Jump to content
FAS Goran
boorazerche

Ako vam nije teško / like @ Facebook

Recommended Posts

a sta to vas dvojca skrivat eod nas pa se domundjavate preko PM jeli ti xepoj?oces ti da ti ja posaljem nekog iz el.distribucije na gajbu,jeli :harhar: :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne pitaj, ocu da otkupom kljuc nazad :) :) :)

a sto se tice el distribucije, slobodno, stiglo je resenje tako da je i to konacno reseno, :) (u utorak pijemo pivo) :thumbsup:

nego, koji si tel imao pre iPhone-a? :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćete u utorak da ja mogu i više od 3 coca-cole da popijem... :D

A, Dovla kada čuje da drugi plaća voli i da pojede... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice el distribucije, slobodno, stiglo je resenje tako da je i to konacno reseno, :) (u utorak pijemo pivo) :thumbsup:

nista sokici, samo pivo! :) pa red je da se zalije, necete valjda sa sokicima, mora neki alkohol :harhar:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nagradna igra na crnogorskom autodileru, 1 mjesto osvaja 50 litara goriva (sto bi mi dobro doslo) :D uslov je da ta slika ima najvise lajkova a rok je do 1 sept, pa ako je neko raspolozen da mi pomogne ili posalje svojim prijateljima bio bi mu zahvalan :)https://www.facebook.com/www.autodiler.me?sk=app_244041225639079&app_data=33820  pronadjite naziv ,,FULL OPREMA,, (u pitanju je smijesni motor) i kliknite na VOTE 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udjes na taj autodiler, onda nadjes foto konkurs i dolje kod most popular desno ima SHOW ALL i tu nadjes motor sa suncobranom :D full oprema je naziv, sad cu postavit slike jer ne da direktan link posto je aplikacija -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nagradna igra na crnogorskom autodileru, 1 mjesto osvaja 50 litara goriva (sto bi mi dobro doslo) :D uslov je da ta slika ima najvise lajkova a rok je do 1 sept, pa ako je neko raspolozen da mi pomogne ili posalje svojim prijateljima bio bi mu zahvalan :)https://www.facebook.com/www.autodiler.me?sk=app_244041225639079&app_data=33820  pronadjite naziv ,,FULL OPREMA,, (u pitanju je smijesni motor) i kliknite na VOTE 

Ja odradio imenjace,a sad lepo da spremis jedan apartmancic za sledecu sezonu,tebi benzin,meni letovanje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kliknete na link, trebalo bi ovo da se pojavi image.jpg

 

 

 

zatim klik ovdje image.jpg

 

i na kraju pronadjete taj motor i kliknete VOTE image.jpg

 

HVALA

 

@fiat hvala :) do bezina jos skoro 150 lajkova, koliko ima ovaj prvi :D sto se apartmana tice javi se u inbox pa cemo iskombinovat nesto 

Edited by dejanhn

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamolio bih forumase koji imaju facebook da udare jedan LIKE za moju cerku, kako bi uspeli da skupimo najvise like-ova i dobili elektr.cetkicu za zube . Ne znam do kada se glasa ali mislim da je do 15.septembra.

Ako pobedi castim :cheers:  sve forumase 04.10 u Nis   :thumbsup:

 

link:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=942481459143588&set=a.942481205810280.1073741828.100001452294707&type=1&pnref=story

 

Cerka se unapred zahvaljuje  :unworthy:

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...