Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

:thumbsup: :thumbsup: Bravo za Bravo :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA! :welcome:

Najzad stigoh da montiram pragove uz malo muke i truda :thumbsup::thumbup: Slobodno ostavite neki komentar,hvala. :welcome:

27062011140.jpg 27062011144.jpg

27062011141.jpg 27062011142.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski je! Ispalo je odlicno! :thumbsup: Jel si razmisljao da mu zatamnis bocne migavce? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto kad se opere,nekad se i obrise :harhar: salim se... lepo su mu cucnuli pragovi... samo koja ti je to dimenzija gume? stavi nizi profil... :) inace extra je bravisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu nista ne bi dirao.Extra :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski je! Ispalo je odlicno! :thumbsup: Jel si razmisljao da mu zatamnis bocne migavce? :)

pa za sada ne :thumbsup: sledeca stavka je zatvaranje gepeka i verovatno hauba :w00t:

Auto kad se opere,nekad se i obrise :harhar: salim se... lepo su mu cucnuli pragovi... samo koja ti je to dimenzija gume? stavi nizi profil... :) inace extra je bravisa :D

Hvala, pa iskreno nebih nista dirao jer je on inace fabricki malo spusten u odnosu na ostale koje sam vide i sad jos pragovi,tako da nek bude ovako :thumbup:

Hvala svima na lepim komentarima :unworthy: ,veliki pozdrav :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispalo.

Koliko ti je zatamnjenje % posto vidim da si ponovo stavljao u odnosu na prethodne slike ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kupio Kit za usporeno gasenje svetla u kolima sastavio sve kako treba,isprobao extra izgleda :thumbsup: a uz to i radi :thumbup::thumbsup: kasnije odoh da montiram :thumbsup:

23072011211.jpg :welcome:

Edited by Bravijareee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kosta mnogo, a mnogo znaci. Ja sam ugradio zimus i jako je korisno. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se malo radilo ofarbane plastike u vratima oko prekidaca,rucke unutrasnje i otvor za ventilaciju sve u boji kola :thumbsup:

Priprema

26072011223.jpg

Zatim je sa maske skinut znak i zatvoren taj deo

27072011226.jpg

I najzad rezultati:

27072011232.jpg

27072011233.jpg

27072011234.jpg

27072011229.jpg

Mislim da je sasvim korektno ispalo sve. :welcome:

Slobodno bacite neki komentar.Pozdrav svima :welcome::D

Edited by Bravijareee

Share this post


Link to post
Share on other sites

e super je :thumbsup::)

i ja moram resavati ona cudesa na vratima, sve se ogulilo... a i svidza mi se ova fora da se faba u neku tamnu boju umesto u svetlu (citaj sivu) :)

hoces li farbati i onaj deo kod volana, oko kontrolne table?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega hvala,pa pravo da ti kazem premisljao sam se dosta i na kraju odlucio da ipak i to ofarbam ali necu dirati centralnu konzolu,mislim da bi po mom ukusu bilo malo previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas je ofarbana i ona plastika oko instrument table,prezadovoljan sam kako je ispalo ali uzivo je jos bojle.evo i nekih slika :thumbsup:

31072011236.jpg

31072011238.jpg

31072011240.jpg

31072011241.jpg 31072011243.jpg

31072011244.jpg 31072011245.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju,koji prajmer si koristio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispalo! Kakva ti je povrsina na kraju? Meni nije ispalo glatko na ruckama, a boga mi ni toliko sjajno. :wallbash:

Jel si nakon smirglanja samo prajmer naneo ili si i neki filer koristio zbog neravnina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju,koji prajmer si koristio?

02082011250.jpg

Ovo je taj prajmer,grci ga prave odlican je.

Super je ispalo! Kakva ti je povrsina na kraju? Meni nije ispalo glatko na ruckama, a boga mi ni toliko sjajno. :wallbash:

Jel si nakon smirglanja samo prajmer naneo ili si i neki filer koristio zbog neravnina?

Pa znas kako osim prajmera nista nisam nanosio,cela poenta odnosno moj postupak je bio ovakav:

1.svaku komponentu sa smirglao sa vodenom smirglom 2000 stavim pod cesmu i smirglam dok ne bude bas glatko tj,perfektno

2.zatim cim se osusi uzmem krpicu i malo kanem nitro razredjivaca i dobro ocistim i ostavi da se malkice osusi

3.onda dobro naprskam prajmerom i opet se susi

4.onda uzmem boju i cisto onako povrsinski sa udaljenosti jedno 20 cm kao maglu bacim na taj deo recimo da bi se bolje i lepse uhvatila sledeca ruka

5.onda drugu ruku detaljno nanesem i posle susenja trecu ruku

6.kad se sve to osusi onda nanesem laka jedno 2 do tri ruke i ispadne to sto je ispalo na kraju sve je glatko i sija se kao blesavo.

Nadam se da sam nekome ko ce preduzeti ovako nesto na svojim kolim bar malo pomogao,tj.ovakko sam ja to radio. Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas sam se malo zanimao i zalepio niklovane lajsne na pragovima :thumbsup: ,ispalo je bolje nego sto sam cekivao, :unworthy: nadam se da ce se i vama svideti,Evo par slika. Pozdrav svima sa foruma :welcome: Naravno samo da dodam da je na ovom mestu gde pise -Bravo- pisalo tuning pa sam ja naknadno odradio ove nalepnice i prelepio preko toga da bude sto originalnije :thumbsup:

17092011484.jpg 17092011485.jpg 17092011487.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAG0154.jpg

Autic je boli glava, a ovo sa nalepnicom je biiip!! Gde si uzeo nalepnicu i koliko si platio, dal bi mogao postom da porucim. Kako je lepis, spolja ili iznutra?

Hahaha, ne mogu da verujem , cenzurisan sam :thumbsup:

Pa ispade biiiip

Share this post


Link to post
Share on other sites

divota :) dobro, rucica menjaca mi se ne svidja uopste i oni niklovani pragovi ali spoljasnji izgled je :thumbup: tako i ja zelim da izgleda moj. nego jel si razmisljao mozda da promenis sivu boju enterijera u neku tamniju mat crnu ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...