Jump to content
FAS Goran
neshac

Stilo - Dead lock

Recommended Posts

Govoriš o novim automobilima ili polovnim?

Ako su polovni, teško je utvrditi da li je prvi vlasnik imao u startu ključ sa daljinskim ili ne. Svaki Stilo je dobio i karticu sa kodom za ključ, pa ga retko ko dobije uz polovan auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima kartica sa kodom i daljinski? Centralno zaključavanje i daljinsko ti mešaš. Ja imam centralnu, nemam daljinsko i nemam alarm. A imam i karticu sa kodom i svim onim drangulijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakve veze. Samo primećujem da pri kupovini polovnog vozila, ako ne dobiješ daljinski ključ ili karticu, ne znači da ih nikad nije bilo. ;)

Ja samo pretpostavljam da se uz svaki Stilo dobija daljinac ,jer nijednog nije bilo bez kad sam ga ja kupovao svojevremeno. Ne mora da znači da sam u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u mom postu mislio bas na Stila kad sam napisao da sam naisao na 2 bez daljinskog zakljucavanja.

Znam da je Stilo bez daljinskog zakljucavanja retkost, ali ja dok sam kupovao auto naisao sam na 2 komada.

E sad, da li je to zbog gubljenja kljuceva, ili nije, to ne znam, mada cini mi se da nije velika razlika u ceni sa i bez daljinskih komandi kad se prave novi kljucevi za Stila - oderu te u svakom slucaju... thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mene na multijetu kad hocu ukljuciti dead lock i zakljucam auto i ponovo brzo pritisnem samo skljocne(kao i normalno kad ga zakljucas) a ne ukljuci dead lock.

dok recimo kad zakljucam i pritiscem 3 ili vise puta zakljucavanje brzo tek se onda upali dead lock tako da kod koga nece dead lock nek oproba i tako :thumbsup:

Negdje sam procitao da neradi d.lock ako su slabe baterije u fabrickog daljinca :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim toliko puta stiskaš daljinac, baterije su slabe. Isti problem imam i ja, doduše bateriju nisam menjao nikad za ovih 4 i kusur godina. Valjalo bi je apgrejtovati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, ako ne trepće u pravilnim intervalima onda neka od brava nije sigurna. Najčešće je to prtljažnik ! Tako je bilo kod mene. Rešio sam tako što sam jednu od dve braon žice fiknuo. Šta se konkretno dešava kod Vas ? :D

zulutapka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada zakljucam auto ta lampica mi ne trepce,medjutim sinoc kad sam zakljucao pocela je da trepce. Vrata su bila zatvorena i zmigavci nisu treptali kao sto obicnu trepte kad vrata nisu zatvorena kako treba. Kasnije se to nije desavalo,pa mi nije jasno zbog cega se palila :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada zaključavaš auto migavci trepnu, kada aktiviraš dead lock migavci trepnu tri puta i u oba slučaja se pali dioda na levim vratima. Tako je

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zapoceo temu i ocigledno da nisam dobro objasnio sta me muci pa ljudima nije bilo jasno kakav je moj problem. da uprostim. kako da zakljucam sva vrata iznutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da se negde u kompjuteru ukljuci opcija dead lock ako je trenutno nema na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni od pre neki dan ne radi ono dugme sa kljucem za otkljucavanje vrata iznutra, sta bi mogao da bude problem? znaci sve lepo radi, ali taj taster od pre par dana ne radi, tj ne mogu da pritiskom na isti da otkljucam vrata suvozaca, a moglo je ranije. I jos jedno pitanje, da lineko zna koja baterija ide u skakavac, i da lito mogu sam da pr0omenim, ? i gde ima da se kupi ta baterija. ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znaci ide klasicna baterija, nije nesto sto se kupuje u nekim posebnim radnjama ? pa da video sam mali krstasti srafcic, pa sam pretpostavio da se menja kao na obicnom nekom kucnom aparatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni od pre neki dan ne radi ono dugme sa kljucem za otkljucavanje vrata iznutra, sta bi mogao da bude problem?

Mozes u svakom slucaju da otvoris prekidac i ocistis ga... Znam za par slucajeva da je ljudima krenuo da brljavi kad zahladi, ciscenje resilo problem. Rade li ti sa njega podizaci prozora normalno?

A mozes i sa nekim kolegom da zamenis prekidac (za prozore i centralnu) cisto da lociras problem. Ionako Stila ima gde god se okrenes, a prekidac se vadi bukvalno za sekund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to problem, , prekidaci za prozore rade, nego oni dugmici na vozacevim vratima, koji na sebi imaju sliku kljuca belog i crnog, i pomocu njega sam ranije otkljucavao suvozaceva vrata kada neko treba da udje, al od skoro mi ne radi to dugme , i to sam primetio posle ciscenja dugmica smakom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...