Punto MK1 1.1 '98

Recommended Posts

Cao drugari , zeleo bih prvo da vas pozdravim jos jednom posto sam se relativno skoro predstavio na forumu a sad je dosao i red da predstavim mog Crvenka :rolleyes: nekim slikama koje sam ranije napravio dok je bio iscukan , izgreban i imao po sebi nekakav tifus ko zna od cega :mellow: , pa i slikama koje sam napravio nakon farbanja :thumbsup: .

Rec je o Fiat Puntu mk1 1998 godiste , 1100 kubika .

Slike pre farbanja

DSC04661.jpg DSC04662.jpg DSC04666.jpg

DSC04667.jpg DSC04669.jpg DSC04671.jpg DSC04679.jpg

Slike posle farbanja i unbadging-a , rupe od znackica su trebale da se zakrpe ali je promaklo ..... :unsure: , ugradjene su maglenke koje trenutno nisu povezane i nije sprovedena instalacija sto ce se u skorije vreme resiti ako bog da :rolleyes:

DSC04685.jpg DSC04687.jpg DSC04688.jpg

DSC04690.jpg DSC04696.jpg DSC04697.jpg

DSC04699.jpg DSC04701.jpg DSC04702.jpg

Slike od pre par dana dok je jos bilo snega :santa: , stavljen abarth stiker na volan i na haubu da pokrije one dve rupice i nazad stavljene cetiri crne tufne da prekrije cetiri rupice da ne ulazi nepotrebna voda i prljavstina , naravno tu su i nove tablice :)))

IMG_1203.jpg IMG_1206.jpg IMG_1209.jpg

IMG_1211.jpg IMG_1212.jpg IMG_1214.jpg

IMG_1216.jpg IMG_1217.jpg IMG_1219.jpg IMG_1221.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican, prosto neverovatna transformacija. :thumbsup:

Prelep puntic, mada ja bi vratio stare znakove, bar pozadi.

Da te dobro sluzi i da uzivas! :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od onih prvih,ove druge slike "vau".Stvai pozadi oznake!!! :rolleyes:

Rekao bih da zadnji branik nije skidan pri farbanju,pa je mastor prefarbao i naliv za plin! :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican, prosto neverovatna transformacija. :thumbsup:

Prelep puntic, mada ja bi vratio stare znakove, bar pozadi.

Da te dobro sluzi i da uzivas! :yes

Stari znakovi su baceni nazalost ali imam u planu nesto da stavim pozadi sto se tice znakova , i sluzi vec 6 godina , radjena mu je generalna pre 4 godine , skoro zamenjen menjac (polovan)

Za razliku od onih prvih,ove druge slike "vau".Stvai pozadi oznake!!! :rolleyes:

Rekao bih da zadnji branik nije skidan pri farbanju,pa je mastor prefarbao i naliv za plin! :realmad:

Sve je skidano pri farbanju pa i zadnji branik gde je prefarban bio naliv za plin , nego je u medjuvremenu naliv za plin otisao pa je zamenjen novim a taj novi nisam jos prefarbao , imam i to u planu :thumbsup:

Edited by bojan_esseesse

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice znakova pozadi , planiram da stavim nesto ovako samo da dodjem do njih :rolleyes:

za pozadi sa leve strane nesto ovako

BT_jymw_mk_KGr_Hgo_OKk_YEjl_Lmbku_BKLPKHDvo_1.jpg BT_k_Yf_Q_mk_KGr_Hgo_OKjk_Ejl_Lm_ZBi_ZBKLPN4d_Jm_1.jpg

i sa desne da pise ovo

B54_Owvg_CGk_KGr_Hq_N_jk_Eyb_Y7_Jmni_BMv_Wi45o4_Q_1.jpg

na bokove nesto ovako :))

31ec_1.jpg

i na haubu

6132_1_bl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

au bre smanji malo sa znakovima,losije ce vuci kad ga natovaris toliko :rofl: sad ozbiljno - lepo si ga odradio steta bi bilo da ga usarenis sa tolikim znakovima. opet ukusi su razliciti i nije raspravljati o njima :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako ce biti lepsi sa znakovima,ali po meni su lepi i oni njegovi original,a na haubi je dobar fazon,za krila mozes nesto od onog navedenog,a i vidi imas na forumu,tj kod nese stikere,nisu skupi,pa mozes da stavis... :rolleyes:

samo naravno mojne da pretrpas!

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala , mozda malo preterujem sto se tice znakova :) , nazad bi vratio njegove original koje moram negde da nadjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovakvi znakici mi trebaju kao sa ovog puntica

zadnji_znakovi_za_punta.jpg

samo ne znam gde mogu da ih nadjem , po mogucstvu novi , ako neko zna gde ima neka vice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abarth znak za haubu ima u delti ja sam hteo da ga kupim ali kada sam video cenu resio sam da ga sam napravim, cena je 15-16000 i nema ih na lageru nego se znako ceka oko mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pa ili da ga napravis sam ili da zabodes neki jeftiniji na ebay-u i slicnom online store-u .Ali meni treba za pozadi za sad oni njegovi originalni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bi lose izgledao sa svim onim znackicama, cak ni preterano, bas taman... evo preview na brzaka :)

image.jpg

image.jpg image.jpg

i jos neke umerene felne i kacketic pozadi i taman...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vraceni :w00t: tj. stavljeni ili ti zalepljeni :) jakom duplofan trakom njegovi znakovi pozadi a ujedno sam i zamenio one stare plasticne okvire tablica sa novim plastificiranim u crvenoj boji od dekapiranog lima sta god to znacilo :unsure:

DSCN6859.jpg DSCN6860.jpg DSCN6862.jpg

DSCN6856.jpg DSCN6858.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super nema sta,puntic je bas bas kako treba,mozda neke felnice i da bude pravi lepotan!

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino od ružnog pačeta, sad je procvao.neke felge, oprugice... nego jel ovo zamjenska hauba ili? jer luft između nje i branika je zaista prevelik, to moraš il sam namjestit il daj nekom majstoru da je malo ''stisne''

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino od ružnog pačeta, sad je procvao.neke felge, oprugice... nego jel ovo zamjenska hauba ili? jer luft između nje i branika je zaista prevelik, to moraš il sam namjestit il daj nekom majstoru da je malo ''stisne''

Da , stavljena nova hauba , prednji branik, oba prednja krila , a sto se tice opruga vec ima neke sportske Eibach-ove opruge (tvrdji je dosta zbog njih) , sa njima je auto i uvezen iz svabije , samo bih morao opet da zamenim amortizere , stavio sam pretproslog leta Dampo i vec mi se ne svidja kako se cuju , stavio bih Bilstein :w00t: i jos neke felnice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

al zato uziva,zajebalo vek,kako super izgleda punto,kao iz fabrike :thumbsup: :mnogo lep punto

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

al zato uziva,zajebalo vek,kako super izgleda punto,kao iz fabrike :thumbsup: :mnogo lep punto

Hvala hvala :)))

Evo mene opet sa novom znackicom na haubi :rolleyes: , kao sto vidite slike su malo losijeg kvaliteta zbog mraka ali bice uskoro i po danu

DSC04725.jpg DSC04727.jpg

DSC04731.jpg DSC04730.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...