Jump to content
FAS Goran
Viljuska

Večita dilema, koji auto kupiti?

Recommended Posts

On 1/19/2021 at 10:52 AM, vagenovac said:

Britanci izgleda nisu isli peglicom na more :D  

moje prvo zaljubljivanje 80ih poljakinja iz Varšave koja je sa roditeljima u peglici obilazila jadran :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deda,nismo još za bacanje!
Jel znaš koja je najčešća boles u staračkim domovima?

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o Reno Koleos facelift 2011 2.0 150ks? Mislim da je euro 5 motor. 6b manualac. Znam da je taj motor isao u Lagunu III i Nissan X-Trail i da se prilicno dobro pokazao, po svemu sudeci, kao raga i sto je na lanac. E sad, nit sam koliko toliko potkovan znanjem o tom motoru (sem sto sam citao malo vamo malo tamo) a jos manje o samom Koleosu kao modelu, pa bi neki info o njemu kao autu dobro dosao. Ono sto sam video, mahom po slikama, je da mu fali samo kupola i jedan top od 122m, ko tenk je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas kod mene u butiku Nissan Qashqai 2.0 Dci 2010 restajling u febomenalnom stanju. 
To je vec jedan od najtrazenijih modela za razliku od Koleosa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Imas kod mene u butiku Nissan Qashqai 2.0 Dci 2010 restajling u febomenalnom stanju

Hvala Dule, ali moji matorci su specifični...neće Qashqai, samo Xtrail (generacija sa 2,0 dci / 150 ks, manualac) i (izbor 2) Koleos sa istim motorom fejslift. Varijanta 3 im je Pug 308 fejslift sa što boljom opremom i agregatom od 120ks (mislim da je motorizacija 1,6 hdi) hečbek verzija...Otac neće karavan. Mislim da su budžetovali do nekih 7 - 7,5 hiljada za kola. Bili su juče u Batajnici da vide neki crni Koleos FL, malo su uspeli da spuste cenu

 

 ali kaže otac da izgleda predobro i da je održavan. Uzeo je Vin pa će videti šta može da sazna u Reno Sava po šasiji, bar dok se servisirao. Uvoz iz CH. Konkretno je ovaj komad. Ono što su zaključili je da je u oglasu dosta tačno napisano stanje vozila, jedino detaljnija provera kod majstora nije na odmet. Lepo radi, klima ledi, unutra je očuvan. 

 

 

koleos

 

koleos.thumb.jpg.930dfd5e2cf66adb58625c11cc712847.jpg

 

U principu se ni malo ne razumem u kvalitet šasije, sa kim deli sličnosti oko delova ni kako se generalno pokazali u eksploataciji. 

12 hours ago, MS PK said:

Reetko ruzno vozilo, drugo, Reno i tenk nikad nije niti ce ikad da ide u istoj recenici

Jao bre Mićo, pa nisam tražio mišljenje za Suzuki Ignis, koji je rakrečena kutija šibica ili Multiplu MK I, već za Koleos. Nije baš toliko ružan, kao što ume npr SanYong da bude. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Rasta said:

Dule, ne oglašavaš na PA? 

 

Je l' ima taj butik neki izlog gde se vidi šta ima u radnji? :)

pitam za drugara ... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

@ISV01

A pazi sad. :whistle:

3EEDF7E8-BCC4-4F2A-A3AA-374CA2183101.jpeg

3008, nije im po ukusu. Jurili su 2008, kao bas im taman i lep je dizajnerski ali je preskup. 

No gotovo, pazarili su Koleos gore pomenut. Zivo me interesuje kakav je, doterace ga u ponedeljak. 

3008 je bas glomazan unutra ume biti kao hotel. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...