Jump to content
FAS Goran
Viljuska

Večita dilema, koji auto kupiti?

Recommended Posts

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20127935/bmw-320-bas-ka0-n0v?attp=p8_pv0_pc1_pl10_plv0

 

Opis obecava a da li je tako to sumnjam da iko moze utvrditi i koliko ce ici, ne svidja mi se polomljena (leva) drska difuzora klime ali ajde ovako izgleda pristojno ... kilometraza mu je odlicna :D Da li neko zna nesto vise o ovom autoplacu kakva u iskustva? nailazio sam na razne komentare i sve se svodi na to kako se zalomi ocigledno . Cena mu je prevelika za 2005to i da je najispravniji bio bi na staklenim nozicama ... @andreja.micovic sta mislis o ovako necemu?

Bmwcvrle.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepe su e90ice ali im je cena nerealna a auto bas skucen i bas dosadan enterijer, barem za mene kao i e46 isto mi se nekad svidjao i merkao sam ga ali kad sam seo da ga provozam skontao sam da nije auto za mene, sve nekako tesno i zbijeno.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne gledate koliko je taj auto kostao kao nov u odnosu na ostale? 

Plus sta pruza u odnosu na ostale? 

Taj filing mora da se plati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta imamo mi od toga koliko je kostao nov, sad je 15+ god star i sigurno ne moze biti kao nov a sigurno ne pruza toliko vise od drugih kola za manje para, a i to je relativna stvar, nekom i zastava 10 pruza i vise nego dovoljno a nekog ni mercedes ne odusevi

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Dule 021 said:

A ne gledate koliko je taj auto kostao kao nov u odnosu na ostale? 

Plus sta pruza u odnosu na ostale? 

Taj filing mora da se plati. 

Auto je daska! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno @Dule 021 je ovde u pravu.

Druga stvar je što su cene svega pa i auta poblesavile.

Sa druge strane je i specifično naše tržište gde BMW i VW dominiraju u potražnji.

Mada nije samo kod nas to loodilo.

Jbg, kako ko koga za'ebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex drago mi je ako si uspeo naci e46 koji je kod tebe "polozio", stvarno dobar e46 je i pre 10ak godina bilo tesko naci, a da ne kosta kao 2 prosecna e46 na oglasima. A pogotov je ponuda e46 10 godina unazad ocajna te je tesko naci i polupristojan, da nije odvaljen od zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako, nisam trazio perfektan i da mi bude bas potaman po svemu jer toga definitivno nema. Pogledao sam 5-6 sigurno i ne znam koji je veci krs bio.
Ovaj je najmanje los, da se tako izrazim. Od problema (sto sam uspeo da vidim pre odlaska kod mehanicara) ima nesto oko tocka (kad se namota pun levi i pusti volan zakljuca ga i ne pusta dok ne pomeris malo auto, cudno), reglaza, rucna slabije hvata, na multimediji zeza izlaz (krci cela desna strana) i neki nosac motora (vibrira malo vise u leru i cuje se nekad na saltanju). To ce sve biti reseno cim uzmem tablice pa ce biti skroz pristojan.
Ali, kao sto kazes, mnogo je leseva. Verovatno cu ovo voziti neki period (ne predugo) i onda nov auto i da ne mislim.

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice. Cekam tablice i da se sredi ovo kod majstora sto treba pa lagano.

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan, kolega kupio od naše firme Reno Klio 2016 godište, 150000km pređenih, fabrički TNG, 0.9 tri cilindra, 90ks. 6500€, uredna servisna.
Auto očuvan, bombonica. Nije onaj bez zadnjih sedišta, dakle putnički.
U oglasima, ono što smo gledali je poprilično skuplje, retko sa servisnom, upitnih kilometraža.

PS trocilindraš sa 150000 i još se nije raspao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A slike famozne e46 bembare eh kao da je nije kupio, pusti ti te francuzice tanane ne bi za isti dao vise od soma ipo evra.

 

@oktopod sta ti mislis brate nas metalik, ocemo neku benkicu videti kao prelazno resenje ili ce da bude need for speed varijanta ? nesto mu mnogo treba za slike kao da remontuje ajfelov toranj :D

@neshtry nista od benkare kolko ja vidim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo jednom prilikom imali Dačiju Logan sa taksija i 300.000+ km, stanje joj bilo apotekarsko, kao kod ovog

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam sluzbeni auto, radio je u TAXI ju. Nasao sam nalepnicu za velik servis ove godine. Kilometraza 690 000km. Atmo benzinac 1.6L... + CNG

E sad dal je to tacno....ili neko pogresno napisao

Stanje auta je OK, za 15god star polovnjak.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj auto sad vratis na tipa 150 i nema sanse neko da posumnja u km :) posto narod idalje ocenjuje km spram ocuvanosti enterijera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu i kontra... jednom sam gledao i20 za zamenu, sa oko 80-90.000 km, bio 3 godine star, kupljen kod nas, sve zavedeno u Hyundai-ju. Auto je izgledao kao da je prešao milion, unakažen u svakom pogledu.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj hjundai cing cang cung automobil mi je tako unutra ... nikakav oskudan , vidi dizajn ufff ko igracka neka i to nema ni multimediju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shodno godistu nije uopste tako bedan unutra, multimedija je kasnije pocela da se fura masovnije tad je bila redja pojava a kod japanaca i korejanacca tek, nisu se oni nikad nesto isticali dizajnom enterijera i opremom ali su zao pouzdani automobili koji se ne habaju tako lako i dosta dobro trpe km za razliku od mnogih skupljih brendova

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...