Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Gumball 3000

Recommended Posts

logo.png

 

The 2011 rally will once again be starting in our hometown London. After the flag drops the Gumballers will be heading straight to Paris for the first checkpoint on this European extravaganza. The following 7 days will see the Gumballers visit some of the hottest destinations in mainland Europe including Barcelona, Monaco, Venice, Belgrade, and the mighty Istanbul. With checkpoints and parties all along the route the rally should once again prove to be the journey of a lifetime!

http://www.gumball3000.com/TOUR

Kreću iz Londona 26.05.2011.
U Beogradu su 31.05.2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozhesh ukratko napisati ko su oni i shta rade poshto ja prvi put chujem za njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to su bre oni manijaci sa skupim/brzim kolima sto pice svake godine po jevropi :) sta ces, gde ima tu se i presipa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih kad su prolazili prosli put kroz Beograd, to je bilo cini mi se 2006. Dozivljaj je nezaboravan, jer sam ih gledao na Brankovom mostu, a posebno je bilo na aerodromu gde su ukrcavali aute na avione

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad da vidimo nasu policiju i Okanovica u akciji xexexe Prosli put im je policija mahala i pozdravljala, jos jedan dokaz da su nasi panduri naucili da burzujcice (kako domace tako i svetske) pustaju sa osmehom a nas da zaustavljaju, trkeljisu i kaznjavaju :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako bude neko ishao sa foruma icicu i ja poshto ne bih da idem sam a plus ni ne znam gde ce se odrzhavati :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni će to biti pred sam ispitni rok, ali svakako neću propustiti da ih okinem koji put sa novim aparatEm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ih ja 2006te :thumbup: na aerodromu,sve sami superautomobili,cak sam i dodirnuo jednog enca : :unworthy: cuo njegovu grmljavinju,po prvi put sam video jednog lambordzinija dzipa,10000 puta bolje izgleda od hamera

Sinisa_3_059.jpg

Sinisa_3_070.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta oni ustv rade,samo se provozaju po gradu ili ... ?

Dovla,javljaj kad cesh ici da se pokontamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

A shta oni ustv rade,samo se provozaju po gradu ili ... ?

Dovla,javljaj kad cesh ici da se pokontamo...

Imaju stopove u odredjenim gradovima i kao takmice se ko ce da stigne prvi do sledeceg pa tako neki divljaju i kojekakvi rols rojsi, lamborginiji i ostale jeftine igracke zavrsavaju u bankinama, jarcima i slicno.. Sve u svemu vecina tih ljudi uglavnom ne zna sta ce sa parama u zivotu..

sad nesto razmisljam i ne mogu da se setim gde su mi slike sa tog gumballa koji je prolazio kroz bg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi divljaci xD

Moracu da idem da vidim izhivljavanje sa igrachkicama od po 150 000 E xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su kod nas bili i 2007 ili je to bio neki drugi skup toga tipa.

Sreo sam ih na ibarskoj oko 1.maja kad sam se vraćao iz CG.

Ono što je iznenađujuće je da ih voze svakako bogati, ali relativno loši vozači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imali smo i mi nase gumball :thumbsup:relije,kragujevac,novi sad,zrenjanin,dobro sve na jedan dan,al je bilo super :thumbsup:

ma koliko sam video ih,ti ljudi su bas smekeri,a bilo je dosta devojaka koje su vozile :w00t: i bas su bile macke,secam se njih dve plavuse su vozile range rover u roze boji :thumbup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

gumball%2011.jpg

Trinaesti po redu Gumball 3000 reli se ove godine održava od 26. maja do 1. juna. Na 3000 milja dugačkoj deonici od centra Londona do Istanbula će učestvovati ukupno 120 vozača, a cena za učestvovanje u ovoj jedinstvenoj avanturi iznosi ''skromnih'' 25.000 funti. Pored brojnih VIP vozača mnogi zaljubljenici u ovu vrstu događanja će biti u prilici da vide ultrasportske, futurističke, tjunirane, unikatne, ali i nešto starije automobile.

gumball%20111.jpg

Cela deonica od Londona do Istanbula uključuje noćne kontrolne punktove, vožnju trkačkim stazama i možda ono najvažnije vezano za Gumball - koncerte i žurke. U prvoj etapi vozači će doći do Pariza 26. maja, zatim je u planu Barselona 27. maja, da bi se francuskom rivijerom stiglo do Monaka 28. maja.

Svi učesnici Gumball relija će biti u mogućnosti da sa vrha Fairmont hotela prate trku Formule 1 koja se održava u Kneževini u nedelju 29. maja. Nakon dve noći zabave takmičari se sele u Veneciju 30. maja i odmah sutradan karavan dolazi u Beograd. Poslednja etapa se završava ulaskom u Istanbul 1. juna.

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, oni pređu 500 kilometara puta za manje od 3 sata vožnje. :D

Njihova prosečna brzina i merilo na osnovu toga šta je blizu ili daleko je malo specifična... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbga Nešo sad ispade da idu avionom :) Shvatam ja da oni idu brzo i baš to i jeste razlog više da budu umorniji i da imaju potrebu za dužim odmorom... nije jednostavno voziti određen broj sati bez prestanka 200km/h+ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi neko da Ferrarija vozio bih ga 50 sati non stop ako treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Igor: Prokuvao je garant jer su ishli polako ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini pravi dozivljaj od svega toga je videti te mocne masine uzivo, jer vecini od nas se nikada nece pruziti sansa da na jednom mestu vidi toliko skupocenih automobila.

E, sad od onoga da ce ih voziti VIP vozaci nema nista, oni putuju inkognito i ne zna se kako, pojave se samo na organizovanim zurkama. 2006. su najavljivani Nicolas Cage, Jamiroquai itd,ali od njih nije biloo ni traga ni glasa.

Te automobile vozi gomila uradjenih Britanaca koji ni sami ne znaju na cemu su po ponasanju, koje sam licno video, vecina od njih su katastrofalni vozaci, ali nisu svi. Zalosno je sto se izivljavaju na tim masinama i steta je sto nisu pozvali neke iole bolje vozace koji ce na pravi nacin pokazati kako se i sta vozi.

Uglavnom, vredi videti, slikati i, naravno snimati :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ,to su drugi milioneri i sasvim drugi reli koji organizuju oni,i naravno idu po evropi i izivljavaju se svakojako :wallbash: a ni gumball ni carbon black ne moze proci bez playboy zecica, pogotovo na zurkama nikad ne izostaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...