Jump to content
Goran
Sign in to follow this  
minja

Fiat Ducato - nov motor?

Recommended Posts

Fiat Ducato 19td riknuo motor!

Hteo bo da stavim drugi motor i interesuje me koji motor pase u Ducato?

Ako neko zna molim da mi pomogne!

Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koje je godište tvoj dukato ali verovatno je unutra neki PSA (Pežo/Sitroen) motor. Najveća verovatnoća je da je baš XUD9 od 1905cc koji su čak i Rusi ugrađivali u svoje nive.

Imaš ovde http://it.wikipedia.org/wiki/PSA_XUD u koje je sve modele on išao. Ipak, neki serviser će ti reći detaljno reći koji može a koji ne.

Baci neku fotografiju tvog kombeta, mene dukato mnogo podseća na multiplu - menjač na instrument tabli, ručna levo, spoljni retrovizori iz dva dela, tri sedišta napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Ducato 19td riknuo motor!

Hteo bo da stavim drugi motor i interesuje me koji motor pase u Ducato?

Ako neko zna molim da mi pomogne!

Unapred hvala!

mogu da ti nadjem telefon od tipa koji radi sa kombijima (ducato)

mislim da ima na lageru motora kakvih hoces i td i jtd .

nalazi se u Vranicu ili u Bacevcu.Mozes da se raspitas kod nejga!

to ti je nadomak Beograda na Ibarskoj magistrali posto vidim da si iz

Sida.

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zdravo ljudi.

Ovako imam jedan problem , ne mogu da nadjem broj motora na mom Fiat-u.

Dakle to je Fiat Ducato 10, 1.9ccm, 94 god. Znaci pregledao sam sve mogice gde je logicno da se nalazi medjutim nema nigde. Kombi sam kupio prosle godine i uskoro istice registracija. Predhodni vlasnik isto nema pojma gde je, kaze da oni u tehnickom znaju to. Ja predpostavljam da je registrovan samo na osnovu broja iz saobracajne. Pa ako neko zna!?

Nisam znao gde da postavim pitanje, pa reko da ne otvaram novu temu.

Edited by Dalibor Stakic

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zdravo ljudi.

Ovako imam jedan problem , ne mogu da nadjem broj motora na mom Fiat-u.

Dakle to je Fiat Ducato 10, 1.9ccm, 94 god. Znaci pregledao sam sve mogice gde je logicno da se nalazi medjutim nema nigde. Kombi sam kupio prosle godine i uskoro istice registracija. Predhodni vlasnik isto nema pojma gde je, kaze da oni u tehnickom znaju to. Ja predpostavljam da je registrovan samo na osnovu broja iz saobracajne. Pa ako neko zna!?

Nisam znao gde da postavim pitanje, pa reko da ne otvaram novu temu.

Ima i takvih slucajeva da se brojevi samo pomocu ogledala na nekim autima mogu videti a i gde se po brojevima navata skrama pa se nevide od soli i prljavstine tako da na tehnickom ce ih sigurno naci mom komsiji su kad su uvozili nisu dobro ocistili pasat 2005 od one kiseline sto prskaju u inostranstvu i pogrese mu broj mesto 6 oni ucukaju 8 a auto 2005 tako da mozda su samo nekom prljavstinom zaklonjeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...