Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nemam ni ja, moguce da je to samo na tom 1.2 ili mozda na jos nekom benzincu, nista ne potapas, samo ubacis kao sto bi u sestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam link u temu "Neko negde nesto prodaje" pre neki dan za isti ovaj model felni sa Semperit gumama. Prodavao covek iz Jagodine,ako se ne varam,komplet 200 eur. Delovale su mi kao OK kupovina.

Samo mi reci da su to iste felne :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio ubedjen da na svakom ima ta polugica...Pa kako ubacujes u rikverc stisnes na dole pa ubacis ili samo ubacis?

Pa samo ubacim .

Jeste mali off, ali vezano je za satove od HGT-a koje si ubacio... Da li znaš, da li su se ikad isti takvi pravili sa displejom za kilometražu umesto ovih krugova/brojeva?

Jesu imas ih na malo novijim modelima.

Stavio sam link u temu "Neko negde nesto prodaje" pre neki dan za isti ovaj model felni sa Semperit gumama. Prodavao covek iz Jagodine,ako se ne varam,komplet 200 eur. Delovale su mi kao OK kupovina.

Samo mi reci da su to iste felne :) ?

Jesu to su te felne i mogu ti reci da su bukvalno nove. Gume su zadovoljavajuce. Sve je u ekstra stanju. Samo da ti kazem nisam ih ovde video vec slucajno na polovnjacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto sam do ovog trenutka bio više naklonjen petokrakim GT felnama, ali ove dve slike su mi razbile sve predrasude :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi nalepnice koje si prelepio pre "tuning" na pragovima, gde si kupio?

Planiram da uradim isto.

Pravo da ti kazem svaka cast na trudu i idejama za ulepsavanje Bravo-a! Odlican je! Dosta toga cu da preslikam od tebe. Svaka cast!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam i h u nekoj radnji u Zemunu cini mi se da je kod auto mike,e sad cene ne mogu da se setim ali nije nista preterano skupo.Hvala na lepim komentarima,sto se tice ulepsavanja ideja nikad dosta odnosno novca za to.Sta da ti kazem,samo napred.Pozdrav :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav...ne bih se slozio za felne mislim da ima boljih 16ica tj.lepsih koje bi mu dale dozu agresivnosti :devil: ali to je samo moje misljenje nije kritika inace kao sto sam vec rekao extra lep primerak verujem da je uzivo jos lepsi :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,pa ja to i ne dozivljavam kao kritiku,o ukusima ne treba raspravljati.Trudim se da bude lep primerak,a nadam se bice jos lepsi vremenom.Pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste mali off, ali vezano je za satove od HGT-a koje si ubacio... Da li znaš, da li su se ikad isti takvi pravili sa displejom za kilometražu umesto ovih krugova/brojeva?

Da isli su u HGT nojvijeg datuma i u obican bravo sa TROFEO operemom koja ja imam, auto je 2000 godiste, i svi od 2000 su sa displejom, a samo HGT i Trofeo su sa belim cajgerima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, probaću da nađem to negde i da zamenim, fali mi još taman 20-tak kmh na mom cajgeru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wooow,lep bravo.ovo su felne sa brave ako se nevaram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ubacio pre koji dan cajger sa hgt-a,beli. Mnogo je bolji.

Ali imam problem sa njim, ne pali mi lampicu za svetla, i za abs. Primetio sam da pozadi ima 3 dzeka, a ja na mom samo 2. Tako da sam samo ta dva prikacio. I radi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep autic :smiling: ... mnogo mi se svidja kako si odradio trece stop svetlo :) (kradem) pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stavio si plave diode koje sve i da sijaju kako treba (a po tvojim slikama izgleda da baš i nije tako) nisu ni lepe ni praktične, čak ih je i VW izbacio iz upotrebe jer mnogo umaraju oči na duže staze...

Ali dobro, ako se tebi sviđa, samo napred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je bravo, extra si ga sredio, još ove felne kako su mu legle, svaka ti ćast, nego koliko košta i gde si uzeo nalepnicu za štop svetla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stavio si plave diode koje sve i da sijaju kako treba (a po tvojim slikama izgleda da baš i nije tako) nisu ni lepe ni praktične, čak ih je i VW izbacio iz upotrebe jer mnogo umaraju oči na duže staze...

Ali dobro, ako se tebi sviđa, samo napred :)

Podrzavam, ja sam to hteo uraditi na celoj tabli ne samo na cajgeru, a onda sam skapirao da sam se samo istripovao da je to extra.

Jos trazim boju koja ce da bude bolja od fabricke zelene :(

Svako sredjuje auto po svom ukusu, ono sto se meni svidja ne svidja se nekom drugom i obratno, tako da necu reci da si pogresio :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je bravo, extra si ga sredio, još ove felne kako su mu legle, svaka ti ćast, nego koliko košta i gde si uzeo nalepnicu za štop svetla?

Hvala :unworthy:

Pa naravno da svako sredjuje po svom ukusu.Glupo je o tome raspravljati,u mom slucaju svaka vasa sugestija i predlog je dobrodosla,a na meni je da odlucim da li mi se to svidja i da li cu to sprovesti u delo.U svako slucaju svima hvala i na kritikama i na lepim komentarima :smoke:

P9010030.jpg

Evo jos jedna slicica,pozdrav i uzivajte :laughing::smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...