Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
goransid

Fiat Palio 1.9D ili Fiat Brava 1.6 16v

Recommended Posts

Pozdrav...

Prosle godine sam kupio Fiat Palio 1.9D i super sam zadovoljan mislim nisam imao kvarova sem redovnog servisa.

Isao sam sa njim i u Nemacku sa porodicom i sve je bilo u najboljem redu.

Ali ima jedan autic kad ga sretnem dugo ga pratim pogledom. NEVEROVATNO KAKO MI SE SVIDJA.

Fiat Brava 1.6 16v

Posto prodaja kola ide jako tesko u poslednje vreme pokusao sam da se trampim sa drugarom i on bi pristao i naravno hoce.

E sad njegov je 98 god i nije tako ocuvan kao moj mislim enterijer.koje kaki prekidaci i plastike.

Ali mi za to doplacuje 200E i posto istice reg. platio bi mi registraciju. jer je moj palio tek registrovan.

Motor i trap su mu ok a ima i plin.

MOLIM VAS ZA VAS SAVET DA PRISTANEM NA TRGOVINU ILI NE.

UNAPRED ZAHVALAN!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako :thumbup:, barem ja nebih to radio nikako,jest mozda brava lepsa,al je zato duplo veci potrosac goriva,da se ti jos navozas u paliu :thumbsup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na Savetu!

Posto sam montazer Total Tv-a pretezno sam uvek u nekoj zurbi tako da je moja prosecna brzina 120 130 km/h tako da mi palio popije 1000 din.euro dizela na 100km.

Koliko bi mi brava trosila plina sa takvom voznjom na 100km.

Nedeljno prelazim od 250 do 400km. zavisi od posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je pitanje pre svega tvojih kilometraža + odnos cene plin/ED :whistle: i nisi naveo koje je godište tvoj Palio :question: ali i srce ima svoj uticaj :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao Bravu 1.6 proizvedenu juna 1998. godine (plastična usisna grana).

Po Beogradu računaj 11 litara.

Na otvorenom za brzine ~ 100 Km/h može to i oko 7 litara...pa i malo ispod 7.

Ali, što brže voziš..odeeeeee benzin. :thumbup:

Nisam se čak nikada ni vozio u Paliu pa ne mogu da poredim, ali trebalo bi da je Brava komforniji auto, da bolje upija neravnine...Znam, nije ovo posebno pametan zaključak :D jer Brava ionako pripada modelima za klasu iznad Palia. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palio je 2001 god. i presao je 130 000 motor mu je super.

Inace zivim u Sidu a ovde ima malo i brdovitog kraja cesto idem za Novi Sad preko Fruske Gore ali nema dobar je u brdu i kad sam pun.

Sve je u odlicnom stanju jedino to sto mi se nesvidja ljubitelj sam sportskih automobila.

Sto se tice udobnosti petu glavu je za brava ali nije za brzo uletanje u krivine ipak je karavan hoce malo da guzicom zabaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...