Jump to content
FAS Goran
miksi

Lancia Delta 1.4 T-Jet

Recommended Posts

Samo mogu reci :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke::unworthy: :unworthy: :unworthy::thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ EVOLUZIONE

Da, iako je Deltin ceo prednji panel ustvari sa novog Brava:

delta2.jpg bravo2.jpg

Ipak kod njega cajgeri bolje izgledaju:

bravo.jpg

Ako cemo da budemo realni :whistle:

ova tabla sa novog Brava,koja kao sto rece Nesha ostavlja bolji utisak od table nove Delte,

je moderna kopija tabli Alfa Romea,sa kraja 90-ih B) ,

setimo se Alfe 156 i Alfe 147 :rolleyes: ,

jel vas tabla novog Brava ne podseca sa ovim tunelima na cajgerima malko na te Alfine cajgere :question:

Pritom ne mislim da tu ima nesto lose,jer su vozila iz iste "kuce",ali nedostaje orginalnosti po tom pitanju kod novog Brava-vec vidjeno na Alfama,pre 10 i vise godina :yes

Miksi :welcome: koliko sam razumeo,tebi na auto putu vise lezi Mazda 6 :ph34r: ,

sto je i razumljivo.jer je Mazda veci auto,a pretpostavljam da ima i motor vece kubikaze :huh:

pa mu to daje dodatnu elasticnost,preko potrebnu za duza putovanja B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je savrsen, cista avangarda. :thumbsup:

Zanima me potrosnja T-jeta u voznji na otvorenom i u gradu. Znam da odlicno ide ali i da povuce dosta goriva, samo ne znam koliko se u relnoj voznji sa razradjenim motorom potrosnja ralikuje od fabricke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrosnja u gradu je oko 9 litra a na otvorenom 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lep auto. Definitivno cu ga voziti za desetak godina, kao sto sad vozim Deltu 2 :thumbsup:

Po meni najbolje kombinacija boja je svetlo krem karoserija i crn krov, mada ni ova nije losa.

U zdravlju i veselju da je vozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto ti je kako to bombonče :thumbsup: To je neopisivo koliko mi se sviđa, meni auto ako na oko ne odgovara može biti ne znam koliko dobar i hvaljen ja ne marim da ga vidim. A tu deltu sam prvi put video prošle godine u Solunu, ma obletali smo ja i drugar pola sata oko nje na parkingu. Dobro da nas nisu uhapsili :lol: Stvarno nema ni jednu jedinu zamerku tom auto, apsolutno savršen. Samo moj izbor motora bi bio malo drugačiji, naftarica sa dva lufta :lol:

Ita. vozila koja bi voleo da imam u svom vlasništvu su mi (sortirano po ceni i izgledu) 156-ica, 147-ica, 159-ka, nuova bravo i na vrhu delta :thumbup: Nema dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lep auto. Definitivno cu ga voziti za desetak godina...

Od da, definitivno :thumbsup: i ja sam taj.

Predivan auto, mogli bi da vidimo još neku sliku, sa akcentom na enterijer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobar auto svaka cast na kupovini :unworthy: i dobrodoshao na forum :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto, svaka cast....Ovakav auto je definitivno sledeci auto u mom voznom parku,ali samo JTD i to onaj od 190ks :thumbup: jos jednom svaka cast i u zdravlju da se vozis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali mislim da joj ni Space Shutle nije ravan!!!!!

Unutrašnjost ekstra izgleda!!!! :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxc24.jpg

OZ-Racing Hydra + Hankook winter i-cept evo..... Ready for winter season :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...